IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Петре, ще даваш ли линкове или друго нещо за тия 102лв на грам? Или вече мога да те наричам "Лъжец"?

    Коментар


    • Да не се окаже, че рибарчето говори за 14 карата злато:-))))))))))))))
      Щото борсата тества 1950$/OZ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Чакам да се преброите всички балъци и демо играчи .
        А специално на теб ще кажа,когато идеш и направиш първата си сделка
        Няма ли да отговориш на въпроса ми? Аз какти отговорих на твоите.
        Сделки имам и мога да постна снимки с касови бележки, където пише какво и кога съм купувал и разбира се на каква цена и от къде.
        Бъде сериозен, кажи къде да купим на 102лв., недей хейтвай само.

        Коментар


        • Пак са се появили някакви експерти. Ще умрем от смях. Аматьори!!!
          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
            Петре, казвай къде са тия 102лв/1 гр, за физическо инвестиционно злато? Или и ти си поредния драскач с празни приказки?
            Чакам да се преброите всички балъци и демо играчи .
            А специално на теб ще кажа,когато идеш и направиш първата си сделка

            Коментар


            • Петре, казвай къде са тия 102лв/1 гр, за физическо инвестиционно злато? Или и ти си поредния драскач с празни приказки?

              Коментар


              • Какви са тези 900% от както съществува това Алтерко, Жълтото е на 10 000% и какво? Ако искаш можем да го сравним и 100г назад? Ама как така, еми ей така и след 100г. жълтото пак ще може да бъде сравнявано с какво ли не, а с Алтерко ще могат ли, ще ги има ли?
                Пак ти казвам и аз имам акции в чуждестранни компании, стига си търсил шарани за БФБ тук, има си други теми за това. Яхнал си вълната ОК, поздравления.
                Можеш ли да ни кажеш на каква цена си влезнал и да остане тук като история, защото аз мога да ти кажа в жълто на какви цени съм купивал за да хеджирам през годините, било то в $ или Евро.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


                  Баш с Алтерко,дай да не ги сравняваме

                  https://tvc-invdn-com.investing.com/...a86df9ae78.png

                  Защо пък не, дай да видим за 1година как се движат? Какви са също продажбите в обеми?
                  Все още чакам да кажеш къде да го купим това пусто инвестиционно жълто за 102лв / 1гр. ? Стига бяга от отговора. Кажи ни!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                    от Алтерко, които имат средно дневен обем под 50к лева през последната година - супер, ама супер зверски интерес има с -1,38% спад в цената за последните 52 седмици.

                    Баш с Алтерко,дай да не ги сравняваме

                    https://tvc-invdn-com.investing.com/...a86df9ae78.png


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      За кой по-точно спад говориш?
                      и какви посредници,кви унции,целият ти пост е една голяма глупост.
                      И знаеш ли колко е спреда при златото,като говориш за посредници?Един не е писал за него.
                      1000 страници тема с глупости ,пък за важните неща,нищо


                      https://tvc-invdn-com.investing.com/...e05f31c7bc.png

                      Това, че си хванал моментна вълна от дъно към връх не говори, че си добър инвеститор, а че си хванал вълната. Поздравления за което, дано само не си влезна в края на 2021г., защото все още ще си на минус.

                      Аз също имам инвестиции в акции, но не на БФБ, въпрос на личен избор. Няма лошо човек да инвестира в тях, лошото е да нямаш хедж, ама няма какво да ти обяснявам на теб - ти с 2 клика и излизаш от Алтерко, които имат средно дневен обем под 50к лева през последната година - супер, ама супер зверски интерес има с -1,38% спад в цената за последните 52 седмици.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                        Ми губите си парите. Факт! Само храните хрантутниците, които печелят от посредничество.
                        .
                        Кое е факт? Златото е 18% за периода.28 ли е повече или 18? все такива са ти фактите......

                        https://tvc-invdn-com.investing.com/...5148852942.png
                        Last edited by petrg5s; 20.01.2023, 13:25.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                          Ми губите си парите. Факт! Само храните хрантутниците, които печелят от посредничество.
                          За купува или продава физика погледни в тавекса или igold. Чакаме още да кажеш къде златото е по 102 лв/гр за да се напечелим.
                          И аз чакам хейтъра да ни каже къде да си го купим за 102лв на грам ама не ми отговаря, а преди това мен опрекваше, че не му отговарям.
                          Поредния селски тарикат, който иска да намери шарани и то не какви ами златни шарани.

                          Коментар


                          • Ми губите си парите. Факт! Само храните хрантутниците, които печелят от посредничество.
                            За купува или продава физика погледни в тавекса или igold. Чакаме още да кажеш къде златото е по 102 лв/гр за да се напечелим.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                              Просто рибарчето е толкова отчаяно от срива на БФБ, че отчаяно търси рибки тук. Да ама няма. Тук печелим, а не си губим парите и не храним посредници:-)
                              За кой по-точно спад говориш?
                              и какви посредници,кви унции,целият ти пост е една голяма глупост.
                              И знаеш ли колко е спреда при златото,като говориш за посредници?Един не е писал за него.
                              1000 страници тема с глупости ,пък за важните неща,нищо


                              https://tvc-invdn-com.investing.com/...e05f31c7bc.png

                              Last edited by petrg5s; 20.01.2023, 13:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                                Чакам да отговори колегата хейтър от къде да купим физическо инвестиционно злато от 1 грам за 102лв. И ако наистината ми покаже, ще му се извиня.
                                И аз чакам, ама с чакането ще си останем. Твекс изкупуват в момента на 115 лв/гр.

                                Ако каже бягам да купувам, защото това е гарантирана печалба от 404,3 лв на унция.

                                Просто рибарчето е толкова отчаяно от срива на БФБ, че отчаяно търси рибки тук. Да ама няма. Тук печелим, а не си губим парите и не храним посредници:-)

                                Коментар

                                Working...
                                X