IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • През утрешната търговска сесия очаквам валутна двойка EUR / USD да премине през резистентната зона 1.1740-1.1750, при което ще се отвори възможност за търговия в посока 1.1820-30.
    В такъв случай, основни параметри на позицията са: вход 1.1760; стоп на последната корекция на часов фрейм, която се види на графиката (*максимум около1.1710), цел 1.1810.времеви хоризонт: 1 ден.

    Коментар


    • По високи върхове и по ниски дъна, това което предопредих вчера стана
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Мерси, Какво е правилото за тренд? тренд линии на 4-часова?

        Коментар


        • Здравей, написал съм ги в предните си постове ако те интересува нещо конкретно , задай ми точен въпрос . Ще се повторя .... Ползвам правило за тренд , дефиниция за времето на корекцията , критично ниво на тренд , дивергенция и техника флипер ... тоест , покупка или продажба от близкото към дълечното ниво . Влизам в позиция с 1 до 2 % от основният капитал на сметката .
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Здравей Котара,

            От известно време следя сигналите ти и ми е интересно да науча повече за системата ти. Ти си писал по различни поводи на различни места, но не мога да ги систематизирам. Би ли описал накратко основните принципи?

            Поздрави

            Коментар


            • Ползвам дивергенция на 1 час пред ниво за къси и сигнал за забавяне на тренда от там има корекция която тества ниео където се пресичат мувингите 50 и 200 на часова рамка и дефинициятс за време на тренда и дефиницията за корекция , гледам нивата техника флипер от близкото към далечното ниво ... това е целият прословут Форекс .., тези които незнаят нищо го правят сложен за пред хората а то е игра за маулмници .
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Единят процент е от кеша на сметката , тоест това автоматично ти е и маржина , което е нищо , даже и да ме удари него усещам ... стопа е не само застраховка а и инфо че тренда обръща , затова се слага на правилното място на 4 часа ... по просто от това няма
                Животът е огледало.....усмихвай се

                Коментар


                • Аз несъм тук за да се доказваме а за да се наслаждаваме на търговията и който с каквото.може да помогне на другият
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Сега ти може да хванеш 10 фигури с два Лота както преди това си чякал да поеме в твоята посока 1 месец и накрая вземаш да кажем Х сума пари , през тези два месеца аз имам 10 успешни зделки плюс минимум и вземам 10 процента на От капитала ми ... Ако обаче тръгне в твоята посока , може да го поемаш и 5 месеца на минус , време през което ще имам 20 % от горе ... Раьликата е голяма .., Защото обемите на позициите са големи
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                      За мен няма разлика , единственно с малко пари не можеш да отваряш 1 процент а ти се нслага да си с поне 5 процента от капитала или още повече което е стрес за търговеца при ударен стоп или лоша серия даже може да се занулили .
                      Зануляването и стоповете ще ги оставя за теб, явно са ти слабост. Аз мисля тихо и кротко да си печеля докато на брокерът му писне и вземе, че ме изгони или просто дръпне шалтера на сървърите.
                      Така и не разбрах този 1 процент от какво е, от маржина или от кеша по сметката?

                      Коментар


                      • За мен няма разлика , единственно с малко пари не можеш да отваряш 1 процент а ти се нслага да си с поне 5 процента от капитала или още повече което е стрес за търговеца при ударен стоп или лоша серия даже може да се занулили .
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                          Forexboy предлагам ти да си броим позизите с теб 2 месеца , моите ще са 1% от капиталът ми ..... и накрая ще видим кой колко процента е добавил към сметката си , Съгласен ли си ... за да ти докажа как се търгува професионално .
                          При условие, че показах в този форум как се хващат 10 фигури в eur/usd, не виждам смисъл да се отчитам или доказвам на някого.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                            Ти просто си поредният, искащ с пари за семки да прави голяма работа. Отдавна е проверено и отговорът е НЕ СТАВА!!
                            Става, става, винаги си става. Би ли обяснил каква е разликата между търговията с много пари и с малко пари. ако не знаеш какво правиш ще фалираш и в двата случая.

                            Коментар


                            • Forexboy предлагам ти да си броим позизите с теб 2 месеца , моите ще са 1% от капиталът ми ..... и накрая ще видим кой колко процента е добавил към сметката си , Съгласен ли си ... за да ти докажа как се търгува професионално .
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                                Вобще няма и да се очудя ако от тук видим плътен тест до 1.20 и от там слизане до 1.08 ..... но това ще индикира че започва след евентуален пробив на 16.26 и то ако започне без слизане до 1.1450 това че корекцията е малка ще подскаже дългите а може и да е със слизане ... тива е моят поглед , но времево трябва да има слизане , Защото корекцията е приблизително или равна на даден тренд !
                                Покачването ще е доста над 1.20хх, но тепърва ще разберем точно колко ще е. От полуграмотните ти писанки си личи, че си прочел разни теоретични блъвочи, но ти липсва достатъчно практика за да се ориентираш в обстановката. Няма да е лошо да спреш да агитираш хората да си губят парите и да радват бъкетите с ползването на стопове.
                                Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X