IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

    Ако дневната свещ остане такава ............ голям шанс има да не върне повече под 1160 .
    А и сентимента е убииствен .......... в момента на пазара има 94 % мечки ..............
    Което БИ трябвало да обърне тренда .................
    Е....... може и след ново микро дънце ..................... Но определено , чакам покачване .............
    напальоните в тавекса са 408 кинта ... чиста кражба според мен.
    това разбира се погледнато в хоризонт няколко години.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      ако сега върнат малко ЦМ доста народ ще ги налазят за едни 5%-10% нагоре....после може да издрусат клона още няколко пъти
      Ако дневната свещ остане такава ............ голям шанс има да не върне повече под 1160 .
      А и сентимента е убииствен .......... в момента на пазара има 94 % мечки ..............
      Което БИ трябвало да обърне тренда .................
      Е....... може и след ново микро дънце ..................... Но определено , чакам покачване .............

      Коментар


      • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение


        Виждаше 1150, а аз - не. Оказа се прав.

        Tова е важното ................ Всичко друго е плява , с която се мъчиш да маскираш собственото си неразбиране и незнание ......... за пред други - тебеподобни ..............
        Да , всичко което си ка1=чил като картинки е мое ......... но това са все опити за отиграване на ''всеки суинг'' в пътя на златото към ОКАЗАНАТА ЦЕЛ от преди ГОДИНА ...........докато ти ревеше изнемощяло РАЛИИИИ РАЛИИИ РАЛИИИ ..............
        Всеки трейд е със своя таргет и стоп лоссс ......
        Разбира се имам и загуби .............. Никога не съм твърдял че печеля на 100 %
        Ти си извадил точно сделки , които или съм затворил на малък профит или е ударен стоп .....
        Аз не съм Ванга да знам всеки дъх на златото .................. на 5 минутна графика

        Не знам какво ми буташ Стамбата , като графиките му са НЕВЕРНИ , като вълнови анализ .............
        Още повече , графиката на ЕUR/USD (моята ) е вярна отвсякъде като вълнови разчет .......
        И след пробива на триъгълника е взето '' правилното решение ''

        Въобще ......... ''болния човек '' си ти , баце ..........
        При това без капка достойнство ...................
        Загубил , омазан , паднал ................. ще изпишеш страници с неща извадени от контекста .......... само за да си Прав ..........
        Е , да - ама не !!!!

        Това е важното .......... :





        и ТОВА ..................................





        Другото е бла бла бла
        Last edited by БАЦЕ; 16.08.2018, 10:11.

        Коментар


        • ако сега върнат малко ЦМ доста народ ще ги налазят за едни 5%-10% нагоре....после може да издрусат клона още няколко пъти
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

            Не става въпрос за никакво его .....
            Просто , леко , дружелюбно те базикам , за спора който водихме и ....... изгуби
            Ако става въпрос , с '' болно его '' по скоро си ти ............
            Паднал ..... полегнал ..... загубил ...... ти си готов с новите '' анализи'' .........
            Ако ........ беше станало РАЛИТО (хипотетично ) ........ тука щеше да пишеш само ти ...... и нямаше да може да се влезе от тапи и шампанско по земята ..........
            Казах ..... приключих спора ........ удоволетворен .
            Цената стигна .... 1159 $ .............


            пп. Ако още един път кажеш , че с Кондора се познаваме ............ ще ти е за първи път
            Винаги , споменаваш това , когато няма какво да кажеш ..............

            ппп Покажи с графика или пост - кога Баце и Кондора са били на различни мнения .............
            Чшшшшш .............. мене ми не викат ехххха , бре .....
            Ама точно болно его ти е проблемът. Преди официално да спра да се занимая с теб, нов опит за подаване на лъжица в устата му.
            Виждаше 1150, а аз - не. Оказа се прав.

            И сега по същество. Създавайки илюзията за големия спор сама по себе си е доста умела манипулация. Гордата заявка "Ще видим 1150 преди нови върхове" като трейдърска информация абсолютно нищо не носи. И ти го знаеш. За чесане на его след това обаче е прекрасна, за да казваш "ето бях прав".

            Искам да си видиш много хубаво кондорско-бацовския пост долу:
            Click image for larger version

Name:	30303.JPG
Views:	2
Size:	67.4 КБ
ID:	3370825



            Разликите от това, което съм писал много преди този път са доста несъществени. Таргетите, които бях дал за спада и нивото на инвалидиране, което беше 1234, не 1245. Тези неща ги описах още като наближихме важния връх от 1360, преминаването на който щеше да възпламени движението, което очаквах. За съжаление така и не се случи. Цитиращият си ти. Това че пред същоговоренето ти има огромен банер "1150 преди нови върхове" - чесалка за наивните и егото ти е идея, чийто мотиви за мен са непонятни.

            И понеже съм те подкарал с "безпогрешните" ти прогнози. Още една очакванка от върха..

            Click image for larger version

Name:	baceto2.JPG
Views:	3
Size:	77.9 КБ
ID:	3370827



            И тука закова стабилно! Тук е моментът да се поздрави стабмата. Както и за заковавенто на движението до тук, така и за качеството да бъде достатъчно над простотията, за да ти отдели два поста.

            Ако човек е достатъчно задълбочен, ще разбере как всъщност стоят нещата. Но онзи, за който новините определят движениеята, твърде вероятно в момента си мисли, че много различни неща са станали с акаунтите ни - ама нали аз и ти знаем, и поне още двама-трима други . Умение е да го докараш така - писането ти по същество е 75-80% същото, а накрая всичко коренно различно.
            Attached Files

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Пичове,голямо хапане и нищо конструктивно.

              Айде спрете със задяванията и чесане на Егото си,че темата замяса на......

              Преди се дискутираше,сега се хапе и плюе!

              що така бре,ква е тая злоба,някой прогнозирал нещо,па не познал,хайде да го изядем сега с парцалите-Ганьовщина!

              Моля който няма какво да каже,да не го казва тук.

              Благодаря.
              Емчо , баце .......... в един бг филм , главния герой имаше една такава реплика
              '' Чшшшш ......... кибиците ........... аре малко настрани '' '
              Това в кръга на майтапа ..............

              Значи , седиш си ти у '' Кръчмата '' по цел ден ......... и изведнъж ти идва на ум , че може да се правиш на арбитър тук , или да
              определяш , кой прогнозира , кой хапе , кой - Ганьо ............
              А ?
              Хе хе хе ........... Чак и .......
              Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Моля който няма какво да каже,да не го казва тук.
              Благодаря.
              Ти , нали каза каквото имаше да казваш ,......... Умозаключително ..................

              Последния път , каза това ........ каквото и да означава :
              Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Среброто,Сребротооооооо.....

              А преди това - април месец :

              Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

              Айде да ти оправя деня :

              златото тази година ще порасне доволно


              Много ти е влияел ехххчо , бе ........... И сега си обладан от '' стокхолмския синдром ''

              Коментар


              • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                Няма нахранване това его, братче.
                Ако не се лъжа, объркал си профилите. Кондора трябваше да го пише това. Бацето влезе за 1480 преди месец и нещо /нищо че шансът бил само 15%/.
                Не става въпрос за никакво его .....
                Просто , леко , дружелюбно те базикам , за спора който водихме и ....... изгуби
                Ако става въпрос , с '' болно его '' по скоро си ти ............
                Паднал ..... полегнал ..... загубил ...... ти си готов с новите '' анализи'' .........
                Ако ........ беше станало РАЛИТО (хипотетично ) ........ тука щеше да пишеш само ти ...... и нямаше да може да се влезе от тапи и шампанско по земята ..........
                Казах ..... приключих спора ........ удоволетворен .
                Цената стигна .... 1159 $ .............


                пп. Ако още един път кажеш , че с Кондора се познаваме ............ ще ти е за първи път
                Винаги , споменаваш това , когато няма какво да кажеш ..............

                ппп Покажи с графика или пост - кога Баце и Кондора са били на различни мнения .............
                Чшшшшш .............. мене ми не викат ехххха , бре .....

                Коментар


                • Добре, разконспирирахте го. Давайте по същество вече.

                  Май златото проби предишното дъно (1168 е било) - кво да чакаме оттук нататък?
                  Last edited by Jorkata; 16.08.2018, 07:26.

                  Коментар


                  • Няма никакъв проблем да си грешиш, колкото искаш и никой нищо няма да ти каже

                    Но ако си нагъл, дързък лъжец - ще ти се присмиваме като на Ексчо

                    Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Пичове,голямо хапане и нищо конструктивно.

                    Айде спрете със задяванията и чесане на Егото си,че темата замяса на......

                    Преди се дискутираше,сега се хапе и плюе!

                    що така бре,ква е тая злоба,някой прогнозирал нещо,па не познал,хайде да го изядем сега с парцалите-Ганьовщина!

                    Моля който няма какво да каже,да не го казва тук.

                    Благодаря.

                    Коментар


                    • Пичове,голямо хапане и нищо конструктивно.

                      Айде спрете със задяванията и чесане на Егото си,че темата замяса на......

                      Преди се дискутираше,сега се хапе и плюе!

                      що така бре,ква е тая злоба,някой прогнозирал нещо,па не познал,хайде да го изядем сега с парцалите-Ганьовщина!

                      Моля който няма какво да каже,да не го казва тук.

                      Благодаря.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Няма нахранване това его, братче.
                        Ако не се лъжа, объркал си профилите. Кондора трябваше да го пише това. Бацето влезе за 1480 преди месец и нещо /нищо че шансът бил само 15%/.

                        Коментар


                        • Много добър пост на Баце. Кефи ме много

                          За Ексчо съм абсолютно сигурен, че не търгува

                          Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                          Ха ха ха .......... ей , опасен си ............
                          Омазал си се до ушите , поздравяваш ме с 1/4 уста ........... но определяш целия ми анализ за ...... комплексарщина .
                          И след като си ме '' определил '' .......... допълваш с твой НОВ '' анализ'' , същото което съм написал един пост по надолу
                          Относно , безпомощното ти подхвърляне за 10 - те унции , с който ПОКАЗВАМ , позиции ............. ще ти кажа че търгувам при 4 брокера за сигурност ........... И сделките ми не са '' хеджиращи''
                          Интересно ми е ....... по този повод ........ ти с лотове ли търгуваш ........... Щото аз , лично не съм видял твоя графика и с 0,01 л.
                          Ако си с лотове .......... при очакваното РАЛИ ..........(хахаха) ......... требва да си затрил и къща и жена и да висиш на вратовръзката си..
                          Ехххсчо !!!???? Не ме разсмивай............мЕлионере............
                          1480 беше 10-15 % ............но това е без значение ..........
                          ИДЕЯТА беше че ще видим 1150/1180 без да го ИМА РАЛИТО за НОВИ ВЪРХОВЕ за което пишеше..............

                          пп. Отсега ти казвам ...........Не се прави , че нещо анализираш, смисляш , отчиташ и т.н ..........
                          ЩЕ ВДИГНЕШ ПРОЦЕНТИТЕ ЗА НОВО ДЪНО ..... Ще ги вдигнеш.........
                          А мога да ти цитирам пост в който даваше..... 0 (нула ) %.............................

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

                            Тогава не бяхме ли около 1220. Сетъпът се инвалидира при 1234.

                            Напомням, че твоято прогноза беше от 1300, че ще видим 1150/1180, но може и 1480 преди това - няма как да знаеш кое първо. Сигурно и за това играеш с по десета лот.

                            Както и да е де, беше сигурен, че ще видим 1180, а за мен процентите бяха не повече от 20. Ако се очаква да ти честитя и по този повод поста, честито за печалбите

                            Извън комплексарщините:

                            Наистина секторът е мега интересен в момента. Трябва ни рали, за да даде поне някакъв хинт за какво иде реч. Но като цяло златото докато няма заформен импулс и пробив на 1220, може да продължава да си търси таргет надолу т.е. рали непробило 1220 ще е по-скоро корективно.
                            Струва се да се отбележи, че и вероятността дъното от 1050 да не е Дъното за мен е по-голяма - да кажем 20-30%, ако до преди това е била 10-15%.

                            П.п
                            Днес добавих ag, двойна доза.
                            Ха ха ха .......... ей , опасен си ............
                            Омазал си се до ушите , поздравяваш ме с 1/4 уста ........... но определяш целия ми анализ за ...... комплексарщина .
                            И след като си ме '' определил '' .......... допълваш с твой НОВ '' анализ'' , същото което съм написал един пост по надолу
                            Относно , безпомощното ти подхвърляне за 10 - те унции , с който ПОКАЗВАМ , позиции ............. ще ти кажа че търгувам при 4 брокера за сигурност ........... И сделките ми не са '' хеджиращи''
                            Интересно ми е ....... по този повод ........ ти с лотове ли търгуваш ........... Щото аз , лично не съм видял твоя графика и с 0,01 л.
                            Ако си с лотове .......... при очакваното РАЛИ ..........(хахаха) ......... требва да си затрил и къща и жена и да висиш на вратовръзката си..
                            Ехххсчо !!!???? Не ме разсмивай............мЕлионере............
                            1480 беше 10-15 % ............но това е без значение ..........
                            ИДЕЯТА беше че ще видим 1150/1180 без да го ИМА РАЛИТО за НОВИ ВЪРХОВЕ за което пишеше..............

                            пп. Отсега ти казвам ...........Не се прави , че нещо анализираш, смисляш , отчиташ и т.н ..........
                            ЩЕ ВДИГНЕШ ПРОЦЕНТИТЕ ЗА НОВО ДЪНО ..... Ще ги вдигнеш.........
                            А мога да ти цитирам пост в който даваше..... 0 (нула ) %.............................

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                              Преди една година и повече ....... ей така започна спора ми с ехххххчето ...........




                              Смятам , спора за Приключен !!! . На цена 1175 .............
                              И идва края на лятото.........

                              пп. ехххчо , освен че харесваш конкретиката в поста ми .......... трябва и да си съгласен ......(вече)
                              Тогава не бяхме ли около 1220. Сетъпът се инвалидира при 1234.

                              Напомням, че твоято прогноза беше от 1300, че ще видим 1150/1180, но може и 1480 преди това - няма как да знаеш кое първо. Сигурно и за това играеш с по десета лот.

                              Както и да е де, беше сигурен, че ще видим 1180, а за мен процентите бяха не повече от 20. Ако се очаква да ти честитя и по този повод поста, честито за печалбите

                              Извън комплексарщините:

                              Наистина секторът е мега интересен в момента. Трябва ни рали, за да даде поне някакъв хинт за какво иде реч. Но като цяло златото докато няма заформен импулс и пробив на 1220, може да продължава да си търси таргет надолу т.е. рали непробило 1220 ще е по-скоро корективно.
                              Струва се да се отбележи, че и вероятността дъното от 1050 да не е Дъното за мен е по-голяма - да кажем 20-30%, ако до преди това е била 10-15%.

                              П.п
                              Днес добавих ag, двойна доза.
                              Last edited by exxs; 15.08.2018, 22:15.

                              Коментар


                              • Катар са дали 15мм на Турция. Нещата малко ще се успокоят.

                                Коментар

                                Working...
                                X