IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    при сребото обаче може да имат 'помагачи' и сред големите риби - там играта е многопластова
    .гледаме филма
    .................................................. ..................................................

    Какво ти оставя друго ...............
    ...........................един ден ще те запозная със сценариста и режисьора ...............

    пп ..
    Затворих 100 oz ............ Ще повърне назад поне до ''гапа '' .... а и ''катоцяло '' ......... не мисля че отиваме за 50 $ оz ...................

    Коментар


    • Първоначално изпратено от oakley Разгледай мнение

      https://www.reddit.com/r/wallstreetb...m_source=share


      Може би е капан, верно.
      'играта' може да е през путове , хем весело хем регулиран риск

      днес сребърнодобивните ще отворят тъъъмно зелено с елементи на ракета - не знам там дали ще ги кълве редит хайпа, но ако не ги кълве са перфе за игра през опции.
      Last edited by bertram; 01.02.2021, 14:12.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        при сребото обаче може да имат 'помагачи' и сред големите риби - там играта е многопластова
        гледаме филма
        Според мен големите риби 100% играя за статуквото. Нали разбирате, че ако сега успеят срещу среброто следва златото. Това няма да бъде допуснато или поне съпротивата ще е сериозна. И въпреки това нищо не е сигурно. Аз вчера си купих малко сребро. Вече съм на печалба.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Съгласе съм стеб. Тук ще има наказателна акция никой няма да им разши да си разиграават коня на пазара на на ЦМ. Отделно в групата има инфилтририни хора на службите и големите акули от Уолстриит.
          Дори лидерите им. вероятно играят двойна игра.


          След като се опарят тук ще се насочат към крипосите. Там няма регулации и никой няма да ги закача. Пък и волатилноста на инструментите ще задоволи емеционалните им потребности и пак ще наказват системата като купуват паралелна такава.
          при сребото обаче може да имат 'помагачи' и сред големите риби - там играта е многопластова
          гледаме филма
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар




          • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
            Ето ....... ако на някой му е интересно и има представа ..... показвам , защо и поради каква причина продадох сребро , преди последния лег надолу и защо затворих късата позиция и отворих дълга...... Както написах в предишния пост .........

            Разглеждах Wolf wave ( абсолютно да не се бъркат с вълни на Елиът ) .......

            ' Начи при тях , най -кратко , при определени правила (не са много ) и при построяване на канал е възможно да се прогнозира ТАРГЕТА ....
            А ИМЕННО ; 1..3..и 5 трябва да са на една линия
            2 и 4 също .......
            4 трябва да слиза под 1 ..... и т.н т.н ....
            Таргета при изпълнени всички условия ....се определя като се съедини 1 и 4 ...... Цената би трябвало , ако се развие модела , да удари съединяващата линия .............. Нея съм я дал в червено .... Таргета 6 - също ...........

            Видно е последващо развитие на движението на цената след 5 ...............

            При таргет 6 - затворих късите , като вече изпълнили условието и отворих дълги ......

            Никога не се оставям на един тип анализ .... Минимум 2 различни метода , трябва да ми показват дадено движение , за да вляза в сделка Ето и графиката на горните обяснения ...



            Да не каже някой , че не съм Съобщил и за късите върящи преди 20 дена ..... и за настоящите Дълги .... още тогава ....... При затварянето на късите ...........

            Но от празнословни постове , лаишки обяснения и аматьорски очаквания за 3000 $ oz за Н. Година ............. всичко се размива в тая тема
            Нищо ..........чакаме 5000 $ за oz за ..............2022...............
            Което , ако не беше изключително глуповато ....... щеще да е малко смешно ...

            Ето настоящата позиция удържана от момента на предходния пост ..........








            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              абе тия верно го подпукаха, но тук играта е по-хард от акциите, че там има ограничение, а тук на хартиения пазар големите банки и фондовете могат да скъсят 'майка си и баща си'. Играта може да стане и обратната - банките да остъпват пред редит хайпа и да им продават скъпо, скъпо, скъпо... плавно отстъпление до 50 примерно, когато са се накълвали малките яко и тогава контра атака с бесни къси, които да ги опарят сериозно удължилите с лост(и без лост).... нищо чудно и по пазарите да ги оставят да налазят уж голяма победа, но после да ги оставят бег холдъри

              лесно няма
              Съгласе съм стеб. Тук ще има наказателна акция никой няма да им разреши да си разиграават коня на пазара на на ЦМ. Отделно в групата има инфилтририни хора на службите и големите акули от Уолстриит.
              Дори лидерите им. вероятно играят двойна игра.


              След като се опарят тук ще се насочат към крипосите. Там няма регулации и никой няма да ги закача. Пък и волатилноста на инструментите ще задоволи емеционалните им потребности и пак ще наказват системата като купуват паралелна такава.
              Last edited by Todor Sabev; 01.02.2021, 14:13.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение

                Чета по диагонал wsb и тоя случай е убеждението е по-скоро обратното - "It's a trap'.
                https://www.reddit.com/r/wallstreetb...m_source=share


                Може би е капан, верно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  абе тия верно го подпукаха, но тук играта е по-хард от акциите, че там има ограничение, а тук на хартиения пазар големите банки и фондовете могат да скъсят 'майка си и баща си'. Играта може да стане и обратната - банките да остъпват пред редит хайпа и да им продават скъпо, скъпо, скъпо... плавно отстъпление до 50 примерно, когато са се накълвали малките яко и тогава контра атака с бесни къси, които да ги опарят сериозно удължилите с лост(и без лост).... нищо чудно и по пазарите да ги оставят да налазят уж голяма победа, но после да ги оставят бег холдъри

                  лесно няма
                  Aбе то да иде до 40 поне, пък нататък ще се оправим.
                  Я профиттейкинг, я някое друго хедж путче, я и двете...по насетне ще го мислим.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    абе тия верно го подпукаха, но тук играта е по-хард от акциите, че там има ограничение, а тук на хартиения пазар големите банки и фондовете могат да скъсят 'майка си и баща си'. Играта може да стане и обратната - банките да остъпват пред редит хайпа и да им продават скъпо, скъпо, скъпо... плавно отстъпление до 50 примерно, когато са се накълвали малките яко и тогава контра атака с бесни къси, които да ги опарят сериозно удължилите с лост(и без лост).... нищо чудно и по пазарите да ги оставят да налазят уж голяма победа, но после да ги оставят бег холдъри

                    лесно няма
                    Чета по диагонал wsb и тоя случай е убеждението е по-скоро обратното - "It's a trap'.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      https://finance.yahoo.com/news/silve...020223226.html Silver surges as Reddit army turns to commodities

                      Тая червеникава армия ще почне да ми става симпатична...все пак съм 40% и белезникав, немалко в дигъри.
                      Вече 8% + фючърсите гледам.

                      A GSR май на 7г дъно.
                      абе тия верно го подпукаха, но тук играта е по-хард от акциите, че там има ограничение, а тук на хартиения пазар големите банки и фондовете могат да скъсят 'майка си и баща си'. Играта може да стане и обратната - банките да остъпват пред редит хайпа и да им продават скъпо, скъпо, скъпо... плавно отстъпление до 50 примерно, когато са се накълвали малките яко и тогава контра атака с бесни къси, които да ги опарят сериозно удължилите с лост(и без лост).... нищо чудно и по пазарите да ги оставят да налазят уж голяма победа, но после да ги оставят бег холдъри

                      лесно няма
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • https://finance.yahoo.com/news/silve...020223226.html Silver surges as Reddit army turns to commodities

                        Тая червеникава армия ще почне да ми става симпатична...все пак съм 40% и белезникав, немалко в дигъри.
                        Вече 8% + фючърсите гледам.

                        A GSR май на 7г дъно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
                          Някои търговци на физическо сребро отказват заявки за покупка днес. Има фундамент за шорт скуиз при среброто с цел 50 д., според мен.
                          с физическо трудно ще стане (ще изчезно, ще го покрият нарочно и тн и тн), но през акции на сребродобивни компании може да се направи трипъл...той всъщност се направи вече спрямо цените лятото на 2020
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Някои търговци на физическо сребро отказват заявки за покупка днес. Има фундамент за шорт скуиз при среброто с цел 50 д., според мен.

                            Коментар


                            • фючърсите на метала са нагоре, 27.060 +1.138 +4.39%

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                за физическо ще е яко, но става така, че просто дилърите слагат табле солд аут на сайтовете си, а цената на борсата не отлепва, защото дойче, морган и сие си я гласят както им оттърва.
                                не съм съгласен,
                                през март когато народа търсеше физическо злато, КОМЕКСА изпита затруднения.
                                А пазара на сребро е само $70 млрд, спрямо 6 трилиона за златото.
                                Покупката на едно кило сребро, не е такъв риск за малкия човек, като избушеняка GME.
                                Да не говорим, че зелената революция на Слипи Джо ще има нужда от повече сребро, което предвещава по-висока бъдеща цена.
                                Така, че няма да е толкова трудна една атака на ритейлърите по този метал.

                                Коментар

                                Working...
                                X