IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

    Бях качил графика...........която се изпълнява досега ''по пипс''.............

    Това и за Злато.....и за Имоти.....и за Бийткойна така беше .............

    Да ..... завършваме 4 - та вълна , като триъгълник и очаквам снижение , отново................
    Едва пробив на 1213 , може да доведе до ръст ........... но в никакъв случай '' Рали '' ......................
    Merci!
    Last edited by RUBLA; 11.10.2018, 15:33.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
      Тук техничарите как виждат нещата? Продължаваме с консолидацията предполагам.
      Бях качил графика...........която се изпълнява досега ''по пипс''.............
      Но.....за жалост , модераторчетата , периодично , ми изтриват ВСИЧКО назад.......

      Това и за Злато.....и за Имоти.....и за Бийткойна така беше .............

      Да ..... завършваме 4 - та вълна , като триъгълник и очаквам снижение , отново................
      Едва пробив на 1213 , може да доведе до ръст ........... но в никакъв случай '' Рали '' ......................
      Last edited by БАЦЕ; 13.10.2018, 11:32.

      Коментар


      • Тук техничарите как виждат нещата? Продължаваме с консолидацията предполагам.

        Коментар


        • Ако тенденцията се засили ще видим по-скъп долар и най-евтино злато.Петролът и той взе да отстъпва.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tonygl Разгледай мнение
            Гледам вече почти два месеца златото удари някаква много сериозна подкрепа на средно на около 1195$. На какво се дължи това според вас ? Дали не настъпи някакво дълготрайно равновесие за момента в търсенето/предлагането(добива) ? От друга страна знаем, че Китай и Русия акумилират, което донякъде изключва равновесие, а напротие покачване на цената ако излизат от собствения добив. От друга страна си мисля, кой има изгода да стабилизира цената толкова и защо, но нямам отговор. Вие какво ислите по въпроса ?
            В момента се наблюдава разпродажба на акциите,което технически води до покачване на долара.Покачването на доларът води до спад на
            златото,докъде ще видим.

            Коментар


            • Гледам вече почти два месеца златото удари някаква много сериозна подкрепа на средно на около 1195$. На какво се дължи това според вас ? Дали не настъпи някакво дълготрайно равновесие за момента в търсенето/предлагането(добива) ? От друга страна знаем, че Китай и Русия акумилират, което донякъде изключва равновесие, а напротие покачване на цената ако излизат от собствения добив. От друга страна си мисля, кой има изгода да стабилизира цената толкова и защо, но нямам отговор. Вие какво ислите по въпроса ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Staziss Разгледай мнение
                Не Ви ангажирам с мнението си, но собственика на сайта трябва да го закрива или поне форума, за да ни избави от мъките ни.Заради едните, които пишат, другите които четат и третите, които ще бъдат излъгани.
                При форекс пазара всички са излъгани. Само брокерите печелят.
                advokatfilipova.eu

                Коментар


                • Не Ви ангажирам с мнението си, но собственика на сайта трябва да го закрива или поне форума, за да ни избави от мъките ни.Заради едните, които пишат, другите които четат и третите, които ще бъдат излъгани.

                  Коментар


                  • Благодаря за отговора Баце, наистина разбра кво питам, евала и успехи.
                    Last edited by dim11; 05.10.2018, 20:28.

                    Коментар


                    • Хммм. аммм. изчетох някои неща, .....не знам кво да кажа.
                      Та по темата за златото.
                      Сега, ако излезем от тая зона ( по Баце), за нагоре до 1234 или там нейде, не е ли възможно от там новото дънце под 1160
                      То и аз не съм много адекватен.
                      Въпроса е вълновия модел дава ли вариант- корекция до 1234 и ново дънце или требва (т.е. по голяма вероятност) да стигне до около 1300 и от там импулс за под 1150,
                      Въпроса е към Баце или друг вълновик.
                      П.П. Нивото 1212 изглежда непробиваемо засега. та горния въпрос е хипотеза.
                      и сори за не адекватността ми, ама ...... ракииии

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                        Дано се вдигне, ама в момента е в "зона на бифуркация". Вариант дънце си стои.
                        Чакаме.
                        Немой Чадо да използваш тез купешки термини чуКондорски!
                        отец Нафърфорий на два пъти го е нафърфорил ..в Дупница и в Устово. Затуй СА кажува бифуркация.
                        Last edited by Krum Sokolov; 03.10.2018, 05:59.

                        Коментар


                        • Ако го нямаше златото, щяхте да сте пред пишещите машини а не пред клавиатурите.
                          Абе някой го харесват сурово.....
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Дано се вдигне, ама в момента е в "зона на бифуркация". Вариант дънце си стои.
                            Чакаме.

                            Коментар


                            • Още го чакаме тва дъно... а жълтото пак се вдигна...

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X