IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вобще няма и да се очудя ако от тук видим плътен тест до 1.20 и от там слизане до 1.08 ..... но това ще индикира че започва след евентуален пробив на 16.26 и то ако започне без слизане до 1.1450 това че корекцията е малка ще подскаже дългите а може и да е със слизане ... тива е моят поглед , но времево трябва да има слизане , Защото корекцията е приблизително или равна на даден тренд !
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Отностно eur/usd имаме плътен тест на основната тренд линя при16.26 очаквам корецията да не е дълбока и да видим пробив , за сега съм по корецията от 16.26 др е въпроса до къде ще стигне тя но движението от 1.13 е доста мощтно и ме навява на дълги за сега очаквам тест на 1.15 ,1.1450, всеки мой ход е с 1 % капиталът ми когато имам ударен стоп на 4 часа. Влизам обратно с 1 процент .
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Usd / jpy в момента от 109.80 абсолютно неправилен тренд който вече изпълни 38,2 корекция чякам обръщане на тренда на 4 часа за вход къси , друг е въпроса до къде ще продължи тази корекция
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Мисля да възродим темата Форекс , моля всеки който се изказва да запазва добрият тон както и когато дава мнение за позиция да обивява входа стопа и таргета на дадената позиция. Иначе всичко е безмислено , Благодаря за разбирането ! Лека и успешна търговия!
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Първоначално изпратено от deo Разгледай мнение

            Еврото направи дъно в понеделник на 1,1529, както се очакваше, и се покачи до 1,1627 в сряда. Км момента е възможна реакция към 1,1500
            и последващ финален заход към 1,1350

            Коментар


            • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

              Добрютру!
              И както видяхме, още по-нормално е Мафията да го издъни това дъно.
              Еврото направи дъно в понеделник на 1,1529, както се очакваше, и се покачи до 1,1627 в сряда. Км момента е възможна реакция към 1,1500

              Коментар


              • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                Промяна на лимита на 1.14444. Все пак 10 фигури са си 10 фигури!
                Успех!
                Наздраве!
                Специални по-ЗДРАВи на Бацката, Кондора или както са му другите прякори на този многознаещ субект.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от deo Разгледай мнение
                  Около 1,1500 преминават серия от дъна и е нормално да започне да изгражда дъно през американската сесия в понеделник
                  Добрютру!
                  И както видяхме, още по-нормално е Мафията да го издъни това дъно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                    Голяма преебушка с новите изисквания за маржин. Изтрепаха цацата.
                    Круме, СИНЕ, Круме, преди доста време трябваше да го направят това, защото маржинът е като алкохола, прекалиш ли, главоболието е гарантирано! По-скоро ще изтрепят бъкетите, които прибираха акаунтите на цацата.
                    Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                    Трейдъра ако не се осетят да намалят минималните количества които сега са 5 лота или 5 унции на 1 лот и 1 унция , ще фалират много клиенти дребни риби.
                    Ти просто си поредният, искащ с пари за семки да прави голяма работа. Отдавна е проверено и отговорът е НЕ СТАВА!!

                    Коментар


                    • Около 1,1500 преминават серия от дъна и е нормално да започне да изгражда дъно през американската сесия в понеделник

                      Коментар


                      • Голяма преебушка с новите изисквания за маржин. Изтрепаха цацата. Трейдъра ако не се осетят да намалят минималните количества които сега са 5 лота или 5 унции на 1 лот и 1 унция , ще фалират много клиенти дребни риби.
                        Last edited by Krum Sokolov; 05.08.2018, 21:30.

                        Коментар


                        • iviniavam se no niamam v momenta kirilica biah dlajen da dam signlite
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • tova e korekciata koiato chakam da vidim dali e korekcia i do kede shte stigne dali shte zalichi kasite neinata struktoora a i bara na 4 chasa na ienata dade kasi
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              Нивото 1.15 принципно ако го минава ще е със 100% мощен импулс , такова ниво така се минава , така мисля аз . Лека !
                              1,1500 ако не се подмине с много евентуалния къс вход ще е някъде около сегашните подкрепи 1,1530 - 1570 (при пробив и откат те вече са съпротиви)

                              Ако го подмине мощно с над 80 пипса,тогава 1,1500 ще е оптималното късо! Сега е твърде рано да умуваме,макар аз анализаторски да очаквах първо 1,1800 и после 1,1500,ама "хазарта" взе че ме изненада наобратно,май....Влезе ли курса в Шаблона за търговия,прошка няма - има Стоп!Лека и на тебе!

                              https://www.youtube.com/watch?v=GuilwYxDo_w

                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Виж еврото на дневен мисля че 15.75 ще падне а някой даже го смятат за глава с рамене ... от 15.40 очаквам корекция и на новият пробив ще е входа евентуално
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X