IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Хубави размисли-Ашколсун

    И аз тъй мисля.
    Интересно дали точно европейците няма да го сложат
    на болшинството пазарни участници. При тези наситени с
    оптимизъм очаквания (базирании на анализите на
    "водещи икономисти")

    Ще поживеем, ще видим!

    Поздрави и успехи!
    NO SIGNATURE FOUND

    Коментар


    • Първоначално изпратено от rado 42 Разгледай мнение
      Логичен вход !! Тест на пробита ТЛ отдолу. Моята картинка е почти същата :

      http://www.prikachi.com/images/347/6134347S.gif

      Ето и един анализ от неделя в подкрепа на късите паунди , но от по-ниски нива (1,5585 )

      http://www.alpari.ru/ru/analytics/re...view/#tab=five

      Този пич го чета отдавна и добре се представя
      Обаче..... !!! Прогнозния БВП за 1Q на 2013 излезе по-добър от прогнозите. Но по-важното е , че при по-лоши данни за 3Q и 4Q на 2012 в сравнение с предишните стойности , ако и за 1Q беше лош - това означава рецесия ( 3 поредни месеца с по-ниски стойности ). Затова беше и този срив с 15 фигури от 1,6338 до 1,4830 При добрите данни за 1Q тя е избегната . Засега !!!
      Та бих се въздържал от скъсяване ! Още повече не се говори ( засега ) за намаляване на лихвата или за увеличаване на QE. Но това е чак следващата седмица.
      От данните за последната седмица на CFTC не се забелязва засилване на интереса към долара но според мен пазара се движи по-скоро от очакванията на спекулантите отколкото от крайните данни. Мисля си, че в момента по-скоро очакванията са лихвения диференциал да заработи в полза на долара по-късно през годината. Този крос ще го следя внимателно тази и другата седмица и графиката се надявам да покаже ясно дали големите ще простят на кабела от тези нива. При добър вход и потвърждение от доларовия индекс ще скъсявам яко. Може пък и това да е сделката на годината

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
        Привет на всички!
        Някой следи ли паунд/долар? Качвам две картинки - който желае може да коментира: вход на дневна 1.5750; цел - 1,4840 като начало.
        Логичен вход !! Тест на пробита ТЛ отдолу. Моята картинка е почти същата :

        http://www.prikachi.com/images/347/6134347S.gif

        Ето и един анализ от неделя в подкрепа на късите паунди , но от по-ниски нива (1,5585 )

        http://www.alpari.ru/ru/analytics/re...view/#tab=five

        Този пич го чета отдавна и добре се представя
        Обаче..... !!! Прогнозния БВП за 1Q на 2013 излезе по-добър от прогнозите. Но по-важното е , че при по-лоши данни за 3Q и 4Q на 2012 в сравнение с предишните стойности , ако и за 1Q беше лош - това означава рецесия ( 3 поредни месеца с по-ниски стойности ). Затова беше и този срив с 15 фигури от 1,6338 до 1,4830 При добрите данни за 1Q тя е избегната . Засега !!!
        Та бих се въздържал от скъсяване ! Още повече не се говори ( засега ) за намаляване на лихвата или за увеличаване на QE. Но това е чак следващата седмица.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
          според мен,грешиш
          немците са (оправяли) евреите и пак ще ги ОПРАВЯТ ще поживеем ще видим.
          знаеш ли нещо за Китай и за тяхната (система)? Германците, искат да научат съседите си ,да харчат толкова, колкото произвеждат.американците се опитват да ни научат да харчим това,което ще произвеждат внуците ни кое е правилно?

          сега нали печатат.не са спрели да печатат,ВЕЛИКИЯ ДОЛАР.къде е напечатаното....?
          ти не усещаш ли, че пари няма.то не е само в БГ...в банките има пари.но нямат ДУПЕ да ги раздават.а и болшинството е НАБЪЛБУЧЕНО с кредити и не ще и да чуе...и стигаме до Германците
          Хубави размисли-Ашколсун

          И аз тъй мисля.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
            Жив и здрав нямах лоши помисли. Признавам те за играч пред целия форум....
            Те и останалите ще го направят , ся другия месец кат им изпраскам едно топ 5
            в Dukascopy
            ПП . Дългите за хедж ще ги държа за сега като не очаквам да минем 1.3200
            Като дойде момента да ги махна от там ще вляза късо , ще пиша естествено
            Мнението ми води до фалит !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
              Трябва да се види
              Който ме слуша фалира.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                Добра вечер , и днес сте свършили добра работа
                ПП . Хирург , много добре знам какво правя , не се притеснявай за мен
                Жив и здрав нямах лоши помисли. Признавам те за играч пред целия форум....
                Който ме слуша фалира.

                Коментар


                • Добра вечер , и днес сте свършили добра работа
                  ПП . Хирург , много добре знам какво правя , не се притеснявай за мен
                  Мнението ми води до фалит !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                    3107 дълга до 3116
                    Ето тази последната позиция ми е зарче. Няма да я затварям докато не видя нива под 2940
                    Който ме слуша фалира.

                    Коментар


                    • http://www.youtube.com/watch?v=EiNbe2QRS8k
                      Който ме слуша фалира.

                      Коментар


                      • Хайде още мъничко надолу..
                        Който ме слуша фалира.

                        Коментар


                        • 3107 дълга до 3116
                          Който ме слуша фалира.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                            Долара е преди еврото и след него пак ще го има... Няма американец които да не обича и уважава собствената си валута. Докато на другия полюс се получава обратното. Нашите внуци ще познават Еврото само от учебниците по история... А в университетите ще се преподава немската система като модел за разруха на една икономическа сила...
                            според мен,грешиш
                            немците са (оправяли) евреите и пак ще ги ОПРАВЯТ ще поживеем ще видим.
                            знаеш ли нещо за Китай и за тяхната (система)? Германците, искат да научат съседите си ,да харчат толкова, колкото произвеждат.американците се опитват да ни научат да харчим това,което ще произвеждат внуците ни кое е правилно?

                            сега нали печатат.не са спрели да печатат,ВЕЛИКИЯ ДОЛАР.къде е напечатаното....?
                            ти не усещаш ли, че пари няма.то не е само в БГ...в банките има пари.но нямат ДУПЕ да ги раздават.а и болшинството е НАБЪЛБУЧЕНО с кредити и не ще и да чуе...и стигаме до Германците
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              що кенеф
                              а долара,не е ли тоалетна хартия.тоалетна не ами,чак смърди на еврейски задници.да купуваме само злато тогава.ама то пък пада...има нещо гнило,НАВСЯКЪДЕ
                              Долара е преди еврото и след него пак ще го има... Няма американец които да не обича и уважава собствената си валута. Докато на другия полюс се получава обратното. Нашите внуци ще познават Еврото само от учебниците по история... А в университетите ще се преподава немската система като модел за разруха на една икономическа сила...
                              Който ме слуша фалира.

                              Коментар


                              • късо евро/долар от мен

                                Коментар

                                Working...
                                X