IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
    Очаквам до края на седмицата 1.2970-80.Евроидиот за три дни
    Имаш два фундамента днес против еврото:

    ECB's Asmussen: Wouldn't Rule Out Further LTRO - Reuters

    и даунгрейда на Италия.

    Не трябва да залагаш на еврото преди утрешните минути от заседанието на ФЕД.

    Иначе играеш руска рулетка.

    Успех!

    Коментар


    • Очаквам до края на седмицата 1.2970-80.Евроидиот за три дни

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
        Евроидиоти у таа нашта държавица колко щеш.Още ще пада еврака-поне до 12667,когато започнат да се чуват гласчета за ланшното дънце....иии тогиз мощна корекцийъ докъм 13030,и тамън евроидиотите ще започнат да писукат за 14000 и следва длебоката ,темна и моштна трета за 11200-11360.Ама туй вие си го знаете
        Бай дъ вай,вас не ви ли дразнят разни прошляци,дето се ни плашат,че щели да си изнасят багажеца от татковината?Ми изнасьй се,бе,прошляк,тамън ще остане повече въздух за нас.Скакалци такива-като свърши йеденето некъде и си дигате мършавите задници...и тъй до безкрайност.Хм,дето вика Джоко-ми то ний кат си оправим държавицата,тез за кво са ни вече да ни се връщат...готованковците...
        Нейсе.....наздраве на вся сволоч!
        На мене пъ тва къде каза Пенчев ми 'ареса ...............Много правилно откъм втори абзац, за първия ........не съм толкова ''добър трейдър''........ама ми изнаса !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
          Евроидиоти у таа нашта държавица колко щеш.Още ще пада еврака-поне до 12667,когато започнат да се чуват гласчета за ланшното дънце....иии тогиз мощна корекцийъ докъм 13030,и тамън евроидиотите ще започнат да писукат за 14000 и следва длебоката ,темна и моштна трета за 11200-11360.Ама туй вие си го знаете
          Бай дъ вай,вас не ви ли дразнят разни прошляци,дето се ни плашат,че щели да си изнасят багажеца от татковината?Ми изнасьй се,бе,прошляк,тамън ще остане повече въздух за нас.Скакалци такива-като свърши йеденето некъде и си дигате мършавите задници...и тъй до безкрайност.Хм,дето вика Джоко-ми то ний кат си оправим държавицата,тез за кво са ни вече да ни се връщат...готованковците...
          Нейсе.....наздраве на вся сволоч!
          работата е там,че нема съ опрайм

          Коментар


          • Евроидиоти у таа нашта държавица колко щеш.Още ще пада еврака-поне до 12667,когато започнат да се чуват гласчета за ланшното дънце....иии тогиз мощна корекцийъ докъм 13030,и тамън евроидиотите ще започнат да писукат за 14000 и следва длебоката ,темна и моштна трета за 11200-11360.Ама туй вие си го знаете
            Бай дъ вай,вас не ви ли дразнят разни прошляци,дето се ни плашат,че щели да си изнасят багажеца от татковината?Ми изнасьй се,бе,прошляк,тамън ще остане повече въздух за нас.Скакалци такива-като свърши йеденето некъде и си дигате мършавите задници...и тъй до безкрайност.Хм,дето вика Джоко-ми то ний кат си оправим държавицата,тез за кво са ни вече да ни се връщат...готованковците...
            Нейсе.....наздраве на вся сволоч!
            Фибо-мибо-грънци....

            Коментар


            • Дълго Е,стоп 1.2745

              Коментар


              • отвъртяхме вратната линия

                Коментар


                • Вуйчеееее, Вуйче .............. улетеаме .............Добре , че играя без стопове и за сега ''Мара на кола'' е далече ..... Сега ще го подхвана отдолу и къде се срещнат - затварам ......

                  Коментар


                  • ако продължи така, още ден.паяка ще яде баница
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                      Готов за клатенето, дано си от хубавата страна
                      клане-правилно-кръв искам кръъъъъъъъъв!
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Е как,влажен съм от вълнение още от сега
                        Готов за клатенето, дано си от хубавата страна
                        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                          Да не пропуснеш подмокрянето утре вечер - FED, и четвъртък заранта - BoJ
                          Е как,влажен съм от вълнение още от сега
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            то и подмокрянето не е лошо в определени ситуации

                            ако нивото 1,48 издържи при гбп/усд,до края на месеца ще има профит

                            Австралиеца също го следя даде ли потвърждения ,че падането му е свършило,и там ще се намърдам дълъг , въобще има толкова интересни кросове,тва Евро-умряла работа.
                            Да не пропуснеш подмокрянето утре вечер - FED, и четвъртък заранта - BoJ
                            Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                              Важното е да не ни подмокри Търпение
                              то и подмокрянето не е лошо в определени ситуации

                              ако нивото 1,48 издържи при гбп/усд,до края на месеца ще има профит

                              Австралиеца също го следя даде ли потвърждения ,че падането му е свършило,и там ще се намърдам дълъг , въобще има толкова интересни кросове,тва Евро-умряла работа.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                ще чакаме да изсъхне,друго си е сухото
                                Важното е да не ни подмокри Търпение
                                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                                Коментар

                                Working...
                                X