IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

    За пипсовете не знам.Целия ми съзнателен живот в областа на парите е бил в сферата на търговията с физически стоки.Няма как и да знам какво има Биг брадър 666.За бицепсите също няма как да ти отговоря....Не смятам че е комплексар.Бацето е умен човек.Знанието и успехите които има го правят леко арогантен и нетърпящ чуждото мнение и именно това ме дразни.Инак е пич ако се съди по постовете.
    Аз също харесвам физическото, ама за жалост съм купил не повече от стойността на 5000. Всичко друго ми е в тули. И двата варианта на биг брадара 666 не му аресват, обаче, явно е пристрастен към хазарта, щото и кюлчетата и тулите са физически величини, а той си пада по въздушните такива

    Коментар


    • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

      Едно питане, биг брадър 666, голям комплексар ли е по темата или не толкова голям? Три пипса с които той играе на хартиено, никога разбира се на физическо, голям доларов пипс ли е, или играе с нищожни центове, а се дуе , че е позал в графика на едноцентово ниво? Според теб Хермес, какво физическо злато притежава БИГ брадър 666? 1/20, 1/ 100 или 1/5000 от твоето? И друг интересен въпрос, дали бицепса на Бацето е повече от 40см. обиколка и може ли да се сравнява с този на Бертрам, която обиколка е 40,5см.?
      За пипсовете не знам.Целия ми съзнателен живот в областа на парите е бил в сферата на търговията с физически стоки.Няма как и да знам какво има Биг брадър 666.За бицепсите също няма как да ти отговоря....Не смятам че е комплексар.Бацето е умен човек.Знанието и успехите които има го правят леко арогантен и нетърпящ чуждото мнение и именно това ме дразни.Инак е пич ако се съди по постовете.
      Last edited by Hermes73; 24.12.2020, 23:31.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
        Един от начините елита да дава подсказки на масите какво евентулно бъдещие ги очаква е чрез филмите и романите.Добре е да се изгледат дори и от тези които навремето са го гледали първите 15 минути от филма Игрите на Глада-...............Първия филм излязал през 2012 година.Когато след 10-15 години МеРоПрИаТиЕтО завърши това е вероятния Нов Световен Ред.
        Едно питане, биг брадър 666, голям комплексар ли е по темата или не толкова голям? Три пипса с които той играе на хартиено, никога разбира се на физическо, голям доларов пипс ли е, или играе с нищожни центове, а се дуе , че е позал в графика на едноцентово ниво? Според теб Хермес, какво физическо злато притежава БИГ брадър 666? 1/20, 1/ 100 или 1/5000 от твоето? И друг интересен въпрос, дали бицепса на Бацето е повече от 40см. обиколка и може ли да се сравнява с този на Бертрам, която обиколка е 40,5см.?

        Коментар


        • Един от начините елита да дава подсказки на масите какво евентулно бъдещие ги очаква е чрез филмите и романите.Добре е да се изгледат дори и от тези които навремето са го гледали първите 15 минути от филма Игрите на Глада-...............Първия филм излязал през 2012 година.Когато след 10-15 години МеРоПрИаТиЕтО завърши това е вероятния Нов Световен Ред.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
            ....Инструмент за складиране на ресурс извън лапите на крадливите банкери и правителства..................
            или просто казано - ПАРИ.
            златото е пари за последните 5000-6000 години.
            а, че има прекомерни очаквания за някакви космически преоценки си е факт - тубата е пълна с апокалиптоси, които очакват златото да излети другата седмица и това го чакат вече години, а златото са си пари.

            които има пари и иска да не му седят в долари,евро, левове - може да си ги държи в наполеони. предвид на задаващите се стимули през 2021-ва не мисля, че има особени шансове златото да се обезцени дъглосрочно спрямо долар и евро. Възможни са всякакви флуктуации, но всеки спад ще се използва от определени кръгове да се допълва в портфейла физическо злато.

            поздрави
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

              Падаш на ниско ниво Баце..........Ти от близките дни и седмици ли се интересуваш?!?Това е нивото на кучето ми........Виждащо чувала с гранули от който ще яде близкия месец......Конкретика............Конкретика има там където има ЕСТЕСТВЕНО протичащи процеси...........Конкретика за определянето на цената на златото в момента няма........Не е имало от доста време...........Възможно е и още доста време да няма.........Златото не се нуждае от конкретика за близките дни ........месеци .........даже и години......ТО Е...........Глагол използван обикновенно за Твореца........И ЩЕ БЪДЕ...........Също глагол използван за Твореца............Инструмент за складиране на ресурс извън лапите на крадливите банкери и правителства..................
              Не съм Бацето ти ....

              Понякой път предавам мислите му , защото той се е погнусил от описаните в предишния ми пост субекти
              и за сега нито му се пише във форума нито му се дават прогнози нито му се губи времето с аматьори подобни на теб . Чак толкова ниско - не може дападне ............................

              Ниско си паднал ти ..... Да ръкописничиш тук глупост след глупост ..... Неща , които или няма да станат , или ще станат в бледо подобие на описаните фентъзи сюжети , но след петилетки
              При това едно и също ...едно и също ..... едно и също ..... едно и също ...........................

              И да .... Интересувам се от близките дни седмици И МЕСЕЦИ ( изпуснал си го докато си чешал на кучето си ....... ) Това ме интересува !!!
              Другото за след 5 или 10 години ....го знаете само ти , Магьосника от ОЗ , Гандалф Белия и Мосад
              Ние с кучето ти , сме по практични .... Гледаме близко , за да стигнем - далеко

              Конкретика няма само в твоята , и подобно на нея , други заблудени аматьорски кратуни ...... Нищо че някой са с папионки
              Другото след изречението за ''конкретиката '' го изоставям защото е типичния бълвоч бла бла бла ..... който залива темата от доста време насам ....

              И да ти отговарям дори нямаше смисъл - както ми пише Correctively objective

              Та ти изобщо нямаш понятие от темата в която пишеш .... Прочел си 5 списания Космос ....16 Паралели 2-3 Конспиративни Теории за Анануките , Масоните и Евреите , решил си че си прозрял ''свършека на системата и света '' като цяло .... и мнооооого държиш да го споделиш с по глупавите от теб

              Ама то такива нема , бе



              ПП . Другите където гледаха ''по наблизо '' и ''виждаха '' 3000 $ до Нова Година или 80 000 $ до 5-10 години , да си пооправат маските и папионките , че май са им на очите и няма да видят как от тук или след малък перехай ще се спуснем до нива
              при които всички сценаристи от Мелмак , като цитирания горе , ще се скрият до следващия ръст ............

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Big Brother 666 Разгледай мнение

                Темата е придобила ужасяващо дебилен характер ..... Апокалиптици от 7-я ден .... Бъгове - виждащи златото към 10 000 / 20000 / 80 000 ...... дървени философи , повтарящи ЕДНО И СЪЩО от доста години насам , без никаква конкретика и позиция за близките дни , седмици и месеци . ........
                А сега като виждам че и Кавръчко пита 2х100 ли е по добре да има или 4х50 ..................
                Мъка ....мъкаааааа ...........................

                Нема да изброявам ''разбирачите '' , кълнящи се в ''3000 за Нова Година '' ...... Имат още 7 дена ......

                Падаш на ниско ниво Баце..........Ти от близките дни и седмици ли се интересуваш?!?Това е нивото на кучето ми........Виждащо чувала с гранули от който ще яде близкия месец......Конкретика............Конкретика има там където има ЕСТЕСТВЕНО протичащи процеси...........Конкретика за определянето на цената на златото в момента няма........Не е имало от доста време...........Възможно е и още доста време да няма.........Златото не се нуждае от конкретика за близките дни ........месеци .........даже и години......ТО Е...........Глагол използван обикновенно за Твореца........И ЩЕ БЪДЕ...........Също глагол използван за Твореца............Инструмент за складиране на ресурс извън лапите на крадливите банкери и правителства..................

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  Тези златните дукати на Франц Йосиф струват ли си,или е по добре Мариани,Наполеони и така нататък с по големите грамажи?
                  Няма значение, гледай цената карат/грам.
                  Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    Тези златните дукати на Франц Йосиф струват ли си,или е по добре Мариани,Наполеони и така нататък с по големите грамажи?
                    Темата е придобила ужасяващо дебилен характер ..... Апокалиптици от 7-я ден .... Бъгове - виждащи златото към 10 000 / 20000 / 80 000 ...... дървени философи , повтарящи ЕДНО И СЪЩО от доста години насам , без никаква конкретика и позиция за близките дни , седмици и месеци . ........
                    А сега като виждам че и Кавръчко пита 2х100 ли е по добре да има или 4х50 ..................
                    Мъка ....мъкаааааа ...........................

                    Нема да изброявам ''разбирачите '' , кълнящи се в ''3000 за Нова Година '' ...... Имат още 7 дена ......


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                      Що, една от способностите е, да разбереш, че щом стойноста на акциите е поне 150 % от световния БВП (индикатора на Бъфет) е крайно време да излезеш напълно оттам и защо не, влизане във злато, сега или след време.
                      Ахам, това да пропускаш печалби е егати способността. Баш преди голямото катерене да излезеш. Точно такива "способности" имах предвид, че не струват. Да го беше написал края на 2019-та, а не края на 2020-та.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                        Години наред аз и всички които пишеха в темата за манипулация на цената на златото и фондовите пазари бяхме осмивани и подигравани ........Ситуацията в момента в реалната икономика по целия свят е трагична..........Само от спада в туризма и развлекателния сектор загубите са стотици милиарди .............най-вероятно е и трилиони.НО ФОНДОВИЯ бие всички върхове.РаЗбИрАщИтЕ коментираха през последните години видите ли какви балъци били радетелите на физическото злато и колко губели от РъСтОвЕтЕ на индексите........Как смятате драги ИнВеСтИтОрИ още колко ще продължи похода ви към морето следвайки сладката мелодия от флейтата на свирача?Няма и да разберете как ще потънете омаяни от цифричките светещи на екранчетата ви....Само и ЕДИНСТВЕНО физическото злато и натрупаните умения и способности ще останат след МеРоПрИяТиЕтО.Което е комбинация от финанси евгеника и нови технологии....................Успех на всички през новата 2021 година.Процеса ще набере сила именно през нея...........
                        Така е най-ценното е знанията и уменията. Те са най-голямата придобивка, която може да има човек.
                        Браво за тези мъдри слова!!!

                        Коментар


                        • Тези златните дукати на Франц Йосиф струват ли си,или е по добре Мариани,Наполеони и така нататък с по големите грамажи?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Глупости. 99% от "уменията и способностите" не струват е пет стотинки.
                            Що, една от способностите е, да разбереш, че щом стойноста на акциите е поне 150 % от световния БВП (индикатора на Бъфет) е крайно време да излезеш напълно оттам и защо не, влизане във злато, сега или след време.
                            Last edited by hazard; 23.12.2020, 21:21.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                              Години наред аз и всички които пишеха в темата за манипулация на цената на златото и фондовите пазари бяхме осмивани и подигравани ........Ситуацията в момента в реалната икономика по целия свят е трагична..........Само от спада в туризма и развлекателния сектор загубите са стотици милиарди .............най-вероятно е и трилиони.НО ФОНДОВИЯ бие всички върхове.РаЗбИрАщИтЕ коментираха през последните години видите ли какви балъци били радетелите на физическото злато и колко губели от РъСтОвЕтЕ на индексите........Как смятате драги ИнВеСтИтОрИ още колко ще продължи похода ви към морето следвайки сладката мелодия от флейтата на свирача?Няма и да разберете как ще потънете омаяни от цифричките светещи на екранчетата ви....Само и ЕДИНСТВЕНО физическото злато и натрупаните умения и способности ще останат след МеРоПрИяТиЕтО.Което е комбинация от финанси евгеника и нови технологии....................Успех на всички през новата 2021 година.Процеса ще набере сила именно през нея...........
                              Глупости. 99% от "уменията и способностите" не струват е пет стотинки.

                              Коментар


                              • Години наред аз и всички които пишеха в темата за манипулация на цената на златото и фондовите пазари бяхме осмивани и подигравани ........Ситуацията в момента в реалната икономика по целия свят е трагична..........Само от спада в туризма и развлекателния сектор загубите са стотици милиарди .............най-вероятно е и трилиони.НО ФОНДОВИЯ бие всички върхове.РаЗбИрАщИтЕ коментираха през последните години видите ли какви балъци били радетелите на физическото злато и колко губели от РъСтОвЕтЕ на индексите........Как смятате драги ИнВеСтИтОрИ още колко ще продължи похода ви към морето следвайки сладката мелодия от флейтата на свирача?Няма и да разберете как ще потънете омаяни от цифричките светещи на екранчетата ви....Само и ЕДИНСТВЕНО физическото злато и натрупаните умения и способности ще останат след МеРоПрИяТиЕтО.Което е комбинация от финанси евгеника и нови технологии....................Успех на всички през новата 2021 година.Процеса ще набере сила именно през нея...........

                                Коментар

                                Working...
                                X