IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
    Здрасти бат Маранди , ...
    P.S Иначе си готин
    Печели кинти, Вуйче и със здраве да ги харчиш.

    П.П. Наглеждай Онуфряка, че той между тренд, корекция и консолидация още не прави разлика кат' го четох де се е набил пак. Дано да е изскочил навреме.

    Повече успели 'орица, по-малко безработица, повече бизнес за местните в хабитата и т.н.

    Успех!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
      ЖИУОТНО-УРОД ти да не мислиш, че МАМУН
      майсторски скъсява??? Той МАМУН е инвеститор
      там дългосрочен. Продава само и си чака
      късмета дали ШЕБЕК или ФИНАНСОВА ГОРИЛА
      да стане!!!
      Пак е нещо,някои и толкова не могат
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
        няма значение,мускули ли е или сланинка
        трябва да се приведе във форма
        На тази жега на кораба знаеш как бързо ще ги оползотвори с коктейлчета / в реда на шегата/
        Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от c1tss Разгледай мнение
          че ти от къде знаеш , че не е 100 кила мускули
          няма значение,мускули ли е или сланинка
          трябва да се приведе във форма
          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Пък мене ме е яд, дето не мога да го скъсявам майсторски дакса
            ЖИУОТНО-УРОД ти да не мислиш, че МАМУН
            майсторски скъсява??? Той МАМУН е инвеститор
            там дългосрочен. Продава само и си чака
            късмета дали ШЕБЕК или ФИНАНСОВА ГОРИЛА
            да стане!!!
            Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              100 килограмов,МАМУН
              да ходиш да бягаш малко.само лежиш пред тях графики
              че ти от къде знаеш , че не е 100 кила мускули
              Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Не знам. Имам безкрайното уважение към моряшката професия. Особено към Капитаните. Кой знае, може би някой ден ще си капитанствам собствената яхта Хахах, мое да ме земеш на кораб с теб някой ден 100 килограмови 45 годишни моряци мъчите ли ги да чукат ръжда?
                Идвай !!! Нищо няма да бачкаш. Ще направим курс. Лекции ще водиш по ИНВЕСТИТОРСТВО !!!
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • 100 килограмов,МАМУН
                  да ходиш да бягаш малко.само лежиш пред тях графики
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Пък мене ме е яд, дето не мога да го скъсявам майсторски дакса
                    Не знам. Имам безкрайното уважение към моряшката професия. Особено към Капитаните. Кой знае, може би някой ден ще си капитанствам собствената яхта Хахах, мое да ме земеш на кораб с теб някой ден 100 килограмови 45 годишни моряци мъчите ли ги да чукат ръжда?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Ми той и сега си е в СМГ, и иска да продължи там. Аз не мога да кажа със сигурност кое е по-добре. Така че благосклонно съм оставил на него да избира Навремето кво ли не ме караха мен да уча, аз бях като кон с капаци. Моряк, че моряк. Така и не станах Баро
                      Пък мене ме е яд, дето не мога да го скъсявам майсторски дакса
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Ми той и сега си е в СМГ, и иска да продължи там. Аз не мога да кажа със сигурност кое е по-добре. Така че благосклонно съм оставил на него да избира Навремето кво ли не ме караха мен да уча, аз бях като кон с капаци. Моряк, че моряк. Така и не станах Баро
                        Не се кори!Тогава на тази професия се гледаше ,като прозорче към света.Откъде да знаеш кво е имало да става.
                        Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                          Олеле Смг - да, колежът
                          Ми той и сега си е в СМГ, и иска да продължи там. Аз не мога да кажа със сигурност кое е по-добре. Така че благосклонно съм оставил на него да избира Навремето кво ли не ме караха мен да уча, аз бях като кон с капаци. Моряк, че моряк. Така и не станах Баро

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Днес съм мноо хепи, малкото мамунче е прието в колежа за хамерикански мамунчета. Дай боже да си влезе и в СМГ, както иска.
                            Олеле Смг - да, колежът
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Ае, пак късо... 7820. Ако рипа още, пак бой. Утре е ден за отваряне на някоя и друга банка. Не ми се мисли какво ще се случи Днес съм мноо хепи, малкото мамунче е прието в колежа за хамерикански мамунчета. Дай боже да си влезе и в СМГ, както иска. И най-вече - да е жив и здрав. Трейдър винаги мое да стане
                              А честито !!! Да е жив и здрав !!!
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Ае, пак късо... 7820. Ако рипа още, пак бой. Утре е ден за отваряне на някоя и друга банка. Не ми се мисли какво ще се случи Днес съм мноо хепи, малкото мамунче е прието в колежа за хамерикански мамунчета. Дай боже да си влезе и в СМГ, както иска. И най-вече - да е жив и здрав. Трейдър винаги мое да стане

                                Коментар

                                Working...
                                X