IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пиши делтата имат 10г РД и нова платформа а инвестор смени собственоста си и попадна в едни нежни дамски ръце а българите ядоха най постната пица на света за която рецептата е в ДС
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Тук интересно станало
      В общи линии, най-интересно на българския форекс пазар беше месеците януари-февруари 1997 година.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Колегите ме разсмяха яко как са ти отговорили.

        Хубаво е да отидеш при фруфесоръ дет' ти е дал курсовата задача и да му кажеш накратко, че за собствените кинти никой няма как да се грижи по-добре от друг и да спре да се прави на "загрижен" за младите.

        Да си закрие паралелката, студентите и т'ва е - да'е пиявиците да'е - провален ахмак тръгнал да дрънка глупости на момчетата за една заплата - белким 5 студента му съченят следващата "доктурантура" и "професура" ...



        П.П. Малкият бачкаш в брашно в чужда мелница и да дойде фруфесора ти да го препитаме по тия задачки, дет' и той не ги знае, ма ги ви е задал

        Мо'е го питаш, ако остане без заплата ко ще стане със "знанията" му дет' ся ви учи? Хипотетично без да го обиждаш - с пример - за една фафла ще има ли да изкара със "знанията" си.
        не за фафла, а и за семки няма да изкара
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Колегите ме разсмяха яко как са ти отговорили.

          Хубаво е да отидеш при фруфесоръ дет' ти е дал курсовата задача и да му кажеш накратко, че за собствените кинти никой няма как да се грижи по-добре от друг и да спре да се прави на "загрижен" за младите.

          Да си закрие паралелката, студентите и т'ва е - да'е пиявиците да'е - провален ахмак тръгнал да дрънка глупости на момчетата за една заплата - белким 5 студента му съченят следващата "доктурантура" и "професура" ...



          П.П. Малкият бачкаш в брашно в чужда мелница и да дойде фруфесора ти да го препитаме по тия задачки, дет' и той не ги знае, ма ги ви е задал

          Мо'е го питаш, ако остане без заплата ко ще стане със "знанията" му дет' ся ви учи? Хипотетично без да го обиждаш - с пример - за една фафла ще има ли да изкара със "знанията" си.
          Ше има за фафла, то на икономистите работата е да обясняват защо не са им се изпълнили прогнозите, чеки са и глей в 17:00 и аз как ше обяснявам, ако пък земе да ми излезе прогнозата нема да мое да ми затворите устата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Колегите ме разсмяха яко как са ти отговорили.

            Хубаво е да отидеш при фруфесоръ дет' ти е дал курсовата задача и да му кажеш накратко, че за собствените кинти никой няма как да се грижи по-добре от друг и да спре да се прави на "загрижен" за младите.

            Да си закрие паралелката, студентите и т'ва е - да'е пиявиците да'е - провален ахмак тръгнал да дрънка глупости на момчетата за една заплата - белким 5 студента му съченят следващата "доктурантура" и "професура" ...



            П.П. Малкият бачкаш в брашно в чужда мелница и да дойде фруфесора ти да го препитаме по тия задачки, дет' и той не ги знае, ма ги ви е задал

            Мо'е го питаш, ако остане без заплата ко ще стане със "знанията" му дет' ся ви учи? Хипотетично без да го обиждаш - с пример - за една фафла ще има ли да изкара със "знанията" си.
            да така е но ми трябва това инфо нали знаете с професорите няма оправия не го интересува казва искам инфото и това е и ми трябва спешно което е наи лошото тива историческо развитие на форекс и най много конкретни сабития през годините

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stepcho Разгледай мнение
              ок имам предвид какво през годините ви е направило голямо впечатление някои криза по света която се отразява в БГ нещо което е останало като етикет в историята през годините
              Колегите ме разсмяха яко как са ти отговорили.

              Хубаво е да отидеш при фруфесоръ дет' ти е дал курсовата задача и да му кажеш накратко, че за собствените кинти никой няма как да се грижи по-добре от друг и да спре да се прави на "загрижен" за младите.

              Да си закрие паралелката, студентите и т'ва е - да'е пиявиците да'е - провален ахмак тръгнал да дрънка глупости на момчетата за една заплата - белким 5 студента му съченят следващата "доктурантура" и "професура" ...



              П.П. Малкият бачкаш в брашно в чужда мелница и да дойде фруфесора ти да го препитаме по тия задачки, дет' и той не ги знае, ма ги ви е задал

              Мо'е го питаш, ако остане без заплата ко ще стане със "знанията" му дет' ся ви учи? Хипотетично без да го обиждаш - с пример - за една фафла ще има ли да изкара със "знанията" си.
              Last edited by marandi; 21.10.2013, 16:33.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                Може, ама малко...
                от четвъртък от 3648 съм пуснал къса и я цедя с клизма ще хвана 10 20 пипса и си я чакам до 18:00 най късно да ми излезе
                Големо чакане падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                  и това може да бутне малко Продажби на съществуващи домове 17:00 US$
                  Може, ама малко...
                  Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                    Мдааа, както са се кротнали всички двойки, явно чакат това...

                    кабела много се размина на H1 и H4
                    и това може да бутне малко Продажби на съществуващи домове 17:00 US$

                    Коментар


                    • Пиши .....трейдърите работещи по вълни на Елиат,след срива 2007 считаха че имаме корекция и очакваха по дълбоки нива на пропадаме, но станахме свидетели на нови Исторески върхове...вълните на елиат са заблуда за успех .И Иво Груев може да спре да си издава фалшивите книги.
                      Животът е огледало.....усмихвай се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                        Всички чакат ей това утре
                        15:30 Равнище на безработица - Септември 7.3% 7.3% Силен
                        15:30 Промяна в неселскостопанската заетост Септември 180K 169K Силен
                        Мдааа, както са се кротнали всички двойки, явно чакат това...

                        кабела много се размина на H1 и H4

                        ПП: То и младежите от скука тръгнаха да търсят историята на бг-форекса
                        681 г. - хан Аспарух врътнал една имотна далавера отвъд Дунава... от там се почва...
                        Last edited by FxProST; 21.10.2013, 15:57.
                        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stepcho Разгледай мнение
                          ок имам предвид какво през годините ви е направило голямо впечатление някои криза по света която се отразява в БГ нещо което е останало като етикет в историята през годините
                          То валутата си е валута, не зависимо от кризите, българския пазар няма как да се отдели от останалия свят, ако говорим за акциите на БФБ там е страшна драма и до ден днешен няма разрешени къси позиции. И пак се сриват цените. Всичко останало неможе да се ордели от междунарония пазар лева е вързан към еврото и всичко което се отразява на еврото се отразява и на лева. Освен това повечето трейдъри използват международни инструменти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                            с Метатрейдър и до ден днешен никой в българия май не работи, имат си собствени платформи една десктоп и една уеб базирана, някои оператори като варчев и адмирал имат само демо на метатрейдър. Повечето трейдъри обаче ползват Метатрейдъра да си чертаят стратегиите там, много по-удобен е, а платформите на оператора се ползва само за извършване на сделката. Събития няма, и търговията е умряла работа, цъкаме некви демо акаунти предимно и сме малко като онея дето търсили филосовския камък през средновековието.
                            ок имам предвид какво през годините ви е направило голямо впечатление някои криза по света която се отразява в БГ нещо което е останало като етикет в историята през годините

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stepcho Разгледай мнение
                              не имам предвид от историческа гледна точка през годините какво е ставало през какви периоди минава форекса в България как влият новите платформи за търгуване дали някои е търгувал на по старите платформи като metatrader 3 например по общи неща за самото развитие примерно на вас кое събитие ви е направило най голямо впечътление през годините и защо
                              с Метатрейдър и до ден днешен никой в българия май не работи, имат си собствени платформи една десктоп и една уеб базирана, някои оператори като варчев и адмирал имат само демо на метатрейдър. Повечето трейдъри обаче ползват Метатрейдъра да си чертаят стратегиите там, много по-удобен е, а платформите на оператора се ползва само за извършване на сделката. Събития няма, и търговията е умряла работа, цъкаме некви демо акаунти предимно и сме малко като онея дето търсили филосовския камък през средновековието.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                                Какво имаш предвид под събития? освен реклами в интернет и чат пат безмислени обучения за зарибяване( на които едвам откриват върху графиката една, две дивергенции да ни убедят че се печели лесно ) други събития няма.
                                не имам предвид от историческа гледна точка през годините какво е ставало през какви периоди минава форекса в България как влият новите платформи за търгуване дали някои е търгувал на по старите платформи като metatrader 3 например по общи неща за самото развитие примерно на вас кое събитие ви е направило най голямо впечътление през годините и защо

                                Коментар

                                Working...
                                X