IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
    Няма да правя реклама на търговци тук. Дай да купя физическо инвестиционно жълто на 102лв за грам, както казваш.
    Каква реклама ще направиш ? То тук никой не търгува реално



    А какво съм казал,го пише в темата.Какви ти цени каза,също ги пише темата.
    Last edited by petrg5s; 20.01.2023, 12:32.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Че шаранът е неуклюж паляк е медицинскш факт, ама това "няма да правя реклама" също е много палячешко.
      Къв ти е проблемът да кажеш къде има добра сделка. Точно ще покажеш какъв е паляк.
      Руски ватенки нека не се обаждат.Към руските форуми и там да се правят на интересни.
      Кой е паляк също се вижда.От 5 месеца квичиш за петрола ,че щял да иде в космоса (руска партенка), пък той пада ли пада(както ти отворихме очите)
      Едно,че и лъжеш за позиции .Аз те хванах и показах в темата за NYSE,(цената бе доста по-висока от която каза,че си влезнал в конкретния ден ...кой да предполага,че някой като мен може да провери

      После и 10 тикера предложени от теб ги анализирах и беше в 90% вътре и това ти показах
      "Въглищата били горивото на бъдещето" и подобни руски партенки....ти си за специализирана помощ ,момче

      Знам,че си ми ядосан за горните неща,но лъжците и глупаците трябва да се показват и аз го правя,както виждаш и в тази тема.
      Човека все още е неориентиран какви са цените и се чуди и се мае....не ме учудва и че ти нямаш идея,не ти е за първи път

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Че шаранът е неуклюж паляк е медицинскш факт, ама това "няма да правя реклама" също е много палячешко.

        Къв ти е проблемът да кажеш къде има добра сделка. Точно ще покажеш какъв е паляк.

        Преди някой друг месец тук един обясняваше колко било изгодно по заложните къщи скрап. Изръшках ги тези в Слатина и не видях нищо да се доближава на 10% от обявените от него цени. Поне пет пъти го питах къде конкретно, ама и той така и не рачи да направи реклама.
        Не съм казвал, че някъде има по-добра сделка от някъде другаде и за това казвам, че в момента няма цена на на физическо инвестиционно жълто за 102лв на грам. Както казах цената е ~115лв за купува и ~125 за продава. Иначе си ползвам 2 от най-големите търговци в страната за покупка на жълто.
        Чакам да отговори колегата хейтър от къде да купим физическо инвестиционно злато от 1 грам за 102лв. И ако наистината ми покаже, ще му се извиня.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение

          Няма да правя реклама на търговци тук. Дай да купя физическо инвестиционно жълто на 102лв за грам, както казваш. Хайде покажи ми ти с линкове в гугъл, както тръбиш, че има такива цени на физическо жълто. Ако си купувал изибщо инвестиционно злато, когато е било това и на каква цена?
          Че шаранът е неуклюж паляк е медицинскш факт, ама това "няма да правя реклама" също е много палячешко.

          Къв ти е проблемът да кажеш къде има добра сделка. Точно ще покажеш какъв е паляк.

          Преди някой друг месец тук един обясняваше колко било изгодно по заложните къщи скрап. Изръшках ги тези в Слатина и не видях нищо да се доближава на 10% от обявените от него цени. Поне пет пъти го питах къде конкретно, ама и той така и не рачи да направи реклама.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от valko Разгледай мнение
            При златото както и при суровините тренда е за нагоре с първа цел 2060, според мен .
            Такава цена в долари е напълно реалистична, аз лично очкавам да видим в хода на тази година борсови цени на жълтото до 2200$ за унция. Според мен обаче долара ще падне малко спрямо еврото и не вярвам да видим борсова цена над 2000 евро за унция през тази година.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              Спор няма ,просто образовам разни деца тук.Деца,защото за мен хора който не знаят даже цената на златото, или пък препоръчват продажбата на 1кг в онлайн дюкяни в чужбина,не могат да се наречат сериозни инвеститори ,камо ли пък от тях съвети да взимаш.
              И като им кажеш ,че нямат нито опит,нито знания се сърдят




              А този пост е нещо като паметник на глупоста в този форум
              Човека с пяна на устата търсил някакви цени в гугъл , но даже и това не може да направи правилно, обяснява "умно" колко е цената на някой който купува/продава регулярно физическо злато и споделя опит от 1 лице,а не от линкове в гугъл.
              Този потребител е толкова ограничен,че чак не допуска ,че аз говоря от първо лице ....и съм трябвало като него да проверя цената в нета . Аве момче,аз няма какво да я проверявам,защото имам реални сделки на нея
              Няма да правя реклама на търговци тук. Дай да купя физическо инвестиционно жълто на 102лв за грам, както казваш. Хайде покажи ми ти с линкове в гугъл, както тръбиш, че има такива цени на физическо жълто. Ако си купувал изибщо инвестиционно злато, когато е било това и на каква цена?

              Коментар


              • При златото както и при суровините тренда е за нагоре с първа цел 2060, според мен .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                  Спора за какво се води не мога да схавана? Не може ли да имаме и акции, и злато?
                  Може,
                  просто доста фенове на златото са станали такива от зомбирането за нищонеструващия долар А зомбираните стават агресивни при дисонанс.

                  Коментар



                  • Спор няма ,просто образовам разни деца тук.Деца,защото за мен хора който не знаят даже цената на златото, или пък препоръчват продажбата на 1кг в онлайн дюкяни в чужбина,не могат да се наречат сериозни инвеститори ,камо ли пък от тях съвети да взимаш.
                    И като им кажеш ,че нямат нито опит,нито знания се сърдят


                    Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                    Знаеш ли колко е цената на физическото жълто в момента на грам? В момента се купува на 115лв на грам, а продава около 125лв.
                    Толкова ли си некадърен, че сам не можеш да си видиш тази информация. ....... Толкова ли си ограничен....
                    Ако имаш някакви конструктивни въпроси ще ти отговоря с удоволствие. Ако са пак манипулативни, върни се и облъчвай другате за БФБ!
                    А този пост е нещо като паметник на глупоста в този форум
                    Човека с пяна на устата търсил някакви цени в гугъл , но даже и това не може да направи правилно, обяснява "умно" колко е цената на някой който купува/продава регулярно физическо злато и споделя опит от 1 лице,а не от линкове в гугъл.
                    Този потребител е толкова ограничен,че чак не допуска ,че аз говоря от първо лице ....и съм трябвало като него да проверя цената в нета . Аве момче,аз няма какво да я проверявам,защото имам реални сделки на нея
                    Last edited by petrg5s; 20.01.2023, 07:31.

                    Коментар


                    • Спора за какво се води не мога да схавана? Не може ли да имаме и акции, и злато?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                        Когато не я знам, знам къде трябва да я проверя.
                        5-6 часа ти дадох да не си се объркал,напомних ти и пак не разбираш.
                        Ти наистина не знаеш какви са цените Кажи от къде ги вземаш тези числа,да ти кажа къде бъркаш
                        В момента се купува на 115лв на грам, а продава около 125лв.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sssaaa

                          Имаш ли мнение или само тролиш? Сподели ни го, може и да има какво да научим.
                          В качеството си на какъв ме отчиташ? Много на сериозно си се взел.

                          10-15% а дори и повече предвид това, което става с банките из цяла Европа задължително следва да са в ценни метали. Пропорция 80-20% злато-сребро.

                          Сега за банките. Имам едно съмнение, когато масово започват да се сриват компютърни системи - работя с клиенти от различни европейски държави и чувам за всякакви абсурди: блокирани карти, изтрити банкови сметки, изключителна трудност при смяна на банка, много бавно връщане на собствените ни пари и т.н. И т.н.

                          Ако някой има друго обяснение, особено от лобито на информатиците, нека го сподели, но за мен си е ясен сигнал да си опичаме акъла.
                          Last edited by Arana; 19.01.2023, 16:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение

                            Когато не я знам, знам къде трябва да я проверя.
                            Хайде отивай другаде за БФБ шарани и им обясни за 2-та клика.
                            Ти уби всичко детско в мон амурски. Недей така с лошо де

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение

                              Тази снимка бе публикувана в този форум от преди месец, когато един като теб разсъждаваше за цената на златото. Последният ми линк сочи актуална цена и SGS CPI към края на миналата година http://www.goldchartsrus.com/chartst...ilverSSCPI.php, но както споменах някои съфорумници си се самоопределят с действията си като https://www.bgjargon.com/word/meanin...BA%D1%87%D0%B8
                              С уговорката, че не разсъждавам като него. Моята теза е в тотална контра, сиреч, златото е много недооценено (а среброто в пъти повече) и твоите диаграми от „неправителствени” източници не показват действителната (хипер)инфлация, но дори по тях се вижда, че кукловодите само да успокоят пъпетирията и лумпените, и ще видим лесно удвояване или утрояване.
                              А защо е с толкова ниска цена спрямо какво се е случило с валутите, в които се котира?
                              Основната причина - сивото банково счетоводство.
                              Last edited by Kris_; 19.01.2023, 13:45.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                А ти като си кадърен ,знаеш ли колко е цената на златото ?
                                Когато не я знам, знам къде трябва да я проверя.
                                Хайде отивай другаде за БФБ шарани и им обясни за 2-та клика.

                                Коментар

                                Working...
                                X