IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bers-erk Разгледай мнение
    Предполагам , че около 1586$ ще приключи целия този ръст при златото .
    Аз очаквам 2000 долара до нова година най късно,на база фундамент

    Коментар


    • Предполагам , че около 1586$ ще приключи целия този ръст при златото .

      Коментар


      • За 30 дена, среброто е +18%, а златото +6.8% спрямо долара, рейшио 80

        Коментар


        • свръх купено е златото, и е назряло за здравословна корекцийка - твърде много купувачи, твърде бързо

          корекцийка около 10% до 1420-1450 ми се струва вероятна и здравословна до края на Октомври и ноември

          (ако стане така ще си удвоя позиции в некои златно-сребърни миньори - вкл. и родният DPM)
          "the trend is your friend until the end..."

          Коментар


          • Ако сте уцелили по някаква случайност дъното декември 2015 е същия резултат като spy да не говорим че в сравнение с qqq e мн назад.
            Ама нито сте уцелили дъното нито в следващите 5 години ще има по добър резултат в сравнение с индексите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
              Номера е да се влезе нацалото на тренда и сега е момента ,вервайте ми
              Сега не е началото на тренда и по - вероятно е след месец да си на загуба от сегашния вход .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
                Номера е да се влезе нацалото на тренда и сега е момента ,вервайте ми
                Чак сега тренда е видим, така ли?! Преебали сме се пак преди година и половина. Тюх!

                Коментар


                • Номера е да се влезе нацалото на тренда и сега е момента ,вервайте ми

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
                    При златото и при среброто, най веке, ракетата тръгна НАГОРЕ , аз съм много лонг и при двете, а резултата ще е видим след месец . Успех
                    Ще е много видим след 2 месеца при евентуален БРЕКЗИТ без сделка...........Мноооооооооооого видим.

                    Коментар


                    • При златото и при среброто, най веке, ракетата тръгна НАГОРЕ , аз съм много лонг и при двете, а резултата ще е видим след месец . Успех

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Trump’s 15% tariffs on $112 billion in Chinese goods take effect. 1 minute later, at 12:01am EDT, China retaliated with higher tariffs being rolled out in stages on a total of about $75 billion of U.S. goods.


                          Иначе, като цяло, търговската война приключи. Въпреки това, се надявам "здравият разум" да надделее и златото да коригира още малко. Преди всички здравомислещи оптимисто окончателно да загубят всякаква надежда.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                            Бай Михаелис,
                            Нещото отвътре вече са им го планирали. Кукловодите нямат повече нужда от долара, но не всичко е готово за новото раздаване.
                            долара ше седи там и никъде няма да ходи, досегашните кукловоди леко ги сложиха в ъгъла ако сте забелязали Тромпета какво прави с ФЕДа ... за новото раздаване новите (стари) кукловоди ше праят квот ше струват, но първо треа да се справят напълно с досегашните, а те са и в Гейропата и трябва също да бъдат ликвидирани, става въпрос за глобалната либерастия разбира се ...

                            Коментар


                            • Май никой не отбелезя, че вече и ние сме в клуба на валутите, правещи ATH в злато. Ами честит да ни е!
                              Люспичката в тавекса почти закова 100лв, а си спомням ясно как беше на 72, когато се водеха едни дебати тук...пък кой щял да стане президент, пък кой няма и прочее.
                              А нещата бяха далеч по-ясни, имахме сетъп за пробиване на 1360 /бяхма на нива ок. 1200/ и щом беше пробит, това щеше да е потвърждение на експлозивно движение, което да остави доста хора изненадани от интенизвността си. И...ето ни тук! Както се вижда, фундаментът сам си се нарежда :-)

                              Хубаво е и корелаторите да видят къде е доларът и къде е златото, че нещо имаше неразривна връзка между тях май някой говореше..

                              И за финал, индексите чертаят сет-ъп за много стръмно падане идните седмици. Нещата изглеждат така: докато сме под върха от миналата седмица на американските индекси /по избор/, вероятно ще видим едни бързи 7-8% спускане скоро докъм SPX2700 да кажем. Не за друго, ами просто да се готвим за новините - аз залагам на изказване на Тръмп или някоя простотия с трейд войната /нищо, че миналата година същите "катализатори" носеха 2-3% в зелено, не е важно/.


                              Успех!
                              П.С.
                              Златото действително отказва да си започне корекцията, а напротив чертае си сетъп за още едно-две връхчета, близо до 1600. Тук вече е само за скалп и дневни трейдове. Но малките корекции да се играят в този пазар твърде вероятно ще води до доста болка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                                Kaто пресмятам, $11к ще ги мине през април 2031, само богатите ще имат лични коли, които иначе ще струват бая повече от $11к.
                                Ще ползваме споделени малки електрически коли без шофьори, и то само от тези, които не работят от къщи, изобщо имат работа незаета от роботи или за почивка/разходка.
                                По-скоро с една унция да си купиш едногодишна карта за електричките.
                                Супер, парите за колата (и не само) за спестени.
                                Покупката би била през умния телефон които ще покаже холограмен екран със въображаема клавиатура..
                                Форума пак ще го има, ама пак през часовника ще чатиш, казвайки това дето искаш да се пише на един от холограмните екрани, а на другия гледайки 5D футболен мач с резолюция 7К.
                                Бира може и да си отвориш, но ще е наполовина малка, виж водата ще е кът, но ще е качествена.
                                Ами няма да е точно както казваш щото всички стоки ще поскъпнат от колите през смартфоните,хляба,бирата във финикийски знаци и колата пак
                                ще си я купуваш за толкова унции колкото е сега.Играта на тука има,тука няма по борсите точно до това води ,безконтролно увеличение на парите,
                                увеличение на дълговете и хиперинфлация.Само преди 60 г американците са вземали по 250 заплата а сега по 4-5000 а някой и по 400000-500000.

                                Коментар

                                Working...
                                X