IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
    1.28 пробие ли го 2 фигури надоле се очакват завчас. тук е момента да се пробват дълги . но когато затвори един зален бар на 5 мин.. и стопа на 2-3 пипса под него.
    1/2 на +20 останалите със стоп на 1.2815

    Коментар


    • Мапанди...Ако ще организираш екскурзия до Вегас ...идвам ...по добър от мене по пиене на шотове няма ....а и имам 2каки от Варна там все ме канят....това лято незнам но на есен сам там даим погостувам ....че едната почнах да е санувам
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Добро утро ...излезе ли профита,,,,, ....ТАТО сваляи стопа датие спокоино на новото критично 28.93 на 28 има съпротива от емите пресичане 5 и15 но те си го взеха тяхното ...27 целта на късите..поне технически е така
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • ТП 1,2820 ОТ 1,3100 -ЕДНА СЕДМИЦА
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • TATO,

            ...да приготвяме ли чувалите бря....

            Коментар


            • 1.28 пробие ли го 2 фигури надоле се очакват завчас. тук е момента да се пробват дълги . но когато затвори един зален бар на 5 мин.. и стопа на 2-3 пипса под него.
              Last edited by 4un4o; 27.03.2013, 10:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Пък аз моя РЕКОРД от 21 поредни ударени стопа още не съм го ПОДОБРИЛ !!!
                21-машалла,и още си в играта?
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Т'ва в черничкото ме разсмя малко

                  От предната седмица имаш пивот при евро/долар в 1.2954 с нивата ви казах за 2-та сценария надоле и нагоре ( алтернативния ), върни си там страниците и си чети, че много "критици" се навъдиха, а нивата бяха познати с убийствена точност, ама няма ти ги копирам, щот' не е целта да се фукам. Ама тогава се "накарах" на сладко бебе Тарантула, че влиза едно към гьотере, та и ти сега същия модел. По-добре идете в Лас Вегас, че поне ще боднете някоя руса мацка - крупие

                  Тая седмица е по-добре да не влизате в евро, освен ако не сте техничари и с много сос зад дупарата, щот' някоя позиция ще увисне дългосрочна.

                  П.П. Въобще чудя се защо само евро денсите? От лакомия ли? Т'ва е тъпа валута - да прави 2 поредни седмици ГАП.

                  К'во доверие може да имаш в такава овча валута, че не мога да се сетя? Ако направи и трета седмица ГАП, ще се хиля и то яко.

                  Седнала Меркел, почесала се по дебелия гъз и решила колко да бъде евро-то, щот' идели избори в Германия, па само тя не знае, че вече е пътник.

                  Дълги влизай от 1.2805 за тая седмица, но е по-удобно да ги хванеш от 1.2650 за следващия месец. Ся ще ви пилят нервите и пазара ще върви анти-логично да се обират стоповете на баламите.

                  За къси ви бях казал да ги хването от 1.3040 или ако беше пробило там от 1.31. Върни страниците и чети к'во ви писах, ама нЕкви кофермани тук дет' ме лаят ме изнервят и затова повече не се обаждам.

                  П.П. Може ли да ми преведеш какво значи стоп на +1. Благодаря предварително!
                  Пък аз моя РЕКОРД от 21 поредни ударени стопа още не съм го ПОДОБРИЛ !!!
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Добро утро!
                    Гледам Русото пак цифрички ви е дал-възползвайте се

                    Успехи днес !
                    То кой ли цифрички не даде - ама за кое теглене са

                    Успехи!
                    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                    Коментар


                    • Добро утро!
                      Гледам Русото пак цифрички ви е дал-възползвайте се

                      Успехи днес !
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                        Котарче , далече си от истината , не търся такива зависимости , казвал съм го
                        поне сто пъти , не търся нива , а дати , изцеждам движението докрай , понякога ям
                        шамари както вчера , но всички стопове ми бяха на +1 , загубата ми е неосъществената печалба която не прибрах там горе . Живи и здрави до петък да видим какво ще стане , засега съм дълго 1.2880 и добавка 1.2850 . Успех ТАТО
                        А и между другото таргетът на дългите ми е 1.2950
                        Т'ва в черничкото ме разсмя малко

                        От предната седмица имаш пивот при евро/долар в 1.2954 с нивата ви казах за 2-та сценария надоле и нагоре ( алтернативния ), върни си там страниците и си чети, че много "критици" се навъдиха, а нивата бяха познати с убийствена точност, ама няма ти ги копирам, щот' не е целта да се фукам. Ама тогава се "накарах" на сладко бебе Тарантула, че влиза едно към гьотере, та и ти сега същия модел. По-добре идете в Лас Вегас, че поне ще боднете някоя руса мацка - крупие

                        Тая седмица е по-добре да не влизате в евро, освен ако не сте техничари и с много сос зад дупарата, щот' някоя позиция ще увисне дългосрочна.

                        П.П. Въобще чудя се защо само евро денсите? От лакомия ли? Т'ва е тъпа валута - да прави 2 поредни седмици ГАП.

                        К'во доверие може да имаш в такава овча валута, че не мога да се сетя? Ако направи и трета седмица ГАП, ще се хиля и то яко.

                        Седнала Меркел, почесала се по дебелия гъз и решила колко да бъде евро-то, щот' идели избори в Германия, па само тя не знае, че вече е пътник.

                        Дълги влизай от 1.2805 за тая седмица, но е по-удобно да ги хванеш от 1.2650 за следващия месец. Ся ще ви пилят нервите и пазара ще върви анти-логично да се обират стоповете на баламите.

                        За къси ви бях казал да ги хването от 1.3040 или ако беше пробило там от 1.31. Върни страниците и чети к'во ви писах, ама нЕкви кофермани тук дет' ме лаят ме изнервят и затова повече не се обаждам.

                        П.П. Може ли да ми преведеш какво значи стоп на +1. Благодаря предварително!
                        Last edited by marandi; 27.03.2013, 04:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
                          намазахте ли ските девойчета
                          Тая седмица се очертава в кофата за мИня, демек след вчера +9% към акаунта и +10 към екуити, днес избухах всички хеджиращи позиции и +5% към акаунта и 0% към екуити, демек прелях тия 5% в минус нет профит.

                          Гъбарках се с петрола няколко пъти вчера удачно и днес и хем знаех да не влизам толкоз рано, преди мача с Дания се наврях и увиснах на 40 цента отделе селл и сега се гледаме "строго" с петроля, щот' той опъна права линия - хаха

                          Шъ съ чака с поглед към златцето за влизане пак там при нива под 1598 за "оборот" да става през +10% профит и отместен стоп в 1530.

                          Тъпа седмица, ако не се раздвижат нещата, че на прави линии не мога да денся. Трябват ми апокалипсиси

                          Успех на бебетата сладки!
                          Last edited by marandi; 27.03.2013, 04:00.

                          Коментар


                          • намазахте ли ските девойчета

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              добра вечер
                              добри хорица
                              нищо не сте направили днес.всичко си е там,където беше вчера
                              МАМУН прописал бравас
                              мандахерцат се нещо тия индекси..аха аха нагоре, ама не им стиска надолу,същата работа
                              Смотан ден и за Русото, само +5% към акаунта и 0% към екуити-то. Има и такива дни

                              Успех!

                              П.П. 5-6 часа фучах с метлата и всичко беше на самотек, демек на тейк профити.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Хахах, не можах просто да се стърпя на поредната простотия на европейските бюрократи. Къс съм яко. На 8200 обаче гърмя В крайна сметка и така и така си търся нов брокер За сега само знам кой няма да бъде Успех на всички!!!
                                8200 е добър стоп МАМУН
                                8152,45 върхът от 2007 е засега непокътнат
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X