IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Все пак! Имам надежди за вдигане на еврото. [/QUOTE]
    Драги днес пак е на линия...така че не се знае дали ще се вдига, или потапя..и днес ако изръси нещо...не знам кое може да спре свободното падане..успех

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
      Преди да дадеш свободно на акаунта, е възможно да опиташ намаляване на загубата.Ще драсна това,което виждам по графиката.Ако намериш нещо полезно,използвай го.

      Според моето броене,куп удължения са в зоната 1.27++.Има линия по върхове,линия за активиране на хед и шоулдърс,първа подкрепа на седмична по клоуз от петък е 1.2730 и т.н.
      Предполагам,че пазарът ще отвори с гап надолу.Възможно е и да пробие 1.2746.
      Ако имаш възможност и сметнеш за разумно,усредни дългата около 1.27++, за евентуална корекция до 1.2970-80,със СТОП на усредняването.
      Потърси вход и опитай.Изръмжаване преди "свободно" на акаунта.

      Ако и колеги с повече опит коментират написаното от мен,може да се случи спасяване на акаунта.
      След като вкарах пари в акаунта се наложи да вкарвам втори път, за да го спасявам и сега за третия съм решил да го оставя. На този етап ме устройва, ако се задържи на тези позиции, дори до 1,274-1,275. След това вече ще пия студена вода.

      Благодаря за мнението! Не очаквах, че някой ще опита да спаси акаунта, за който аз си нося вина, че отива към нулиране... Все пак! Имам надежди за вдигане на еврото.
      От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 1_9_7_8 Разгледай мнение
        Интересно: USD/BGN - 1.4855 OIL - 93 USD A95 - 2.53 lv 24.06.2013
        USD/BGN - 1.5250 OIL - 103 USD A95 - 2.53 lv 08.07.2013

        Знам че не е за темата ама защо не се увеличава цената на бензина ?????????????
        Някой има ли идея?
        Защото от закупуването на петрола, до натоварването на танкера, до пристигането му, до разтоварването му, до преработването и калкулацията на цената в себестойността минава около месец и половина - два...
        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

        Коментар


        • Интересно: USD/BGN - 1.4855 OIL - 93 USD A95 - 2.53 lv 24.06.2013
          USD/BGN - 1.5250 OIL - 103 USD A95 - 2.53 lv 08.07.2013

          Знам че не е за темата ама защо не се увеличава цената на бензина ?????????????
          Някой има ли идея?
          "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

          Коментар


          • marandi

            Еврото го бият и това е дългосрочно и няма как да не е, когато ЕЦБ има шеф, който мисли че дефлацията движи икономиката напред, още не е казал че очаква дефлацията да доведе до икономически ръст , но аз знам че го мисли.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Предната седмица споменах, ма да повторя.

              Умната - понеже тех. анализ, фундамет и сентимент - вървят много противоречиво. Тоя месец ще е така при евро и паунд, спрямо останалите.

              После шъ видим. Успех!
              Last edited by marandi; 08.07.2013, 05:15.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
                Преди да дадеш свободно на акаунта, е възможно да опиташ намаляване на загубата.Ще драсна това,което виждам по графиката.Ако намериш нещо полезно,използвай го.

                Според моето броене,куп удължения са в зоната 1.27++.Има линия по върхове,линия за активиране на хед и шоулдърс,първа подкрепа на седмична по клоуз от петък е 1.2730 и т.н.
                Предполагам,че пазарът ще отвори с гап надолу.Възможно е и да пробие 1.2746.
                Ако имаш възможност и сметнеш за разумно,усредни дългата около 1.27++, за евентуална корекция до 1.2970-80,със СТОП на усредняването.
                Потърси вход и опитай.Изръмжаване преди "свободно" на акаунта.

                Ако и колеги с повече опит коментират написаното от мен,може да се случи спасяване на акаунта.
                1.2680-1.2750

                1.27 може и да спаси, ама както казват в едно предаване "не е сюгюрно"
                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                Коментар


                • Вървяли си през гората Мечо Пух и Прасчо. Излезли на една полянка и що да видят - захвърлена пушка. Понеже не били виждали такова чудо досега, хванали да я разглеждат. Прасчо я хванал за дулото, а Мечо - съответно за приклада. Но естествено Мечо Пух най-накрая стигнал до спусъка и го натиснал. Чул се страшен гръм. Прасчо паднал на тревата и почнал да се превива:
                  - Квии - квии - квиииииик.
                  - К'во се хилиш бе, свиньо мръсна - изръмжал Мечо - 'наш как ми писнаха ушите.
                  Звездите ми го говорят ???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 43210 Разгледай мнение
                    Една хубава "шампоанна" подкрепа върви по локалните дъна -1,2660,1,2744 и 1,2805.
                    Ако пробие, безоткатно ще отиде и до 1,24.
                    Но ако издържи, следва корекция до 1,3033 -31,8% и до 1,3105 -50% фибо.
                    Т.е. има причина за вход с плитък стоп от 1,2828 и тези цели.
                    Може и със стоп на 1,2740, при пробив под 1,28 - вход около 1,2770, но би противоречало на H&S.
                    шампоана ке бъде отнесен
                    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                    Коментар


                    • Една хубава "шампоанна" подкрепа върви по локалните дъна -1,2660,1,2744 и 1,2805.
                      Ако пробие, безоткатно ще отиде и до 1,24.
                      Но ако издържи, следва корекция до 1,3033 -31,8% и до 1,3105 -50% фибо.
                      Т.е. има причина за вход с плитък стоп от 1,2828 и тези цели.
                      Може и със стоп на 1,2740, при пробив под 1,28 - вход около 1,2770, но би противоречало на H&S.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                        Даже не можеш да го поДРЪГНЕШ ДАКСо!!!
                        Единствен само МАМУН го мачка как требе !!!
                        ,ок,щом казваш
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                          Еми всяко зло за добро, така или иначе вече живея без тия пари
                          Преди да дадеш свободно на акаунта, е възможно да опиташ намаляване на загубата.Ще драсна това,което виждам по графиката.Ако намериш нещо полезно,използвай го.

                          Според моето броене,куп удължения са в зоната 1.27++.Има линия по върхове,линия за активиране на хед и шоулдърс,първа подкрепа на седмична по клоуз от петък е 1.2730 и т.н.
                          Предполагам,че пазарът ще отвори с гап надолу.Възможно е и да пробие 1.2746.
                          Ако имаш възможност и сметнеш за разумно,усредни дългата около 1.27++, за евентуална корекция до 1.2970-80,със СТОП на усредняването.
                          Потърси вход и опитай.Изръмжаване преди "свободно" на акаунта.

                          Ако и колеги с повече опит коментират написаното от мен,може да се случи спасяване на акаунта.
                          Last edited by ExtraRange; 07.07.2013, 13:52.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            как да няма?

                            Морееееее,направо съм му резнал зелката
                            Даже не можеш да го поДРЪГНЕШ ДАКСо!!!
                            Единствен само МАМУН го мачка как требе !!!
                            Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                              Няма кой да го скъси !!!
                              как да няма?

                              Морееееее,направо съм му резнал зелката
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                                Супер съгласен , като цяло , затова и смятам че дългосрочно печеливш от този
                                вид търговия може да бъде само човек разбиращ какво се случва в средносрочен
                                план и да умее да комбинира правилно валутни опции .
                                Колко десетки години трябва да изчакаш за да уцелиш тази комбинация, преценил ли си?

                                Коментар

                                Working...
                                X