IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
    Една филхармония купена във понеделник, може да се продаде днес със 180 лв, печалба.
    Не е зле, май ?
    Никак не е зле при положение, че не рискуваш нищо. Масово обаче ФЛ се плашат от транзакции, където им искат ЛК, което не мога да го разбера ако тези хора имат доходи от труд или други дейнсти, които са отразени в ГДД по чл 50.

    Коментар


    • Една филхармония купена във понеделник, може да се продаде днес със 180 лв, печалба.
      Не е зле, май ?
      Дали ще катери още, особено след като уплашения Фед качи само със 0.25% другата седмица ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        По спомен някъф КУРс около 38 ми дадоха . Аз под 100 см не признавам .....
        А, това сега не го коментирам. Пазар

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

          От 100К, само хилядарка ли в рубли?

          ПП.Да позная ли, че като (ако) дойде време да си биеш камшика от тука, ще тръгнеш към гейския съюз?
          Не е сигурно. Първо там където имам имоти може и да не е в ЕС, планирам и в Турция. Имам сериозна оферта и от еБАЛИ. От една бивша креватна авантюра - каква ирония. А че ще ИЗБЯГАМ от войната на сатанато е 1000% сигурно. за кво са ми тез 100к иначе.
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            точно така.
            За жалост България е натикана в гейския съюз и волю неволю се СЪОБРАЗЯВАМ с това
            ИСКАХ да си купя и поне 100к рубли за ~1000лв не можах да намеря НИКЪДЕ. И тука писах
            От 100К, само хилядарка ли в рубли?

            ПП.Да позная ли, че като (ако) дойде време да си биеш камшика от тука, ще тръгнеш към гейския съюз?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Никар на графа има всичко. Питай симпатичния тип с колелото.
              По спомен някъф КУРс около 38 ми дадоха . Аз под 100 см не признавам .....
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                точно така.
                За жалост България е натикана в гейския съюз и волю неволю се СЪОБРАЗЯВАМ с това
                ИСКАХ да си купя и поне 100к рубли за ~1000лв не можах да намеря НИКЪДЕ. И тука писах
                Никар на графа има всичко. Питай симпатичния тип с колелото.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  ???

                  Всички бюра в центъра на София, които обменят повече валути, предлагат и рубли. Никар на Графа винаги има, на Денкоглу и Витоша има. Спредът естествено не е идеален, но това не ти е Форекс, а вид услуга.
                  ти ходи ли конкретно да питаш?
                  Щото аз ХОДИХ и йок
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    точно така.
                    За жалост България е натикана в гейския съюз и волю неволю се СЪОБРАЗЯВАМ с това
                    ИСКАХ да си купя и поне 100к рубли за ~1000лв не можах да намеря НИКЪДЕ. И тука писах
                    ???

                    Всички бюра в центъра на София, които обменят повече валути, предлагат и рубли. Никар на Графа винаги има, на Денкоглу и Витоша има. Спредът естествено не е идеален, но това не ти е Форекс, а вид услуга.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

                      Само не казвай, че основно са в демоНкрадски валути.
                      точно така.
                      За жалост България е натикана в гейския съюз и волю неволю се СЪОБРАЗЯВАМ с това
                      ИСКАХ да си купя и поне 100к рубли за ~1000лв не можах да намеря НИКЪДЕ. И тука писах
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Или в швейцарски франкове .
                        Може би в английски фракове.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          нееее!
                          Споко аз го имам тоз исторически момент

                          Коментар


                          • нееее!
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              даже е на бфб, където печели "с 2 клика"
                              нов ник, нова история
                              И ново самочувствие, сал правописът старият , па и от койни отбира … мани, мани …
                              Last edited by Arana; 17.03.2023, 20:38.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Мдам, така си беше, обаче сега същият лиричесски герой ще ти каже, че той успешно е обърнал в метали хем на време, хем на печалба
                                даже е на бфб, където печели "с 2 клика"
                                нов ник, нова история
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X