IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Според мен въпросът е коя е оптималната процентна стара схема между кеш, злато и имоти.
    Аз съм кеш 10%/ злато 20%/ имотите ми са всички със прилежаща земя- 60%/ земеделска земя 10%
    Това е общо взето.
    п.п. Имам койни и акции, но са малко.
    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от baba_meca Разгледай мнение
      и с какво ще го купуват това злато? като са безработни, ако имат акции то цените им са паднали, а по депозитите нямат лихви....т.е парите които разполагат прогресивно намаляват... д
      с това бих се съгласил преди 10-15 години
      видяхме последните две петилетки как се вадят жокерите от ръкава. на безработните ще дадем грантове, ако трябва фирмите ще работят с дотации. заемите ще погасим
      с нови заеми; имаме си перпетуум мобиле в икономиката ТИРЕ готина печатница за кинти;
      аз също мисля , че е нужен отрезвяващ цикъл, ама не го виждам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Аз го знам, ма ето, народът сега се юрна да купува
        принципно лафа е -прави обратното на това което правят другите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

          Тия със златото (физическото злато) не ги мисли! Виж тия дето са набили спестяванията в криптовалути че там ще е голямото дране на кожи в най скоро време.
          Значи тогава ще си напазаруваме коини

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            знаеш отговора,всеизвестен е. но на върхове не се купува каквото и да било
            Аз го знам, ма ето, народът сега се юрна да купува

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

              Тия със златото (физическото злато) не ги мисли! Виж тия дето са набили спестяванията в криптовалути че там ще е голямото дране на кожи в най скоро време.
              аз никого не мисля, дискусия ….

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Според мен въпросът е коя е оптималната процентна стара схема между кеш, злато и имоти.
                знаеш отговора,всеизвестен е. но на върхове не се купува каквото и да било

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                  и това е така но както знаем златото е контролиран актив , та не е ясно ясно ли е. въпроса е като падне какво ще правят набилите се в него за кратко време “спасявайки” се от инфлацията .
                  Тия със златото (физическото злато) не ги мисли! Виж тия дето са набили спестяванията в криптовалути че там ще е голямото дране на кожи в най скоро време.

                  Коментар


                  • и с какво ще го купуват това злато? като са безработни, ако имат акции то цените им са паднали, а по депозитите нямат лихви....т.е парите които разполагат прогресивно намаляват... д

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение

                      а някой знае ли къде е дъното, еле па върха?
                      щот тва е въпрос за сто милиона
                      Според мен въпросът е коя е оптималната процентна стара схема между кеш, злато и имоти.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                        и нова е така но кокто знаем златото е контролиран актив , та не е ясно ясно ли е. въпроса е като падне какво ще правят набилите се в него за кратко време “спасявайки” се от инфлацията .
                        Ще почакат 20-30 години

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Както е тръгнало може и да не последния връх това си мисля тия дни.
                          и това е така но както знаем златото е контролиран актив , та не е ясно ясно ли е. въпроса е като падне какво ще правят набилите се в него за кратко време “спасявайки” се от инфлацията .
                          Last edited by pa4anga; 11.03.2022, 22:20.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                            щото златото на връх е супер инвестиция ……
                            а някой знае ли къде е дъното, еле па върха?
                            щот тва е въпрос за сто милиона

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                              щото златото на връх е супер инвестиция ……
                              Както е тръгнало може и да не e последният връх това си мисля тия дни.
                              Last edited by Selena; 11.03.2022, 22:23.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                                Само злато! Имотите като цяло са лоша инвестиция която носи само загуби и проблеми във времето.
                                щото златото на връх е супер инвестиция ……

                                Коментар

                                Working...
                                X