IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
    Доста новини ни чакат днес БВП на Испания, инфлация и безработица в Германия, а за да завършим и изявление на Драги, който води някакъв джихад срещу еврото. Аз лично мисля, че няма да пропусне леко и профилактично да го настъпи, за да не се покачва. Нали то му е основния трън в очите за ниската инфлация.

    И аз съм за падане на еврото и смятам,че този път Драги ще го натисне доста яко,за да не помисли да се връща скоро,защото при последното пропадане малко му остана за да върне почти цялото движение.....
    „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
    Джеси Ливърмор

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
      Доста новини ни чакат днес БВП на Испания, инфлация и безработица в Германия, а за да завършим и изявление на Драги, който води някакъв джихад срещу еврото. Аз лично мисля, че няма да пропусне леко и профилактично да го настъпи, за да не се покачва. Нали то му е основния трън в очите за ниската инфлация.
      Не му е Драги проблемът на еврото, а това, че трябва да си завърши петата вълна на юг на импулса на юг. Докато не си я приключи, няма да тръгне да се покачва...
      http://forex-trade-orb.blogspot.com/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
        Точно в 20 часа вземх дълга при евро/долар при 1.2507, сложих и 10 пипса стоп и сега чакам
        Успех на всчики
        Доста новини ни чакат днес БВП на Испания, инфлация и безработица в Германия, а за да завършим и изявление на Драги, който води някакъв джихад срещу еврото. Аз лично мисля, че няма да пропусне леко и профилактично да го настъпи, за да не се покачва. Нали то му е основния трън в очите за ниската инфлация.

        Коментар


        • Точно в 20 часа вземх дълга при евро/долар при 1.2507, сложих и 10 пипса стоп и сега чакам
          Успех на всчики

          Коментар


          • Дръжте европееца.....
            „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
            Джеси Ливърмор

            Коментар


            • дръжте австралиеца

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
                При кабела къс за сега. Дори си мисля дали да не преместя стопа на плюс!!
                В горната част на рейнджовия канал... за късо си е!
                http://forex-trade-orb.blogspot.com/

                Коментар


                • При кабела къс за сега. Дори си мисля дали да не преместя стопа на плюс!!
                  http://georgipiskov.blogspot.com

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivaceda Разгледай мнение
                    Зависи къде е сложен стопът, според мен. И каква цел гониш...
                    Така е, съгласна съм. Но при тази волатилност 10 ми се струват доста малко. Когато имат заседние ФЕД имаме по +/-50-60 пипса движения само докато Йелън говори. Хайде Драги го изключвам вече от сметките тъй като след намалянето на основната лихва не виждам какви други сензационни новини може да ни поднесе

                    Коментар


                    • Аз пък пуснах ново късо от 1.2474 , според мен ще има ново дъно до
                      седмица-две и след това може да помислим за дълги
                      Мнението ми води до фалит !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
                        Настроен съм за късо при евро/долар. Макар че още вършее на север.
                        Малко ще почакаш. Настроенията са за на север!!

                        Коментар


                        • Настроен съм за късо при евро/долар. Макар че още вършее на север.
                          http://georgipiskov.blogspot.com

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                            10 пипса не са ли малко? Аз обикновено играя с 30. Особено през последните месеци доста резки движения мяташе напред назад.
                            Зависи къде е сложен стопът, според мен. И каква цел гониш...
                            http://forex-trade-orb.blogspot.com/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                              Отворих дълга от 1.2426 при евро/долар, с цел теста на върхът.
                              Сложил съм 10 пипса стоп.
                              Успех на всчики
                              10 пипса не са ли малко? Аз обикновено играя с 30. Особено през последните месеци доста резки движения мяташе напред назад.

                              Коментар


                              • Отворих дълга от 1.2426 при евро/долар, с цел теста на върхът.
                                Сложил съм 10 пипса стоп.
                                Успех на всчики

                                Коментар

                                Working...
                                X