IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    В тая област днес има шанс да ме привлече сребристото май, гледам премаркет под 12$ паднало, GSR подминало вече 120
    И като че ли да отворя пак AG...2.5 пъти по евтина дето я селнах, виждам на 4$ оре...пък като вземе да скача туй е луда работа, знам му характера
    За жалост каквото кеширах преди време от нея не го запазих, а разпределих между тройката си nem, gold, paas...
    Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение

    добре е, сложих няколко унции в торбата...чакам да ми отговорят дали въобще могат да доставят... имам чувството, че положението е "да заповядат китайците"... ще продавам на 3000... ако не ме гътне дотогава

    Не беше адресиран за вас поста ми .......... но добре сте си дали мненията

    То .... в скоро време тези които визираше поста ми ........... така и така няма да пишат
    Ако имат срам , де .........

    Щото ..... пак ще кажа .... :

    Всички пишат по много и красиво ...............Накрая Баце е прав

    Коментар


    • 250 000 защитни маски са били иззети при опит за нелегален износ от България
      некои хора ще направят много пари от истинското злато

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
        Как е момчета ????

        Нещо не пишете много ............... По едно време помислих че нямам нет ..............
        В тая област днес има шанс да ме привлече сребристото май, гледам премаркет под 12$ паднало, GSR подминало вече 120
        И като че ли да отворя пак AG...2.5 пъти по евтина дето я селнах, виждам на 4$ оре...пък като вземе да скача туй е луда работа, знам му характера
        За жалост каквото кеширах преди време от нея не го запазих, а разпределих между тройката си nem, gold, paas...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
          Как е момчета ????

          Нещо не пишете много ............... По едно време помислих че нямам нет ..............
          добре е, сложих няколко унции в торбата...чакам да ми отговорят дали въобще могат да доставят... имам чувството, че положението е "да заповядат китайците"... ще продавам на 3000... ако не ме гътне дотогава

          Коментар


          • Как е момчета ????

            Нещо не пишете много ............... По едно време помислих че нямам нет ..............

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
              И нека финансовия Апокалипсис да започне, СЕГА!
              Що бе , к'во ста'а ????
              Ти нали си у долари - кво те интересува ........ И долара ще расте ....... според тебе !!!! И злато имаш купено за сейф хевън ....което само ще расте в Апокалипсиса .............. Готов си !!! Опра'ил си са !!!

              Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

              Това са дребни движения! Ако нещо е за дълги месеци или година, може да има тенденция. Сега в тези шокове, кой знае чисто моментно, защо се търгува едно или друго. Първичния отговор е, че свалянето на лихвите в САЩ, намаля доходността, от там първосигнално движение против долар! Но това са неща за дни и за седмици. В дългосрочен план не виждам как еврото, ще помпа срещу долар!

              ........ ... Не виждам как в тази ситуация някой ще намира привлекателност в евро спрямо долар. Аз лично си държа спестяванията в долари! Може и да не съм прав! Времето ще покаже!
              Last edited by Correctively objective; 16.03.2020, 07:58.

              Коментар


              • Работата е дебла! Неделя по никое време...при положение, че срещата им(на ФЕД) е след 2 дни....
                Няма да се изненадам ако затворят пазарите по някое време в понеделник.... с оправданието, че има заразени с вирусa на пода на борсата ...разбира се.
                Кофти времена идват.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • И нека финансовия Апокалипсис да започне, СЕГА!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                    Не знам какви ги плещите, но.... Днес ходих до два чейнджа, за да посменя малко валута и НЕ работят. После отидох до един Тавекс - също не работи.
                    Разбира те ли, не е проблема нещо си, че не купували злато. Те просто не работеха. Нали оставиха да работя само аптеки, хр. магазини, банки, застахователи и бензиностанции.
                    Та ако искате нещо да купувате/продавате... в момента това може да стане само в банка.
                    Изчакай да мине карантината, за къде бързаш.
                    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                    Коментар


                    • Не знам какви ги плещите, но.... Днес ходих до два чейнджа, за да посменя малко валута и НЕ работят. После отидох до един Тавекс - също не работи.
                      Разбира те ли, не е проблема нещо си, че не купували злато. Те просто не работеха. Нали оставиха да работя само аптеки, хр. магазини, банки, застахователи и бензиностанции.
                      Та ако искате нещо да купувате/продавате... в момента това може да стане само в банка.
                      Last edited by d333; 15.03.2020, 23:32.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                        Да, "спряха". Всички които имат някакво злато да го мятат в реката! Вече златото в БГ е само скрап!

                        Тавекса не само, че не "изкупуват", но сигурни ли сте изобщо, че са ви продавали истинско злато!
                        Е чак пък толкус!!!!!!!!
                        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pumpal Разгледай мнение
                          Аз лично не виждам да продават (защото очевидно няма наличност), кой търговец е обявил че не изкупува? Защо извъртате нещата ?
                          100+
                          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                            Ако диларите нямат доставки, навярно пазара ще се балансира между продаващите и тези, които искат да купят при липсата на стандартните доставки! Дори съм убеден, че дори и при падащ пазар на хартиеното, притиснатите да продават, ще са по-малко от търсещите, при дадената ситуация! Диларите ще печелят от спреда! Търговия ще има! Ако пазара пада брутално! Просто ще има дни, в които много ще вдигнат спреда, но търговия ще има. А колко ще са тези дни? Ще падне с 5%, с 10%, с 50%?

                            Виждаш какво дойде! Според мен нищо вече не е крайно като сценарий. Каквото и да говорят колегите във форума, за мен именно сега, златото блести по-силно от всякога!
                            Ама как ще пада ??? Нали сме в рали ..... нали в апокалипсис - расте .......... Сега , съмнения чак и до 50 % .............
                            КАК МОЖЕ , такъв обрат в мисленето , та бил той и само хипотетичен ...............

                            Сега , да ти кажа , кратко и ясно - ще пада ....
                            И ще се нормализира търговията ............
                            И Продаващите ЩЕ СА доста повече от ЖЕЛАЕЩИТЕ да КУПЯТ (след време де, сега някой инфантил като тия където в понеделник напиша че ще ходим до дъното , във вторник сутринта се плезят ''не позна'' , да не ръгне за Тавекс).............. И ако има гърбене със спреда ще е за ПРОДАВАЩИТЕ ..........
                            Купили на 1700 1600 1500 1400 ....................
                            Ще продават и ще им се реве ........... А купувачи няма да има ............ Както сега няма продавачи .
                            Едно и също .... едно и също ..........
                            И няма да се научите ................
                            Папионки и дълги постове да има ................

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение

                              Хубави сравнения, ама защо пропускаш да сравниш златото с кеша?
                              Не погребвам никого, просто наблюдавам пазара и си правя изводите.

                              Според мен сме на път да навлезем в нова Голяма депресия подобна на тази 1928-1932 г. и много фенове на златото, какъвто съм и аз, ще се подведат в покупки на злато, а е много вероятно кешът да е по-добрият вариант, както писах преди повече от седмица. Всичко зависи от мерките, които ще предприемат централните банки и правителствата.
                              + 10500
                              Когато някой е прав,,,...е прав
                              На черното - бяло , как да кажеш

                              Коментар


                              • Много си прав!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X