IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от RealUser Разгледай мнение

    Така като гледам засега само нагоре лети....
    Тия дето са заложили на златото не са за съжаление и мислене......виж тези с фабриките и заводите са..........и тези с имотите за отдаване под наем са......за хотелиерите не ми се и мисли.... ако изброените групи имат и кредити задачата им в близките месеци и години ще е титанична.......а не справят ли се остават по боксерки и слипове.

    Коментар


    • Рипа ли златото .... как е ....Крумчо извади монетите пак

      Коментар


      • Вероятно ще има по-големи резки движения на пазара.
        Last edited by gtomm; 15.03.2022, 15:02.
        Какво ще стане, ако в България останат само цигани и държавни служители?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
          Западът се опасява, че руските златни запаси могат да наводнят пазара и цените да спаднат до 35%. Подготвят се мерки за забрана на продажба на руско физическо злато.
          Така като гледам засега само нагоре лети....

          Коментар


          • Западът се опасява, че руските златни запаси могат да наводнят пазара и цените да спаднат до 35%. Подготвят се мерки за забрана на продажба на руско физическо злато.

            La estrategia Fortress Russia lanzada por el Gobierno de Vladimir Putin tras las sanciones por la invasión de Crimea en 2014, para reforzar los cimientos de la economía doméstica,

            Коментар


            • "От 12 март руските граждани, които получават валутни преводи, ще могат да ги теглят само в рубли, реши централната банка. Във вторник Руската централна банка обяви, че до 9 септември банките няма да могат да продават чуждестранна валута, а притежателите на валутни сметки, ще могат да теглят огранчени суми от тях в долари. Централната банка препоръча на гражданите, които имат свободни средства да купуват кюлчета благородни метали, вместо забранените западни валути."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                Аз съм кеш 10%/ злато 20%/ имотите ми са всички със прилежаща земя- 60%/ земеделска земя 10%
                Това е общо взето.
                п.п. Имам койни и акции, но са малко.
                Като се замисля май са ни сходни пропорциите без койни и акции. Двата последни актива изискват много свободно време, с което не разполагам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Според мен въпросът е коя е оптималната процентна стара схема между кеш, злато и имоти.
                  Аз съм кеш 10%/ злато 20%/ имотите ми са всички със прилежаща земя- 60%/ земеделска земя 10%
                  Това е общо взето.
                  п.п. Имам койни и акции, но са малко.
                  Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от baba_meca Разгледай мнение
                    и с какво ще го купуват това злато? като са безработни, ако имат акции то цените им са паднали, а по депозитите нямат лихви....т.е парите които разполагат прогресивно намаляват... д
                    с това бих се съгласил преди 10-15 години
                    видяхме последните две петилетки как се вадят жокерите от ръкава. на безработните ще дадем грантове, ако трябва фирмите ще работят с дотации. заемите ще погасим
                    с нови заеми; имаме си перпетуум мобиле в икономиката ТИРЕ готина печатница за кинти;
                    аз също мисля , че е нужен отрезвяващ цикъл, ама не го виждам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Аз го знам, ма ето, народът сега се юрна да купува
                      принципно лафа е -прави обратното на това което правят другите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                        Тия със златото (физическото злато) не ги мисли! Виж тия дето са набили спестяванията в криптовалути че там ще е голямото дране на кожи в най скоро време.
                        Значи тогава ще си напазаруваме коини

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          знаеш отговора,всеизвестен е. но на върхове не се купува каквото и да било
                          Аз го знам, ма ето, народът сега се юрна да купува

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                            Тия със златото (физическото злато) не ги мисли! Виж тия дето са набили спестяванията в криптовалути че там ще е голямото дране на кожи в най скоро време.
                            аз никого не мисля, дискусия ….

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Според мен въпросът е коя е оптималната процентна стара схема между кеш, злато и имоти.
                              знаеш отговора,всеизвестен е. но на върхове не се купува каквото и да било

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                                и това е така но както знаем златото е контролиран актив , та не е ясно ясно ли е. въпроса е като падне какво ще правят набилите се в него за кратко време “спасявайки” се от инфлацията .
                                Тия със златото (физическото злато) не ги мисли! Виж тия дето са набили спестяванията в криптовалути че там ще е голямото дране на кожи в най скоро време.

                                Коментар

                                Working...
                                X