IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Що не си купите по някой дукат, докато е сгода, вместо да искате да поскъпва веднага златцето?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • On Oct. 4 gold fell by more than $40, and nearly $100 over the past few days as the Chinese holiday provided the perfect environment for London to dump 1,000 tons of gold contracts onto the market to drive down the price.

      London gold cartel facilitated a massive shorting of gold futures contracts to drop the price back down to pre-Brexit levels so that bullion banks and other insiders could cover their short positions still open after gold spiked $100 back on June 24.
      „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
        Мисля, че понеделник китайците рЕзко ще променят цената във възходяща посока. Индийците също се ослушват и купуват здраво, предполагам и руснаците доволно пляскат с ръце.
        Така казват и от ГолдманСакс, което не е на добре.
        От друга страна юана от понеделник започна да е част от кошницата на МВФ с тегло 10 %, а паунда е вече на 7%
        „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
          Мисля, че понеделник китайците рЕзко ще променят цената във възходяща посока. Индийците също се ослушват и купуват здраво, предполагам и руснаците доволно пляскат с ръце.
          тц .... рано е оше за големия полет, но иде иде ......

          Коментар


          • Мисля, че понеделник китайците рЕзко ще променят цената във възходяща посока. Индийците също се ослушват и купуват здраво, предполагам и руснаците доволно пляскат с ръце.

            Коментар


            • Опа сурнахме под още едно ключово ниво

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                Мъдър човек си императоре, а мъдростта векува всичко останало е временно явление.
                18 покланящи се човеченца
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Мюлеров: АФЕРИМ !!! Ного секси и мъдро го рече. И аз мисля че е не невъзможно подобен сценарий, да видим тогава как ще се смеят онез, дето ме иронизират понякога, че около 50% от инвестициите ми са в секси метали.

                  Баро, ти си падаш по напальони ли? Според мене дукатите са по-секси - кефят ме бакембардите на стария Франц-Йозеф: негово величество императорът.
                  Мъдър човек си императоре, а мъдростта векува всичко останало е временно явление.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                    някой има ли представа това колко е значимо?

                    New CUSIPS Remove Barriers for Traders in Physical Precious Metals

                    http://www.investorideas.com/news/20...0066CUSIPS.asp

                    CUSIPs are "assigned to financial assets traded in the United States, facilitating assets' trading, buying, selling, holding, and record keeping within investor portfolios. Investors and sell-side institutions use CUSIP numbers to track assets," according to CPM. "The absence of CUSIP numbers for physical precious metals investment products was one of the mechanical aspects of financial markets that kept physical precious metals apart from mainstream investment channels and markets. Assigning CUSIP numbers to an initial 93 gold, silver, platinum, and palladium investment products allows these assets to be more readily traded, bought, sold, and kept in standardized portfolios."

                    Кое му е значимото????

                    Коментар


                    • някой има ли представа това колко е значимо?

                      New CUSIPS Remove Barriers for Traders in Physical Precious Metals

                      http://www.investorideas.com/news/20...0066CUSIPS.asp

                      CUSIPs are "assigned to financial assets traded in the United States, facilitating assets' trading, buying, selling, holding, and record keeping within investor portfolios. Investors and sell-side institutions use CUSIP numbers to track assets," according to CPM. "The absence of CUSIP numbers for physical precious metals investment products was one of the mechanical aspects of financial markets that kept physical precious metals apart from mainstream investment channels and markets. Assigning CUSIP numbers to an initial 93 gold, silver, platinum, and palladium investment products allows these assets to be more readily traded, bought, sold, and kept in standardized portfolios."
                      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                        Поздрав и за тебе:

                        https://www.youtube.com/watch?v=hmtzRo-Qro8


                        Добрият, Лошият и Тъпото копеле... и Металика !!!
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                          Баро, ти си падаш по напальони ли? Според мене дукатите са по-секси - кефят ме бакембардите на стария Франц-Йозеф: негово величество императорът.
                          поздрав

                          https://www.youtube.com/watch?v=kCEUZ4rFiac
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Мюлеров: АФЕРИМ !!! Ного секси и мъдро го рече. И аз мисля че е не невъзможно подобен сценарий, да видим тогава как ще се смеят онез, дето ме иронизират понякога, че около 50% от инвестициите ми са в секси метали.

                            Баро, ти си падаш по напальони ли? Според мене дукатите са по-секси - кефят ме бакембардите на стария Франц-Йозеф: негово величество императорът.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
                              michaelis12 само не дръж контейнера в сейфа със златото
                              +1 даже +2

                              Да не се държи с нищо друго освен с друга анти материя...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                                Да. Само небето е негов таван. И ще дойде време когато тези думи ще се потвърдят, до тогава умните ще следват еврейското правило, а мнозинството ще се води по течението. Затова винаги пирамидата на богатството ще си остане отгоре надолу.
                                тва последно изречение за пирамидата го чета цела вечер..., осмислих си живота с него ... ного пъти трябва да се прочете - буква по буква

                                й аз пак ви казвам, имам напольони по 100лв имам напольони по 500лв..., и сичките са еднакви, ма даже не помна кой колко левове е струвал: начи диаграмата е в артията според мене , не у жълтиците

                                Коментар

                                Working...
                                X