IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Посоката според моето скромно мнение ще е надолу , като според моя анализ
    това ще е и последното движение на долу преди еврото да направи корекция
    до..защо не 1.3000 , след което да се възобнови низходящият тренд за под 1.2000
    Така ги виждам аз нещата идните 2 седмици...последна офанзива надолу и заформяне
    на краткосрочно дъно Не е препоръка !
    Мнението ми води до фалит !

    Коментар


    • И аз съм се наточил на тази седмица
      Ама от много точене накрая само да не останем на сухо
      http://dimitarmilov.blogspot.com/

      Коментар


      • Задава се наистина интересна седмица новините трябва да дадат посока...
        http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

        Коментар


        • Идеи за следващата седмица?
          Гледам календара сега има интересни събития БВП на Еврозоната и Пресконференция на ЕЦБ (лихвения процент не го слагам, защото там не вярвам да има изненади).
          В Щатско имаме безработица и пейроли. Така като гледам ще се включа в четвъртък и петък на пазара. До тогава мисля да гледам от страни. Според мен при данните от САЩ няма да имаме разминаване според прогнозните. Ама виж за Еврозоната вече не знам.
          * Не е препоръка.

          Коментар


          • http://newsline.bg/read_more.php?post=7093
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • седмицата приключи на плюс при мен, при вас ?
              http://trader-idimitrov.blogspot.com

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                То и петъка си е доста даштен. Така че не съжалявай.

                Почти 64 пипса движение при този умрял пазар си е доста.....
                „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                Джеси Ливърмор

                Коментар


                • Отворих късо в 20:00 часа.
                  Въпреки, че най-вероятно ще ям дървото , се пробвам
                  Успех на всички

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                    То и петъка си е доста даштен. Така че не съжалявай.
                    Днес в Щатите е ден на разпродажби.по моловете. Кой ще ти търгува на борсата. Няма да е дащен този петък, не се и надявай...
                    http://forex-trade-orb.blogspot.com/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                      Тази вечер, не успях да вляза сникаква позиция, защото ме нямаше пред ПС-то.
                      Гледам че е след 20:00 часа е било за къси.
                      Така че и утре е ден, ама е петък
                      Успех на всички
                      То и петъка си е доста даштен. Така че не съжалявай.

                      Коментар


                      • Тази вечер, не успях да вляза сникаква позиция, защото ме нямаше пред ПС-то.
                        Гледам че е след 20:00 часа е било за къси.
                        Така че и утре е ден, ама е петък
                        Успех на всички

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          В момента съвпадат интересите на САЩ,ЕС и Япония и трите искат скъп долар.
                          ЕС и Япония за да стимулират икономиките си и намалят дефицитите,а САЩ да
                          продадат на високи цени хартийките си по целият свят.Не е за пренебрегване
                          факта ,че скъпият долар обезценява цените на храните и суровините,което
                          ще стимулира разтежа и търсенето и реално се заформя нов бизнес цикъл.
                          Така ,че това което се наблюдава в момента вероятно ще продължи няколко години.
                          Благодаря за съветът, просто имам малко Бабета за продан (не мои почти всички от тях при туй) и чакам сгоден курс, защото собственичката им иска да вкара парите на БФБ, та да печели добре от тях.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivaceda Разгледай мнение
                            Не му е Драги проблемът на еврото, а това, че трябва да си завърши петата вълна на юг на импулса на юг. Докато не си я приключи, няма да тръгне да се покачва...
                            Техническите индикатори си признавам, че не ги разбирам. Гледам да влизам в позиции като ми е долу-горе ясно какво следва. Повече съм по фундамента.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                              И аз съм за падане на еврото и смятам,че този път Драги ще го натисне доста яко,за да не помисли да се връща скоро,защото при последното пропадане малко му остана за да върне почти цялото движение.....
                              Ха, съмненията ми се оказаха верни. Успях да хвана днес 40 пипса. С малко пари, но все пак капка по капка ...
                              Last edited by Mammita; 27.11.2014, 20:19.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                                И аз съм за падане на еврото и смятам,че този път Драги ще го натисне доста яко,за да не помисли да се връща скоро,защото при последното пропадане малко му остана за да върне почти цялото движение.....

                                Май,май много не му се приказва на Драги.....
                                „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                                Джеси Ливърмор

                                Коментар

                                Working...
                                X