IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
    добър ден, добри хорица
    ще жънем ли,или ще чакаме да изсъхне.
    ще чакаме да изсъхне,друго си е сухото
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • добър ден, добри хорица
      ще жънем ли,или ще чакаме да изсъхне.
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
        Защото от закупуването на петрола, до натоварването на танкера, до пристигането му, до разтоварването му, до преработването и калкулацията на цената в себестойността минава около месец и половина - два...
        ПЕТРОЛА вече е 104 долара за барел и ще гони миналогодишните нива 140-145 долара.
        chef

        Коментар


        • Hemilio, ДАКСО реве някой да го скъси!
          Аз лично му резнах зелката!
          Но не се надявам на доходност, щот му влезнах с малък обем.Страх лозе пази казват хората!
          Last edited by cheff; 09.07.2013, 12:06.
          chef

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
            А ти нямаше ли това предвид в предния пост? Или не съм те разбрал, извинявай... Малко съм бос в това отношение.
            Пич,аз с моите пари трудно се оправям,па за чужди треска от страх ме тресе и зле ми става.Успех

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
              Ааа,ти си джиткаш,давай,успех
              А ти нямаше ли това предвид в предния пост? Или не съм те разбрал, извинявай... Малко съм бос в това отношение.
              От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                Само пак да се вдигне до 1,2880 и пускам една къса. В краен случай на 1,2870
                Ааа,ти си джиткаш,давай,успех

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                  Само пак да се вдигне до 1,2880 и пускам една къса. В краен случай на 1,2870
                  и ТАТО от 2882
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • Само пак да се вдигне до 1,2880 и пускам една къса. В краен случай на 1,2870
                    От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                      Като човек, който не се занимава с финанси и не може да направи точни заключения от дадена изказване на когото и да е, все пак... Чукна 1,288, което ме обнадеждава да отива към 1,3
                      Препоръчвам хедж/насрещна/ от текущо и изчакване.

                      Коментар


                      • Като човек, който не се занимава с финанси и не може да направи точни заключения от дадена изказване на когото и да е, все пак... Чукна 1,288, което ме обнадеждава да отива към 1,3
                        От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                          и на мен ми се иска това /защото корекцията, след това ще е по-дълбока/, но дали на Ню Йорк му се иска точно това - да отнесе еврото? Дали, ако желаеха такова развитие, до сега не биха го осъществили за един миг, докато "нашите" европейци умуват, а Меркел им е символ-веруюто?..., а и Меркел - нещо ми е много мътна - дали самата тя не си дава сметка, че и оттатък океана правят своите сметки, без да мислят какво прави самата тя? И накрая тя излиза герой от битката..., и тя съзнава, че е една пионка на зеленият гущер, ама си кара по гребена на вЪлната...
                          Нашите ганьовци умуват цял ден и направиха не лош ръст на пребитото евро , но мисля, че момчетата ще им поднесът доза любов щом се събудят
                          Мнението не е препоръка за търговия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от naturalfrost Разгледай мнение
                            Чакаме само да влезне Ню Йорк и да отнесе еврото

                            и на мен ми се иска това /защото корекцията, след това ще е по-дълбока/, но дали на Ню Йорк му се иска точно това - да отнесе еврото? Дали, ако желаеха такова развитие, до сега не биха го осъществили за един миг, докато "нашите" европейци умуват, а Меркел им е символ-веруюто?..., а и Меркел - нещо ми е много мътна - дали самата тя не си дава сметка, че и оттатък океана правят своите сметки, без да мислят какво прави самата тя? И накрая тя излиза герой от битката..., и тя съзнава, че е една пионка на зеленият гущер, ама си кара по гребена на вЪлната...
                            If something inspires you, follow it! Henry Ford

                            Коментар


                            • Чакаме само да влезне Ню Йорк и да отнесе еврото
                              Мнението не е препоръка за търговия.

                              Коментар


                              • Въпрос към знаещите: АКО приемем, че всичко в Гърция вече е повече от ОК и, АКО предварително вече е взето решението - да им бъдат отпуснати едни 8 млрд. евро, то дали подобен елемент от фундаменталните причини за движението на основните валути - е вече калкулиран в текущите цени, ИЛИ предстои някакво движение?

                                споменавам нещата мимоходом - за мен това е сериозен въпрос, но не ангажирам никого, ако това не помага на анализираните вече позиции от някого..

                                Успехи!
                                If something inspires you, follow it! Henry Ford

                                Коментар

                                Working...
                                X