IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз все пак не разбирам как на фона на всичките изцяло положителни новини за златото, като срив по борсите, вируси, масова психоза и какво ли още не, златото втори ден не само не качва, ами си падна стабилно с 2% от върха? Що тъй бе, миме, нали е сейф хевън - сега, ако не се изстреля, за кога да го чакаме? Или и златото си се реди от големите манипулатори с екселските таблички, пък ние, цацата си чакаме нещо си и си разсъждаваме по обречеността си? Чакам смислен отговор що златото не се изстрелва последните два дни?
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

      О Маскендбала тепърва започва. Китай са аут от играта, В ЕС ще започне огромно увеличение на цените и загуба на покупателна способност на еврото, Германия ще понесе огромни нечовешки финансови загуби, Еврофондове край вероятно /То тази година ясно ама../, Британците отново показаха, че са най-големите играчи в Европа и могат да са лидер в Англосаксонския свят. Интересно общо взето.
      В този поядък на мисли и имайки впредвид новия закон за регистрации на покупки на злато над 2000 евро след 01 01 2020 германците ги чака конфискация на метала.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

        Няма още костюмирани в хазмат в Брюксел....
        О Маскендбала тепърва започва. Китай са аут от играта, В ЕС ще започне огромно увеличение на цените и загуба на покупателна способност на еврото, Германия ще понесе огромни нечовешки финансови загуби, Еврофондове край вероятно /То тази година ясно ама../, Британците отново показаха, че са най-големите играчи в Европа и могат да са лидер в Англосаксонския свят. Интересно общо взето.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

          Те не са в корелация със златото. Съвсем други фактори движат цената му.
          Е например?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

            Дългорсрочно е за нагоре с непокътнат тренд, но крако и средносрочните играчи на хартиено могат да се опарят много жестоко. Днес падна много малко, аз очаквах два процента минимум минус.
            В момента познат от ИУ в Китай ми пише че от днес са въвели 14 дневна карантина на местния огромен пазар за дошлите търговци.Отиваш в ИУ да пазаруваш и 14 дена не те пускат на пазара.Китай продължава да спи...........

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

              Дългорсрочно е за нагоре с непокътнат тренд, но крако и средносрочните играчи на хартиено могат да се опарят много жестоко. Днес падна много малко, аз очаквах два процента минимум минус.
              Няма още костюмирани в хазмат в Брюксел....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                Първо ще изцедят всичко и всички .Златото ще литне в епилога.
                Дългорсрочно е за нагоре с непокътнат тренд, но крако и средносрочните играчи на хартиено могат да се опарят много жестоко. Днес падна много малко, аз очаквах два процента минимум минус.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение

                  Ами борсите?
                  Те не са в корелация със златото. Съвсем други фактори движат цената му.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                    Първо ще изцедят всичко и всички .Златото ще литне в епилога.
                    Ами то аз разбирам, че тези цени са на хартиеното, но все пак е доста нелогично.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение

                      Ами борсите?
                      Първо ще изцедят всичко и всички .Златото ще литне в епилога.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                        Кои данни?
                        Ами борсите?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                          Аз нещо не разбирам. При тези данни златото би трябвало да е нагоре. Но то е надолу?!?!?
                          Кои данни?

                          Коментар


                          • Аз нещо не разбирам. При тези данни златото би трябвало да е нагоре. Но то е надолу?!?!?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                              Нови дълги, стоп 1620.
                              Какъв смел златен войн.

                              Коментар


                              • Нови дълги, стоп 1620.

                                Коментар

                                Working...
                                X