IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
    Златото на дневна рисува флаг с цел 1600 долара
    Флага е симетричен триъгълник и по - скоро целта в краткосрочен план е 1500.
















    Last edited by Todor Sabev; 19.07.2019, 13:03.

    Коментар


    • пичое, don't underestimate the power of the dark side ..... аз съм златна бълха, Gold is money everything else is credit, но нещо не е ок в графиката, да нема една последна яка сопа надоле .... треа се внимава с радостите че мое ни стъжнят живота мноо мноо бързо ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

        Иранците играят кординирано с американците руснаците и саудитите. Имам чувството, че кординирано ще потопят няколко кораба по някое време за да тласнат цената на около 200+ долара барел. Всички имат интерес от това освен крайният потребител. Това разбира се ще тласне златото до нови непознати върхове.
        Моето мнение е същото.Трябва оправдание за петрол от 200 а защо не и 500 долара за барел.Кризата ще е апокалиптична.Само Дойче Банк стига да повлече доминото....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
          Златото на дневна рисува флаг с цел 1600 долара
          И аз мисля, че около 1700 ще бъдат достигнати бързо, след което ще има някаква по-сериозна корекция. Златните 22 карата рокли на Истанбулските и арабските търговци ще останат непродадени скоро никой няма да може да си ги позволи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

            Днес е нагоре заради иранския дрон...........
            Иранците играят кординирано с американците руснаците и саудитите. Имам чувството, че кординирано ще потопят няколко кораба по някое време за да тласнат цената на около 200+ долара барел. Всички имат интерес от това освен крайният потребител. Това разбира се ще тласне златото до нови непознати върхове.

            Коментар


            • И аз мисля че ФЕД няма да свали лихвите този месец.

              Коментар


              • През последната година и половина инвестицията в злато носи по-висока печалба отколкото в любимите компании на БФБ. Факт!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                  Като гледам, до 30.07 може да качи до 1550.
                  На другия ден ако не срезнат лихвите (с 0.25), може да падне със 100 (ако ги срезнат обаче ще качи още) до 1450.
                  НО ще започне пак да качва, щото аналитици, банкери и народа ще се надява през септември да резнат лихвите със 0.50.

                  Тва е, или е страх, алчност или надежда.
                  Днес е нагоре заради иранския дрон...........

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
                    Ако ФЕД не намали лихвите ще видиш флаг на 1300
                    Като гледам, до 30.07 може да качи до 1550.
                    На другия ден, ако не паднат лихвите (с 0.25), може да падне със 100 (ако ги резнат обаче, ще качи още) до 1450.
                    НО, ще започне пак да качва, щото аналитици, банкери и народа ще се надява през септември да резнат лихвите със 0.50.

                    Тва е, или е страх, алчност или надежда.

                    A, и нa 31.07 ще стане ясно дали консерваторите ще изберат за министър-председател,
                    някой който не стана и за външен министър,
                    като политик е по-зле, и по-арогантен и високомерен от Мей,
                    мрази да има планове,
                    подари на Ердоган притча за козата му, колко била секси,
                    нито иска споразумение с ЕС, нито е способен да постигне такова, той беше инициатора за Брексит,
                    има Амер.паспорт и са приятели с Тръмп (Тръмп не иска ли да вкара ЕС в рецесия, е, Тръмп посочи него),

                    Иран изобщо не ги споменавам, докато Тръмп не дръпне силно брадата на Хаменей, няма проблеми.

                    Повече бих се притеснявал за Дойче Банк, че май нямат нито 1% налични, като резерва, добре, че Меркел здраво я подпира.

                    Пауъл предполагам сега няма да намали лихвите.
                    Няма такава крещяща нужда.
                    Както и да покаже, че ФЕД е частна институция със 100 год история, неподвластна на временни президенчета.
                    Даже и Джером да бъде уволнен, заместника му пак ще си знае своето.
                    Тва да не ти е Турция, бе аланколоу Доналд?
                    Last edited by hazard; 19.07.2019, 00:43.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                      Moже би, а и по графиката от моя пост от преди няма месец време му бе да тръгне нагоре...
                      Гледам и днес на примаркета не се шегува

                      направо откАчи това сребро днес.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                        Ей тук има идея защо среброто тръгна нагоре.
                        https://www.youtube.com/watch?v=SkqdNa6mHy0

                        Интересното е, че се появи съшия ден в който тръгна, не преди това, въпреки обясненията във видеото.
                        Moже би, а и по графиката от моя пост от преди няма месец време му бе да тръгне нагоре...
                        Гледам и днес на примаркета не се шегува


                        Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Не е ясно кога, ала когато го прави не си поплюва...

                        https://i3.wp.com/kimblechartingsolu...rt-june-20.jpg

                        Last edited by pipbel; 18.07.2019, 15:16.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Бе що му станало на среброто днес, и то при здрав гущер....само 93 и кусур ли му бе топа на gsr ?
                          Mа няма лошо, палавниците ми теее...

                          https://www.finviz.com/quote.ashx?t=AG
                          https://www.finviz.com/quote.ashx?t=PAAS&ty=c&ta=1&p=d
                          Ей тук има идея защо среброто тръгна нагоре.
                          https://www.youtube.com/watch?v=SkqdNa6mHy0

                          Интересното е, че се появи съшия ден в който тръгна, не преди това, въпреки обясненията във видеото.

                          Коментар


                          • Ако ФЕД не намали лихвите ще видиш флаг на 1300

                            Коментар


                            • Златото на дневна рисува флаг с цел 1600 долара

                              Коментар


                              • Бе що му станало на среброто днес, и то при здрав гущер....само 93 и кусур ли му бе топа на gsr ?
                                Mа няма лошо, палавниците ми теее...

                                https://www.finviz.com/quote.ashx?t=AG
                                https://www.finviz.com/quote.ashx?t=PAAS&ty=c&ta=1&p=d

                                Коментар

                                Working...
                                X