IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
    Щото шубето от криптовалутите сега е голямо.
    Днес продавам злато и пазарувам койни.

    Коментар


    • Щото шубето от криптовалутите сега е голямо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от БАЦЕ;

        Е, па аре дано .. че вече монитора не лови цената
        Ама глей, глей
        Глей една от най поръчваните книги за 2017 ....

        https://www.amazon.com/Dow-36-000-St...PC68ZT6KN5H9KM

        Отдолу пък некакъв се е упражнявал за 40К , а шизофренен мозък даже и до 100К е стигнал и описал в книжле
        Ше познаят бе ,сички само че тва няма да има зачение Ти знайш ли борсата в Венацуела колко се качила ?
        http://www.bloombergtv.bg/pazari/201...chista-zabluda

        Коментар


        • Миньорите отказват днес да слизат заедно със златото и среброто...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

            еми те индиректно им финансират войните и тъпотиите (уж тероризма, уж ислямизма, уж правата на човека и некви псевдо дезинформационни новини) и се негогаш треа да има контра, дет вика тоя фен под мене нека си напишат у компютрите че имали злато да видиме китайците ко ше кажат ....

            P.S. не само китайците а всеки който ползва доларес ги финансира индиректно и тия живеят на чужд гръб и са се чудат кво да праят, та бийткойни, та незнам си кви технологии, та санкции и не стаа и не стаа .....
            Ма май им писва на всички вече... глей пакистан например е последната маргаритка, която си завъртя опашката

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

              Бацов аз май виждам, че Бау до никви 30 хилки нито Сипот до 3300 ше хои, ако ще Тромпетиста на икона да го напраят тоя филм каче ли аз съм го писал, кат каам че чайниците нема ги търпат тия до безкрая с техните печатници без да бачкат ама никой не веруе, ти мани ами ше спрат и тоя сайт нали Американюгите плащат .....

              China Downgrades US Credit Rating From A- To BBB+, Warns US Insolvency Would "Detonate Next Crisis"

              https://www.zerohedge.com/news/2018-...-detonate-next
              Е, па аре дано .. че вече монитора не лови цената
              Ама глей, глей
              Глей една от най поръчваните книги за 2017 ....

              https://www.amazon.com/Dow-36-000-St...PC68ZT6KN5H9KM

              Отдолу пък некакъв се е упражнявал за 40К , а шизофренен мозък даже и до 100К е стигнал и описал в книжле

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                А не са ли пълни самите китайци с трежърита? Може би само това ги спира, докато бавно ги разкарват срещу покупка на реални активи в щатите. Но всяко нещо си има предели...
                еми те индиректно им финансират войните и тъпотиите (уж тероризма, уж ислямизма, уж правата на човека и некви псевдо дезинформационни новини) и се негогаш треа да има контра, дет вика тоя фен под мене нека си напишат у компютрите че имали злато да видиме китайците ко ше кажат ....

                P.S. не само китайците а всеки който ползва доларес ги финансира индиректно и тия живеят на чужд гръб и са се чудат кво да праят, та бийткойни, та незнам си кви технологии, та санкции и не стаа и не стаа .....
                Last edited by michaelis12; 16.01.2018, 15:47.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                  Бацов аз май виждам, че Бау до никви 30 хилки нито Сипот до 3300 ше хои, ако ще Тромпетиста на икона да го напраят тоя филм каче ли аз съм го писал, кат каам че чайниците нема ги търпат тия до безкрая с техните печатници без да бачкат ама никой не веруе, ти мани ами ше спрат и тоя сайт нали Американюгите плащат .....

                  China Downgrades US Credit Rating From A- To BBB+, Warns US Insolvency Would "Detonate Next Crisis"

                  https://www.zerohedge.com/news/2018-...-detonate-next
                  А не са ли пълни самите китайци с трежърита? Може би само това ги спира, докато бавно ги разкарват срещу покупка на реални активи в щатите. Но всяко нещо си има предели...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                    E , до 2800 -ок .
                    Ама Тромпета каза ,че иска ДАУ-МАУ на 30К , което е горе-долу 3300 в СП-то .
                    До там държиш ли ...имаш ли авоари ...да не стане ''кво стана''
                    Тоя е с огромно его и ще го направи като нищо.
                    За една година качи 6 К , само за последните 30 дни - 1К .....
                    Нема свършване мастилото ....
                    Бацов аз май виждам, че Бау до никви 30 хилки нито Сипот до 3300 ше хои, ако ще Тромпетиста на икона да го напраят тоя филм каче ли аз съм го писал, кат каам че чайниците нема ги търпат тия до безкрая с техните печатници без да бачкат ама никой не веруе, ти мани ами ше спрат и тоя сайт нали Американюгите плащат .....

                    China Downgrades US Credit Rating From A- To BBB+, Warns US Insolvency Would "Detonate Next Crisis"

                    https://www.zerohedge.com/news/2018-...-detonate-next

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение

                      Ами, има алтернатива. Ще си напишат на кмпютрите, че го имат...
                      на "тая алтернатива" никой вече не кълве, донеси го при сделка извън компютрите и тогаа може да търгуваме нещо иначе йок .....
                      е с тва другото "електронния ценнен метал" мое, пишат, копират, умножават, цепат до безкрай или трият у компютурите колко си искат
                      Last edited by michaelis12; 16.01.2018, 08:16.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                        за кое по-точно не е сигурно че "дигиталните гаражни фабрикации" са дело на Глобалния Финансов Капитал или че Ю.Корея (тестовия полигон) ама нема абсолютно думата да прай квот и да било с тия раоти на собствена окупирана територия щото ше ги изгърбат ?!? Опитаха ама изведнъж размислили ... еееми ... а златото там ГФК нема власт щот треа да го изкопат физически, там друга алтернатива оше немеме .....
                        Ами, има алтернатива. Ще си напишат на кмпютрите, че го имат...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                          Стъпка 1 е категорично изпълнена.
                          Стъпка 2 влиза в изпълнение. Както и предния път, когато бяхме на тези нива, подчертавам, че са добра възможност за хеджиране на ядрото.
                          Основна подкрепа е на 1290-1296, като ако съм прав за това, което предстои, въобще не е задължително да се изтества. Оттук пробив на върха Август 2016, ще играе основна роля за изпълняването на стъпка 2. Отбелязвам, че това няма да стане повсеместно в сектора: и среброто, и миньорите го играят наваксващи на златото, и то с доста.
                          Разваляне на сетъпа е под 1290 оттук, или по-голям от 3% спад, от който и да е момент след пробив върха от Август 2016. Ако някъде се появи малко по-дълбока подкрепа, ще опитам да я отбележа.
                          Само доларът ме притеснява. Ако не почне да чупи корелацията скоро, може да стане грозно там. А за феновете на корелациите и още по-специално чакащите кризата, за да блесне златото - да си огледат нещата последния месец, че се понабива на очи по-значително от останалите няколко стотин счупвания.


                          Успех!
                          Не отваряй шампанското !


                          https://r1---sn-nvm-cxbl.googlevideo...ource%2Cexpire

                          Коментар


                          • Стъпка 1 е категорично изпълнена.
                            Стъпка 2 влиза в изпълнение. Както и предния път, когато бяхме на тези нива, подчертавам, че са добра възможност за хеджиране на ядрото.
                            Основна подкрепа е на 1290-1296, като ако съм прав за това, което предстои, въобще не е задължително да се изтества. Оттук пробив на върха Август 2016, ще играе основна роля за изпълняването на стъпка 2. Отбелязвам, че това няма да стане повсеместно в сектора: и среброто, и миньорите го играят наваксващи на златото, и то с доста.
                            Разваляне на сетъпа е под 1290 оттук, или по-голям от 3% спад, от който и да е момент след пробив върха от Август 2016. Ако някъде се появи малко по-дълбока подкрепа, ще опитам да я отбележа.
                            Само доларът ме притеснява. Ако не почне да чупи корелацията скоро, може да стане грозно там. А за феновете на корелациите и още по-специално чакащите кризата, за да блесне златото - да си огледат нещата последния месец, че се понабива на очи по-значително от останалите няколко стотин счупвания.


                            Успех!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Не съм напълно сигурен ,но това което се случи с цената на биткойна предстои да се случи на златото.....логично е.
                              за кое по-точно не е сигурно че "дигиталните гаражни фабрикации" са дело на Глобалния Финансов Капитал или че Ю.Корея (тестовия полигон) ама нема абсолютно думата да прай квот и да било с тия раоти на собствена окупирана територия щото ше ги изгърбат ?!? Опитаха ама изведнъж размислили ... еееми ... а златото там ГФК нема власт щот треа да го изкопат физически, там друга алтернатива оше немеме .....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                                и тука ли намират фОндамент ..... разни проекти на глобалистите с печатницата и Ю.Корея аха да ги спре тия криптотъпотии и поне са окупирани от същите ги вразумяват бързо, бързо да не земе да гръмне некой, некъде нещо и без тва комшията им е нафунел достатъчно и ако рекат мое и Кореи да нема, Рептилете нали са далече кво им дреме ...
                                Не съм напълно сигурен ,но това което се случи с цената на биткойна предстои да се случи на златото.....логично е.

                                Коментар

                                Working...
                                X