IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Между другото, честит ви пробив на $1200

    Съмняваме да няма още поне 1-2% надолу идните дни
    Aaaa.........мерси..........

    Т'ва направо си е РАЛИ................

    Ама съмненията , някак материализираш ли ги ............или , само си се съмняваш..................
    .................................................. .................................................. ....................................
    Около 300 $ - днешния профит от ''хартиено злато''
    И не е да не съм споделил..............снощи......
    Продължаваме напред - както каза Пулев - падайки ................
    Тоест ........ продължаваме да падаме до към 1180 / 1150 - нива описани и защитавани от МЕН от година назад




    .................................................. ...




    Last edited by Kondora; 13.08.2018, 21:52.

    Коментар


    • Между другото, честит ви пробив на $1200

      Съмняваме да няма още поне 1-2% надолу идните дни

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        А, не знам дали не са. Виж ти китайците как са се ушили...



        Ето китайците как не са на исторически рекордни нива от дълг. 300% от БНП, това мисля е за първи път в света за възникващ пазар

        Click image for larger version

Name:	China Debt.jpg
Views:	2
Size:	23.5 КБ
ID:	3369918

        Коментар


        • А, не знам дали не са. Виж ти китайците как са се ушили...

          Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Проблема е че не клошарите са се ушили у дългове на непознати исторически нива.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

            +1, златото ще пада докато е източник на ликвидност за разни клошари от третия свят, после обратно нагоре или заради успокояването на долара, или заради растящите рискове..
            Проблема е че не клошарите са се ушили у дългове на непознати исторически нива.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

              Голям потенциал за надолу в близките месеци не виждам и аз. Но пък аз не виждам и голям потенциал за нагоре. Затова ако взимаш, колкото по надолу от 1200, толкова по-добре. И после към 1300 -- изход.
              +1, златото ще пада докато е източник на ликвидност за разни клошари от третия свят, после обратно нагоре или заради успокояването на долара, или заради растящите рискове..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                Възможно е, ма като гледам тоя чарт и че нивата са сходни с края на 2015 - май не виждам кой знай какъв потенциал за значителен даунсайд от тия нива.

                https://www.investing.com/economic-c...positions-1618
                Голям потенциал за надолу в близките месеци не виждам и аз. Но пък аз не виждам и голям потенциал за нагоре. Затова ако взимаш, колкото по надолу от 1200, толкова по-добре. И после към 1300 -- изход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  1212.12 за пореден път се доказва като мощна подкрепа. Но мисля, че подкрепата вече е омаломощена и много скоро ще отпусне
                  Възможно е, ма като гледам тоя чарт и че нивата са сходни с края на 2015 - май не виждам кой знай какъв потенциал за значителен даунсайд от тия нива.

                  https://www.investing.com/economic-c...positions-1618

                  Коментар


                  • 1212.12 за пореден път се доказва като мощна подкрепа. Но мисля, че подкрепата вече е омаломощена и много скоро ще отпусне

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение


                      То въобще Турция не ни трябва ама ето има я. Та да започва ББ със стената докато е време.
                      ​​​​​​
                      Ми то и Русия и САЩ и ЕС и НАТО не ни трябват ама ги има

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        Турците традиционно имат доста злато и като резерв и в населението, но вижте как ги заградиха янките и не виждам изгледи да ги оставят на мира. Пастора е само оправдание за пред балъците (от кога е в панделата) всичко е заради сближаването с Путин. Златото не мърда, че и пада...

                        Противопоставянето запад изток тепърва започва. Запада е финансова схема, а изтока трупа ресурси, но не владее изкуството на финансовия инженериг и валутна война. Китайците се опитват, но имат още какво да учат от янките(евреите всъщност)...

                        интересни времена предстоят. ( в китайскитят смисъл на израза)
                        +1

                        Коментар


                        • TRY проби 7,10 спрямо долара. План Б и С какви ли ще са на Ердоган?
                          Мaybe B' stands for 'Block' capital outflows and 'C' stands for confiscation of gold and dollars.

                          Коментар


                          • Турците традиционно имат доста злато и като резерв и в населението, но вижте как ги заградиха янките и не виждам изгледи да ги оставят на мира. Пастора е само оправдание за пред балъците (от кога е в панделата) всичко е заради сближаването с Путин. Златото не мърда, че и пада...

                            Противопоставянето запад изток тепърва започва. Запада е финансова схема, а изтока трупа ресурси, но не владее изкуството на финансовия инженериг и валутна война. Китайците се опитват, но имат още какво да учат от янките(евреите всъщност)...

                            интересни времена предстоят. ( в китайскитят смисъл на израза)
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Продължаваме напред - както каза Пулев - падайки ................
                              Тоест ........ продължаваме да падаме до към 1180 / 1150 - нива описани и защитавани от МЕН от година назад

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Също така и нестабилна Турция не ни трябва. Не се знае на къде ще избият нещата.

                                То въобще Турция не ни трябва ама ето има я. Та да започва ББ със стената докато е време.
                                ​​​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X