IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
    Що контра има тренд корекциа и като ни'що да напраи връх на 1.80 принципно ако се търсят дълги ....Входа е точно тук ....и както всички очакват корекциа ...да ще я направи и ФЕД ще подкрепи еврото за ефтин долар ....за по лесни входове от ниски нива със евтин долар .....за евентуална продажба на високи нива и скъп долар....НЕТЪРСЕТЕ логиката а ДАЛАВЕРАТА
    като малък загубих доста пари.точно поради две причини:
    1...........СТРУВА МИ СЕ
    2...........МИСЛЯ,ЧЕ
    мисля ме разбра
    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

    Коментар


    • 100%

      Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
      Здравейте, струва ли ви се възможно до 2-3 месеца да видим 1.40 при EUR/USD?
      Колега аз съм съгласен с теб на 100%

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
        контрелска ви работа
        за къде се разбързахте.някой линийка ли се счупи,какво ви стана
        Да има една линийка по дъната още от 1,3018,която идва горе-долу тук.Досега се е оттласквало от нея за по 120-150 пипа нагоре.Затова мисля,че си струва да се опита.Нищо,че е контра
        Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

        Коментар


        • Що контра има тренд корекциа и като ни'що да напраи връх на 1.80 принципно ако се търсят дълги ....Входа е точно тук ....и както всички очакват корекциа ...да ще я направи и ФЕД ще подкрепи еврото за ефтин долар ....за по лесни входове от ниски нива със евтин долар .....за евентуална продажба на високи нива и скъп долар....НЕТЪРСЕТЕ логиката а ДАЛАВЕРАТА
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • контрелска ви работа
            за къде се разбързахте.някой линийка ли се счупи,какво ви стана
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Ае на контрите 2770
              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                От мен една контра - покупка на 1,2765
                и от мен - 1,2774
                Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                私は最高のトレーダーだ

                Коментар


                • От мен една контра - покупка на 1,2765
                  Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    за днес не е малко
                    Защо те е шубе от късите?
                    Виж Европа се тресе цялата а сме на исторически високи нива-не е нормално-ще има още сеч,макар за днес да е достатъчно!
                    защото са КЪСИ затова
                    и на 4 часа хвана влака.остана само дневната

                    РЕДЕ,
                    това ЖИУОТНО,МАМУН ми къса нервите
                    крие се и това е
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • ДАКСо направо го РАЗПРАХА
                      и МАМУН сигур жювна !!!
                      Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                        Емиле
                        има ли още място при Дакса или да затварям
                        притеснително ми е да държа,къси.все едно стоя върху,тръни
                        то много се засили бе
                        за днес не е малко
                        Защо те е шубе от късите?
                        Виж Европа се тресе цялата а сме на исторически високи нива-не е нормално-ще има още сеч,макар за днес да е достатъчно!
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Здравейте, струва ли ви се възможно до 2-3 месеца да видим 1.40 при EUR/USD?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Да. В играта съм естествено. Но не съм най големия рекордьор. Боко Гега май разправяше, че имал някакъв познат, дето бил ударил двойно повече поредни стопове. Или може да не беше той. А бе, някой от тази тема разправяше.
                            за смелия трейдър си спазваш правилото и не мой те бутнат с ТОП
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Емиле
                              има ли още място при Дакса или да затварям
                              притеснително ми е да държа,къси.все едно стоя върху,тръни
                              то много се засили бе
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                21-машалла,и още си в играта?
                                Да. В играта съм естествено. Но не съм най големия рекордьор. Боко Гега май разправяше, че имал някакъв познат, дето бил ударил двойно повече поредни стопове. Или може да не беше той. А бе, някой от тази тема разправяше.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X