IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Зехте ли 7777 бря?
    Мда,ама като те гледам как си се нахилил-и ти си Взел
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Зехте ли 7777 бря?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от n.o.r.c Разгледай мнение
        ДО itso78 -възможно и вероятноста това да стане е на лице след новината/корейска народна република-САЩ=война.И при двата по "незначителни фактора",фискална скала и Държавният дълг на САЩ 106% от БВП.Всички уж ги четете тия работи/фундаменти и щурутии/и пак само на една гола графика май се "уповавате"
        Аз също очаквах война в скоро време, но не със Северна Корея, а някъде по-близо дон нас - Сирия, Иран ...? Иначе не виждам защо премиер, военен и вътрешен министър се разхождаха до САЩ декември месец. А ако това стане, ще обясни и някои неща около оставката, предсрочните избори, икономическата обстановка в България и света.

        Коментар


        • Ако трябваше само тези две новини да определят нещата, щях да съм почти сигурен , че ще отиде минимум до 1.40

          Коментар


          • ДО itso78 -възможно и вероятноста това да стане е на лице след новината/корейска народна република-САЩ=война.И при двата по "незначителни фактора",фискална скала и Държавният дълг на САЩ 106% от БВП.Всички уж ги четете тия работи/фундаменти и щурутии/и пак само на една гола графика май се "уповавате"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              По-добре идете в Лас Вегас, че поне ще боднете някоя руса мацка - крупие
              Здрасти бат Маранди , наричаш ме комарджия ?
              Предстоеше малка корекция , не се случи знаеш защо... Виждам че продължаваш
              с манията за величие и за това за втори път ти предлагам да си направим публични
              акаунти , и за да не те държа в невидение аз ще "денсам" само индекси и то 1
              Не се заяждам а просто искам публично да ти докажа ,че грешиш в преценката си .
              Може ли да ми преведеш какво значи стоп на +1. Благодаря предварително!
              Стоп на +1 значи спокоен сън , или поне за мен Помисли малко от тази му страна на този израз а не от тази за която ти се сещаш .

              P.S Иначе си готин
              Last edited by ВУЙЧО; 27.03.2013, 16:10.
              Мнението ми води до фалит !

              Коментар


              • http://prikachi.com/images.php?images/153/6048153t.png

                Коментар


                • ХаХа Сигорно човека държи дългосрочни дълги от 1.40и си ги чака.Някои ден знае ли се.Ама за сега ми се струва по вероятно да кацнат извънземни от това 1.40
                  Джак пота идва с изненадата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                    Здравейте, струва ли ви се възможно до 2-3 месеца да видим 1.40 при EUR/USD?
                    http://www.focus-news.net/?id=n1764540
                    http://www.investor.bg/analizi/9/a/m...dolara,148823/

                    Коментар


                    • Според мен сериозна корекция ще има чак при цена под 1.20.Смятам че че цената ще се задържи около 1.27-1.26 за кратко време.Пробие ли 1.25 отива направо на 1.19.И от там вече може да се търси корекция до 1,25 макар че е крайно време да бием дъното от 2010 година.Имали съгласни с мен
                      Джак пота идва с изненадата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от aman_vd Разгледай мнение
                        Колега аз съм съгласен с теб на 100%
                        С какво се съгласяваш.........той нищо не твърди , той ПИТА !!

                        Коментар


                        • Не ми е в стила да пиша, че в миналото съм казал тук някакви неща, което означава, че не си падам гадател.

                          Според мен, вероятна корекция до 1.29 или околностите, откъдето би трябвало да се потегли в средносрочен план към 1.22. Определение за "средносрочен" нямам.

                          Несигурността се вижда отдалече: вероятна..., или..., би трябвало... За да се твърди нещо със сигурност тук, са потребни свръхестествени възможности.

                          Успехи!
                          If something inspires you, follow it! Henry Ford

                          Коментар


                          • О да така е далече сам от тази мисъл а камоли да заложа на нея....просто има ниво 26.60 и по правило 20 пипа преди него се влиза дълъг......но с оглед на горните нива и на дадената ситоация докато се избистри картинката ....може да прежаля един обем ...от 26,60.....Въпреки че емите 5 и15 се пресякоха и на дневна и на седмична и барат на Месец з които казах че е къс ....далеч сам от мисълта за нива от сорта 1.80.... ДА то е в главата ми но не и в стрстегията ми на отиграване
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              може колега.аз еврото го търгувам рядко.само си плямпам,че по моите чертички,засега няма индикации да обръща.може и да си прав.
                              Никога не мога да съм сигурен,че съм прав!Както казва ТАТО аз предполагам,ама пазаря разполагаНо това съм видял,дотук е работило и затова пробвам дали пак ще сработи.Ако ли не - ще ми уважат стопа
                              Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                                Да има една линийка по дъната още от 1,3018,която идва горе-долу тук.Досега се е оттласквало от нея за по 120-150 пипа нагоре.Затова мисля,че си струва да се опита.Нищо,че е контра
                                може колега.аз еврото го търгувам рядко.само си плямпам,че по моите чертички,засега няма индикации да обръща.може и да си прав.
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X