IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Айде успех, на мен на демото не ми е нужен, жалко че не каза на къде ше ходи да си цъкна на демото, пък ти да покажеш умения и да привлечеш повече хора които да ти плащат за съветите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

      Сега ти осъзнах брътвежите.Братчед ,ти си толкова тъп и необразован ,че даже не знаеш и какво съм начегЪркал.

      Тея прави линии за които говориш ти,ги рисуват Левел 1 ахмаците да им ги чупят и после "Ми удариха ми стопа.Добре че съм на демо "
      И тръгнал тоя шматарок некви критики да ми вкарва
      Е не мога да правя като теб по 300% на година ли беше по 3000% ли ти си висок левъл.
      Last edited by intint; 21.09.2018, 21:50.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
        една права черта да дръпнеш,
        Сега ти осъзнах брътвежите.Братчед ,ти си толкова тъп и необразован ,че даже не знаеш и какво съм начегЪркал.

        Тея прави линии за които говориш ти,ги рисуват Левел 1 ахмаците да им ги чупят и после "Ми удариха ми стопа.Добре че съм на демо "
        И тръгнал тоя шматарок некви критики да ми вкарва

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

          Направо надясно тръгна като го гледам, толкова ли можа да научиш за 20год по финансовите пазари една права черта да дръпнеш, още по зле ако професионално се занимаваш с тва. И тук удари на камък както в атерата.
          Кво ше кажеш да купувам ли сега или да чакам или вече не смееш да дадеш прогноза.
          Ахмаков ,аз ти показвам месечна графика с месечни барове и 13 годишна тренд линия ,ти за -0.8% дневен спад напълни гащите ахахха Имаш ли идея изобщо къде се намираш ?

          Прогнози давам само срещу прилично заплащане,но нямаш пари да си го позволиш.
          Пък и не ти трябва,щото си демо игралец

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

            Не г-н Дебилов.Ще ходи надясно
            Направо надясно тръгна като го гледам, толкова ли можа да научиш за 20год по финансовите пазари една права черта да дръпнеш, още по зле ако професионално се занимаваш с тва. И тук удари на камък както в атерата.
            Кво ше кажеш да купувам ли сега или да чакам или вече не смееш да дадеш прогноза.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

              Кво пиеш ?
              Минерална вода Велинград

              Коментар


              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                какво искаш да кажеш с тази права черта че или нагоре или надолу ли.
                Не г-н Дебилов.Ще ходи надясно
                Last edited by kurta007; 20.09.2018, 22:18.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  тва са 16г може да не е спечелил нищо а някой друг да е спечелил
                  Кво пиеш ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

                    Браво Айнщайн.
                    Ако обаче удвоим периода,човека ще е направил над +300%
                    тва са 16г може да не е спечелил нищо а някой друг да е спечелил

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

                      Браво Айнщайн.
                      Ако обаче удвоим периода,човека ще е направил над +300%
                      Да, така е, О велики финансов гений, какво искаш да кажеш с тази права черта че или нагоре или надолу ли.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                        Който си е купил физическо злато последните 8 години нищо не е спечелил.
                        кажи го на императорът, пожълте'а му джуките да го целува сека вечер преди лягане.
                        у муцуната го е замязал на тия от клипа на крембърис 'зомби'
                        Last edited by ratten; 20.09.2018, 20:34.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                          Който си е купил физическо злато последните 8 години нищо не е спечелил.
                          Браво Айнщайн.
                          Ако обаче удвоим периода,човека ще е направил над +300%

                          Коментар


                          • Който си е купил физическо злато последните 8 години нищо не е спечелил.

                            Коментар


                            • Месечен чертеж,голд .13 годишна тренд линия,не е шега работа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                                Алооо златарите, скоро не сте давали прогнози.
                                А вие книжарите давали ли сте?
                                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                                Коментар

                                Working...
                                X