IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вчера даде добър вход на късите но гледам иената какъв дневен бар прави от 111.20 утре петък но др седмица след корекция и нов пробив ще търся входа . Нивото 1.15 принципно ако го минава ще е със 100% мощен импулс , такова ниво така се минава , така мисля аз . Лека !
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Котак,аз още не съм!След 6,08, - 8,08, ще ти кажа, а дотогава ти ако си готов - действай! Нямам причини да очаквам дълбоко дъно,даже не съм го и смятал ако късото тръгне сериозно,щото до 1,15 си е лигавене,а не тренд....
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Gotovi li ste za edni 10 dvijenia na kas eur usd
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
          Това означава ли, че долара ще се обезцени на всички фронтове?
          Само на два фронта няма ..............
          На всички други фронтове - да ..................

          Фронтовак......................
          Last edited by Kondora; 19.06.2018, 16:56.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

            Тълпата проектира нива над 112, което значи, че скоро ще е време за продаване.
            Това означава ли, че долара ще се обезцени на всички фронтове?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
              Многознайчев, тези май потеглиха на Север.
              Тълпата проектира нива над 112, което значи, че скоро ще е време за продаване.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                От мен една дълга в долар йена като отвори на 109.50. добавка на 109 20 стоп на 109.00. таргет 112.60.
                Многознайчев, тези май потеглиха на Север.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                  Тцтцтцтц...............'начи .........загазили са японците така ли ??
                  И на 1.0850 при ''яката подкрепата''............шъ станат още по-зле...............
                  Закопа ги крумчу...........
                  Многознайчев, на къде ще движи йената???? Напира да пробие на Север?! Да те попитам: Откъде разбра че стопа на Рагнар е 15 пипса в евро долар, след като човека беше категоричен, че еврото ще поскъпва? Да не си с 2 акаунта за да пускаш срешуположни анонси и после да се правиш на многознайко?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                    Японската икономика не върви на добре. Мисля да държа дългите. според мен яка подкрепа има и на 1.0850-60
                    Тцтцтцтц...............'начи .........загазили са японците така ли ??
                    И на 1.0850 при ''яката подкрепата''............шъ станат още по-зле...............
                    Закопа ги крумчу...........

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                      По-добре си пести патроните,че от 1.08. Камората им вдига цените до 1:30....
                      Японската икономика не върви на добре. Мисля да държа дългите. според мен яка подкрепа има и на 1.0850-60

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                        .... таргет 112.60.
                        По-добре си пести патроните,че от 1.08. Камората им вдига цените до 1:30....
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • От мен една дълга в долар йена като отвори на 109.50. добавка на 109 20 стоп на 109.00. таргет 112.60.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ManUtd Разгледай мнение
                            Ей, Нарцис, ще се счупиш от стойки в кръста само за да се докопаш до уважението, преклонението и страхопочитанието на широките форумни маси към твоята величествена персона [ATTACH=CONFIG]temp_10505_1527764619096_465[/ATTACH]

                            Прав си, че на Стамбата вълните нямат нищо общо с правилата на теорията нито пък прогнозите му с трейдинга, ама тука той е любимеца, това е положението. Намери си друга публика да ти целува за*ника.

                            На Пенчев мнението си го извадил извън контекста, но даже и така е видно, че идеята на driverf1 не е за никакъв аплауз - на 1.14 за 1.22 през 1.03 са 8 фигури след 11 в обратната посока. Пенчев е коментирал, че на седмична е корекция преди ново дъно и че няма да стигне 1.22. Бил е прав концептуално.
                            Ето и реалната хронология за останалото читател в картинки, че тия велики програмисти от Инвестор Медиа Груп 10 години не могат да направят един подреден форум с работещи вътрешни връзки и база.



                            Грешен съм.....,грешен съм.....ИЗВИНЯВАЙТЕ.....!!!!!
                            „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                            Джеси Ливърмор

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kondora

                              ИмаШЕ имаШЕ ................. купи ги на в'ръо ...........
                              И копачките купи на в'ръо ............
                              Там ви писах на 18 000 , че отиваме на 7 000 ........... Ти се смя Разбира се , както винаги - не последен ...........
                              На 11000 ви казах че ше ходим до 2500 / 3000
                              Продавай сега с 60% загуба , че на 3000$ ше продаваш и ше ревеш ..........

                              пп Научи се да качваш на сайта файлове , бе ............ и това ли не можеш ............
                              Баце Кондорско,
                              Дреме ми на индикатора за форумните ти уригвания! След като разбрах, че четеш написаното в този форум като дявол евангилие, няма смисъл да ти обяснявам каквото и да било, а също и да ти преча да вярваш в духове, извънземни и други паранормални неща.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kondora
                                На това ли викаш 42 фигури ............... хахахаххахаах.............. Я пак ги преброй , .......
                                Аз му викам над 1000 $ ...............
                                И отделно 2 вече затворени ................



                                Щел да ми показва ...........................
                                Изчисти ли битойня на 60 % загуба............хахаххахахахах
                                Не, на това

                                Коментар

                                Working...
                                X