IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Това да го казва един лъжец,не върви
    Нямаш никакви реални сделки и на стар вълк като мен,това стана ясно още самото начало.
    Като направиш една сделка,ела пак да говориш.
    Ако искаш иди купи това и утре я продай.И ще разбереш и цената, и какво е спред, и колко ще "спечелиш" от тази много изгодна "инвестиция"

    https://tavex.bg/zlato/1-gram-zlatno...-pamp-fortuna/
    Ама ти верно си бил амтьорче. Кой ти говори за спред и какво общо има това с цена за физическа покупка от 102лв на грам за която твърдиш, че е възможно? Тавекса дори го купиват на 113лв за грам, а ти неграмотнико лужеш, че може да го купиш за 102лв.
    Говорим за полупка на физическо инвестиционно злато, ама явно ти идея си нямаш какво е това.
    Даже не знаеш къде да видиш в тавекса за по-добра цена на грам.
    И понеже на всички е ясно, че няма цена от 102лв на грам, престани да се Лъжеш! Ако твърдиш обратното дай да видим къде да го купим!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
      Не ме провокирай, няма какво да доуточнявам с теб кога и какво съм купил, защото си един Лъжец и точка! Линковете които постваш много добре се вижда каква е цената на жълто, а не 102лв на грам.
      Когато ми докажеш, че може да се купи физическо инвестиционно злато на 102лв за грам, тогава ще се доказвам пред теб.
      До тогава спри да пишеш лъжи!
      Това да го казва един лъжец,не върви
      Нямаш никакви реални сделки и на стар вълк като мен,това стана ясно още самото начало.
      Като направиш една сделка,ела пак да говориш.
      Ако искаш иди купи това и утре я продай.И ще разбереш и цената, и какво е спред, и колко ще "спечелиш" от тази много изгодна "инвестиция"

      https://tavex.bg/zlato/1-gram-zlatno...-pamp-fortuna/


      Last edited by petrg5s; 25.01.2023, 09:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Хич не съм лаладжия и за разлика от лъжец като теб, говоря от опит.И мога да го докажа.

        Дай да доуточним,купил си един път преди 2-3 години от Тавекс,никога не си продавал и златото го държиш в вас?
        И какво си купил , монетка или 1гр кюлче ?
        Не ме провокирай, няма какво да доуточнявам с теб кога и какво съм купил, защото си един Лъжец и точка! Линковете които постваш много добре се вижда каква е цената на жълто, а не 102лв на грам.
        Когато ми докажеш, че може да се купи физическо инвестиционно злато на 102лв за грам, тогава ще се доказвам пред теб. До тогава спри да пишеш лъжи!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
          Видяхме, че си лалаяджия и нямам намерение да споделям повече с теб каквото и да е.
          Хич не съм лаладжия и за разлика от лъжец като теб, говоря от опит.И мога да го докажа.

          Дай да доуточним,купил си един път преди 2-3 години от Тавекс,никога не си продавал и златото го държиш в вас?
          И какво си купил , монетка или 1гр кюлче ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Не се слагай под общ знаменател Ти не знаеш какви са цените и прекрасно го демонстрира.
            Очаквам доказателства,че имаш реални сделки.Може и на лично ,ако те е срам тук
            Видяхме, че си лалаяджия и нямам намерение да споделям повече с теб каквото и да е. Жълто за 102лв на грам може да ти обещаят само в Алтерко - магьосниците на манипулирани отчети!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
              Колеги, предлагам да не наливаме вода в мелницата на рибарчето. Много хора губят парите си на борси и това довежда до увреждания и отклонения Предприемат отчаяи ходове и налазват в темите за златото и имотите с цел риболов на шарани. Ама то вече и цацки няма. Простете му
              Факт! Само храните хрантутниците, които печелят от посредничество.
              бонвина, щом твърдиш,че нас ни товарят посредниците на БФБ с тлъсти и непосилни такси,то какво би казал за тази оферта ? доста "изгодна" изглежда

              https://tavex.bg/zlato/1-gram-zlatno-kulche-valcambi/
              Last edited by petrg5s; 24.01.2023, 20:15.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                на всички ни е ясно какви са цените на жълтото.
                Не се слагай под общ знаменател Ти не знаеш какви са цените и прекрасно го демонстрира.
                Очаквам доказателства,че имаш реални сделки.Може и на лично ,ако те е срам тук

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                  Колеги, предлагам да не наливаме вода в мелницата на рибарчето. Много хора губят парите си на борси и това довежда до увреждания и отклонения:-( Предприемат отчаяи ходове и налазват в темите за златото и имотите с цел риболов на шарани. Ама то вече и цацки няма. Простете му:-)
                  Съгласен съм, за съжаление вероятно е проиграл хазартно парите си с 2 клика на БФБ и сега търси други себеподобни шарани.
                  Спирам до тук, на всички ни е ясно какви са цените на жълтото. И на мен ми се иска да си купя по евтино, но за съжаление за сега няма.

                  Коментар


                  • Колеги, предлагам да не наливаме вода в мелницата на рибарчето. Много хора губят парите си на борси и това довежда до увреждания и отклонения:-( Предприемат отчаяи ходове и налазват в темите за златото и имотите с цел риболов на шарани. Ама то вече и цацки няма. Простете му:-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      1.Доказваш,че ТИ имаш реални сделки.
                      2.Казваш от откъде взимаш неадекватните курсове.

                      Оттам нататък може да помисля и да ти отговоря.
                      Но няма как да ти отговарям за каквото и да е ,преди 1 и 2.Аз не съм на зор.Ти питаш,а информацията е пари
                      Надявам се съм кристално ясен,а не пак да пелтечиш като ***** ?
                      Ето отговорите ми:
                      1. Е доказателството ми в случая е снимка на приложението ми където се вижда плащането ми на пост терминал в тавекса. Имам и касови бележки вкъщи, както и бележката от пост терминала. Разбира се мога да се снимкак с всичко това в една обща снимка (плащането от приложението на телефона, касова бележка, бележка от пост термнала и физическото инвестиционно злато), без да се вижда лицето ми.
                      2. "Неадекватните" ми курсове са от обявените цени на Търговеца.

                      Очаквам сега твоите:
                      1. От къде да купим физическо инвестиционно жълто на 102лв на грам. Това ще помогне на много хора тук в темата за да си напазарауват, включително и аз.
                      2. Дай Доказателство с личен пример, че може да вземеш на тази цена.
                      3. От къде ги вземаш тези цени, като в момента дори жълтото е борсова цена над 1900$, което е над 3400лв, а това прави борсова цена при тези сметки 109лв на грам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                        Петре, мога да кача снимка от приложението ми на Булбанк и да покажа кога съм купил и на каква цена.
                        1.Доказваш,че ТИ имаш реални сделки.
                        2.Казваш от откъде взимаш неадекватните курсове.
                        3.Спираш да лъжеш.

                        Оттам нататък може да помисля и да ти отговоря.
                        Но няма как да ти отговарям за каквото и да е ,преди 1,2 и 3.Аз не съм на зор.Ти питаш,а информацията е пари.
                        Надявам се, съм кристално ясен,а не пак да пелтечиш като ***** ?
                        Last edited by petrg5s; 24.01.2023, 11:59.

                        Коментар


                        • Петре, мога да кача снимка от приложението ми на Булбанк и да покажа кога съм купил и на каква цена. Ти ще ни покажеш ли как и от къде да пазарауваме толкова евтино - 102лв на грам физическо инвестиционно злато?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Печелите вие на демото.
                            На горния глупак му препоръчвам да иде и да си купи https://tavex.bg/zlato/10-grama-zlat...-pamp-fortuna/
                            хем сега нали уж тествало 1950

                            а ако нямаш пари и това става http://<b>https://tavex.bg/zlato/1-g...-valcambi/</b>
                            печалбата е гарантирана
                            На първия ти линк е цената, която ти казах около 125лв за грам.
                            Ама чакай сега, къде са тия 102лв на грам? Точно полседния ти линк е 159лв ?!?!?

                            Я пак си провери търговците или ти ползваш от 30% до 50% дискаунт?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                              Да не се окаже, че рибарчето говори за 14 карата злато:-))))))))))))))
                              Щото борсата тества 1950$/OZ
                              Той едва ли знае как да види борсовата цена на жълтото, виж го къде търгува с 2 клика и търси шаранчета, че няма кой да му купи акциите на БФБ.
                              Иначе е компетентен - физическото злато вървяло на 102лв. за грам, даже и на баба му зъбите да извади пак ще вземе повече.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                                Тук печелим, а не си губим парите и не храним посредници:-)
                                Печелите вие на демото.
                                На горния глупак му препоръчвам да иде и да си купи https://tavex.bg/zlato/10-grama-zlat...-pamp-fortuna/
                                хем сега нали уж тествало 1950

                                а ако нямаш пари и това става https://tavex.bg/zlato/1-gram-zlatno-kulche-valcambi/
                                печалбата е гарантирана

                                Коментар

                                Working...
                                X