IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • upward flying flag

    Коментар


    • Нещо ракетата не иска да пали...

      Коментар


      • здравеитй

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hristo72 Разгледай мнение
          ТаТо си е класика и това е ... ако и отиграваш движенията ще има и за почивка на ....Сейшелите да кажем
          Скоро ТАТО се завърна от Бали .Един месец добре му дойде . И е много приятно да се търгува под палма на брега на океана требе да пробвате
          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
            Подводницата веке слезе на 3767 сега почваме да припалваме ракетата за 4284
            ТаТо си е класика и това е ... ако и отиграваш движенията ще има и за почивка на ....Сейшелите да кажем

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
              Тръгнахме в ТАТОвата посока .... да видим сега 200 пипса айде да не са ...ама 3767 дано стигне таз вечер
              оттам дълги за 4284
              Подводницата веке слезе на 3767 сега почваме да припалваме ракетата за 4284
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 43210 Разгледай мнение
                А кой мисли, че като слезем в понижаващия канал следва 1,19, а не 1,44/5?
                Аз,ама не е сигурно
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • А кой мисли, че като слезем в понижаващия канал следва 1,19, а не 1,44/5?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                    След 10-тина минути почва да говори баба Жана. Мисля, че преди речта и сериозна атака на 1.383 няма да има
                    баба Жани баба Жаби ке ускори трендо
                    Тя нема друг избор щот пазаря решава ... а не тя
                    Last edited by ТАТО; 19.03.2014, 20:39.
                    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                      Тръгнахме в ТАТОвата посока .... да видим сега 200 пипса айде да не са ...ама 3767 дано стигне таз вечер
                      оттам дълги за 4284
                      След 10-тина минути почва да говори баба Жана. Мисля, че преди речта и сериозна атака на 1.383 няма да има

                      Коментар


                      • Тръгнахме в ТАТОвата посока .... да видим сега 200 пипса айде да не са ...ама 3767 дано стигне таз вечер
                        оттам дълги за 4284
                        Last edited by ТАТО; 19.03.2014, 20:07.
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                          Едни 200 пипса надоле таз вечер при евракдолар според ТАТО след 20:30 часа а според вас ?
                          ТАТО кво беше тва двестя пипса чи вече не си спомням Некакви бегли спомени имам че не е лошо ама ... не помня от кога не съм ги виждал. Ама ша ти стискам палци дано си прав да са облажим сички Само дето ми се струва, че за да ги видим баба Жана ша трябва да вика Путин на помощ ... И той ако обяви, че след Крим си прибира и Аляска .... малииииииииииииииииииииии

                          Коментар


                          • Чак 200
                            До 1.3820 и от там 1.41+
                            Кабел до 1.65/1.6470 след това 1.67+
                            Злато от текущо ниво за 1414

                            Коментар


                            • Едни 200 пипса надоле таз вечер при евракдолар според ТАТО след 20:30 часа а според вас ?
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • Котьо,с теб съм
                                На дълго у евро/долар .... уж за дългосрочно

                                Успех
                                Страхът трудно се преодолява само със знания

                                Коментар

                                Working...
                                X