IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
    и да се върнем на трейдинга [ATTACH]5398[/ATTACH]
    Те,тва ако е трейдинг,здраве му кажи....
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • и да се върнем на трейдинга Click image for larger version

Name:	untitled.JPG
Views:	1
Size:	9.3 КБ
ID:	3040255

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
        ами,задай си ги там въпросите
        нали знаеш оня виц, ако попиташ в български,немски и руски форум..
        не него знам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от meetum12 Разгледай мнение
          да
          има държави който даже не използват такова обръщение
          и не са арабски или африкански западнали държави
          Добре.
          Та по темата-всеки читав брокер предлага и управление на чужди портфейли,като разбира се се договорите за ниско,средно или високо ниво на риск ще изповядвате,което пък резонира с очакваната печалба като процент и риска който носи.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от meetum12 Разгледай мнение
            да
            има държави който даже не използват такова обръщение
            и не са арабски или африкански западнали държави
            ами,задай си ги там въпросите
            нали знаеш оня виц, ако попиташ в български,немски и руски форум..
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              О,моля да бъда извинен,но от така написаното от вас не става ясно,търсите,или предлагате услуга.
              И ако обичате,не се обръщайте към мен на "ти",не се познаваме,извън България така ли водите кореспонденция?
              да
              има държави който даже не използват такова обръщение
              и не са арабски или африкански западнали държави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от meetum12 Разгледай мнение
                пич не знам кой е неграмотен
                но нещо не ти се отдава с четенето
                не предлагам нищо тука
                питам за форум или сайт който предлага такива услуги за да видя как седят нещатата
                О,моля да бъда извинен,но от така написаното от вас не става ясно,търсите,или предлагате услуга.
                И ако обичате,не се обръщайте към мен на "ти",не се познаваме,извън България така ли водите кореспонденция?
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  По принцип не ми се пада до нивото ви,с едно изречение вие разкрихте много за себе си.
                  По скоро не бих желал да има пострадали от вашата дейност.
                  Ако сте със сериозни намерения,моля представете се, дайте информация за това какво и как предлагате като услуги.
                  Просто психологическия ви профил не отговаря на човек, на който трябва да се има доверие,поне за мен.
                  Начина на изразяване и арогантността ви говори за това.
                  Хубав ден,не желая да влизам в конфронтация.
                  пич не знам кой е неграмотен
                  но нещо не ти се отдава с четенето
                  не предлагам нищо тука
                  питам за форум или сайт който предлага такива услуги за да видя как седят нещатата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от meetum12 Разгледай мнение
                    печелиш пари от всеки спам който правиш ли ?
                    По принцип не ми се пада до нивото ви,с едно изречение вие разкрихте много за себе си.
                    По скоро не бих желал да има пострадали от вашата дейност.
                    Ако сте със сериозни намерения,моля представете се, дайте информация за това какво и как предлагате като услуги.
                    Просто психологическия ви профил не отговаря на човек, на който трябва да се има доверие,поне за мен.
                    Начина на изразяване и арогантността ви говори за това.
                    Хубав ден,не желая да влизам в конфронтация.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Не бих си оставил парите на хора,които не могат да напишат грамотно дори едно изречение.
                      Нищо лично.
                      печелиш пари от всеки спам който правиш ли ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от meetum12 Разгледай мнение
                        едва ли да е точно тук мястото да питам
                        но има ли форум или сайт
                        в който може да търсим клиенти на който евентуално управление на акаунт
                        Не бих си оставил парите на хора,които не могат да напишат грамотно дори едно изречение.
                        Нищо лично.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • едва ли да е точно тук мястото да питам
                          но има ли форум или сайт
                          в който може да търсим клиенти на който евентуално управление на акаунт

                          Коментар


                          • Къс при еврото. Достатъчно възстанови. Давам му и малко аванс със стопа, и да видим.
                            http://georgipiskov.blogspot.com

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lizandar Разгледай мнение
                              Здравейте,

                              Имам спестявания в евро и в лева. Понижението на еврото спрямо долара, започнаха доста да ме притесняват. Нямам икономически познания. Може ли да ме ориентирате , какво е положението.

                              1.Каква е тенденцията за евро/долар?
                              Според вас. Рано ли е да се каже още?
                              2. Какво ниво евро/ долар трябва да сменя еврата и левовете си в друга валута, ако тенденцията е да станат 1:1 или по - малко ?
                              3. Каква валута да сменя за да си запазя стойността на спестяванията ?

                              Благодаря !!!

                              Здравей.....,много въпроси задаваш на които е много трудно да се отговори,защото отговорите са много ангажиращи.....
                              Всеки може да ти отговори на тях,но това ще бъде единствено мнение му,което ако послушаш и действително стане така.....,ще кажеш "Браво.....",обаче ако не се изпълни.....,загубата е единствено за твоя сметка.....
                              В края на краищата никой няма ангажименти към теб.....
                              Ако се обърнеш към ИП(инвестиционен посредник),той ще ти иска пари за управление на портфейл.....,така,че избора е твой.....

                              Ако искаш намери в интернет как се прави диверсификация на портфейл и ако ти хареса начина започвай.....,но все пак трябва да имаш някакви икономически познания.....,иначе всичко друго е къде по-малък,къде по-голям риск.....

                              Успех.....
                              „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                              Джеси Ливърмор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lizandar Разгледай мнение
                                Здравейте,

                                Имам спестявания в евро и в лева. Понижението на еврото спрямо долара, започнаха доста да ме притесняват. Нямам икономически познания. Може ли да ме ориентирате , какво е положението.

                                1.Каква е тенденцията за евро/долар?
                                Според вас. Рано ли е да се каже още?
                                2. Какво ниво евро/ долар трябва да сменя еврата и левовете си в друга валута, ако тенденцията е да станат 1:1 или по - малко ?
                                3. Каква валута да сменя за да си запазя стойността на спестяванията ?

                                Благодаря !!!
                                китайска валута
                                1:1 сам си отговаряш
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X