IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вижда се ,че искаш да си купиш ама такива са цените......промоции на Пу.кин ден.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

      Рейшото... DJIA/Gold.
      Mина време, ама съм почти сигурен че ставаше дума за дау, щото помня бях поопулил очи като го каза, че и начерта...
      Не може да е било сп500, не бих се учудил толкова, ей го на - по 30% ъп/даун при сегашни нива и сме на това рейшо.
      Да .... сетих се ....
      И графиката си я пазя ..... Имаше 2 варианта и единия беше за достигане на 2 или 1 ....
      Другия вариант беше по - умерен ( триъгълник ) , но и при него стигаме съотношение 6....5....4

      Мисля че ще бием дъното от 2011 , което е 6..36 !!!
      Говорили сме август , септемри 2018 - тогава е било ............. 22.36
      Сега е 16 !!!!!



      Коментар


      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

        Не разбрах ........... ?
        Помня че сме говорили на темата .......... И графика качвах за очакванията ми ................
        Но 1:1 , какво е ..........
        Рейшото... DJIA/Gold.
        Mина време, ама съм почти сигурен че ставаше дума за дау, щото помня бях поопулил очи като го каза, че и начерта...
        Не може да е било сп500, не бих се учудил толкова, ей го на - по 30% ъп/даун при сегашни нива и сме на това рейшо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Да, доу/голд 1:1 ...това се помни лесно
          Не разбрах ........... ?
          Помня че сме говорили на темата .......... И графика качвах за очакванията ми ................
          Но 1:1 , какво е ..........

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            Да, доу/голд 1:1 ...това се помни лесно
            Ми не е особено вярно, но има резон - златото, както Бацето е казвал (припомних си, ако не се бъркам в писача де), е инвестиционна стока, като всички останали. Корелациите обаче не са особено точни нито с долара, нито с дауто
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              бай дъ дипс
              Много ти е дОбър английския .............
              И как купуваш '' диипсъ '' .......
              Реално ?
              При брокер ??
              В първия случай , няма да избиеш и спреда .............
              Във втория ............. ''може '' и да изкараш за една пържола от '' твойте ''

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                За Дългосрочно съм писал 100500 пъти .....................
                Да, доу/голд 1:1 ...това се помни лесно

                Коментар


                • бай дъ дипс
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Ми ето, че можеш - мерси Не споделям на 100% мнението ти, но ми е интересно да го чуя. Аз също сичтам, че ще е надолу, но не много, после пак в рейндж. А дружеските бъзици са част от пейзажа, би следвало да си свикнал - не всички са злонамерени, когато се бъзикат - затова и съм си сложил такъв никнейм и не се обиждам на грухчо, уйчо и т.н. Част от пейзажа, както вече казах.
                    успех с инвестициите
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Ми аз те питам кОлтурно, ти ми отговаряш още по-кОлтурно и дискусията умрЕ в зародиш. като покосена от диадема вирус. Кажи си твоята тези, без значение дали е врачанска обителта, или е върмонтска - това е без значение
                      Като е без значение ........ защо го вмъкваш в разговора
                      Обичаш да говориш и казваш неща ............ без никакво значение ли ?????

                      Значи ........ текущо ..........

                      Или от тук - надолу ( без нов връх ) - не съм го дал на графиката - не ми се обозначава сега тази алтернатива ............
                      Или - нов връх .......... до към 1720-40 и пак надолу .................





                      За Дългосрочно съм писал 100500 пъти .....................
                      Last edited by Correctively objective; 26.02.2020, 11:45.

                      Коментар


                      • Ми аз те питам кОлтурно, ти ми отговаряш още по-кОлтурно и дискусията умрЕ в зародиш. като покосена от диадема вирус. Кажи си твоята тези, без значение дали е врачанска обителта, или е върмонтска - това е без значение
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Кажи, Баце, просветли ни от твоята Врачанка обител, кондоре на истината Интересно ми, питам, белким някой се отзове - за мен това е ултра дирижиран пазар и ще си остане такъв до края, т.е. непредвидим по никакъв начин и по-скоро вървящ в права линия с леки сутресения нагоре и надолу, без особена причина
                          E, kак да ти кажа , Груе , като не си задаваш въпросите правилно .................

                          Нито обръщенията са правилни , вежливи ............. нито предположените локации ..... ( един - двама са ме пращали там - дали не спите в еди креват )

                          Коя ли пък е и тая ......... '' Врачанка обител '' ..............

                          А и не четеш ( 100500 пъти съм го писал , )

                          А по натам .... е написано нещо , като .... нищо . Със хубави думи си написал : Знам , че нищо незнам ...........
                          ултра дирижиран пазар и ще си остане такъв до края, т.е. непредвидим по никакъв начин и по-скоро вървящ в права линия с леки сутресения нагоре и надолу, без особена причина
                          Има един съфорумец - Бертрам - той така се изразява , когато нещо му е '' ясно ''
                          Остава да прочета някъде , че и Берто е сърбофоб и русофоб + силен демократ (това съм го чел ) и ..... пасианса е готов .................
                          Last edited by Correctively objective; 26.02.2020, 11:16.

                          Коментар


                          • Кажи, Баце, просветли ни от твоята Врачанка обител, кондоре на истината Интересно ми, питам, белким някой се отзове - за мен това е ултра дирижиран пазар и ще си остане такъв до края, т.е. непредвидим по никакъв начин и по-скоро вървящ в права линия с леки сутресения нагоре и надолу, без особена причина
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Аз все пак не разбирам как на фона на всичките изцяло положителни новини за златото, като срив по борсите, вируси, масова психоза и какво ли още не, златото втори ден не само не качва, ами си падна стабилно с 2% от върха? Що тъй бе, миме, нали е сейф хевън - сега, ако не се изстреля, за кога да го чакаме? Или и златото си се реди от големите манипулатори с екселските таблички, пък ние, цацата си чакаме нещо си и си разсъждаваме по обречеността си? Чакам смислен отговор що златото не се изстрелва последните два дни?
                              Щото .... съм го обяснявал 10500 пъти от няколко акаунта ( не по мое желание ) ..........
                              И сега ще останат и з н е н а д а н и редица ''бъгове '' и '' космонавти ''

                              Но ....... кой разбира и кой не разбира ..... кой прочел 2-3 статийки за пазарите и бърза да стовари тук ''знанията си ''

                              В друга тема прочетох , че едно от инвеститорчетата в гаражи (имоти ) СЕГА си закупило монетки ...... На 1680 $ ....

                              Е ...... какво да обясняваш на такива .............

                              В Природата има Равновесие .............. На 5 знаещи - 95 разбиращи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                                В този поядък на мисли и имайки впредвид новия закон за регистрации на покупки на злато над 2000 евро след 01 01 2020 германците ги чака конфискация на метала.
                                О да неминуемо. Според мен конфискацията ще посевместна, като ще има отворени прозорци само в няколко държави./Офшорни зони за злато/ Най късно до 25 та и златният прозорец ще бъде затворен.

                                Коментар

                                Working...
                                X