IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Само трупове

    Леле мале, 5 дни без нито едно мнение, а се пишеха по 300-400 на ден. Тц, тц.

    Котара, изчезвай момко дорде е време, че от самота се подлудява.

    Коментар


    • Държите ли тренда ...поздрави за газарите и успех за 40.40
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Хм, вижте какво кажува тука Блумбърга: http://www.bloomberg.com/news/2014-0...eculation.html

        Рашките са изтеглили 104 млрд. от сащските ДЦК. И май няма да купуват скоро. Друга седмица може и да е интересна. Да видим от къде ще ги намерят сащците тез 104млрд. Трябва да се следи доходността на бондовете. Ако тръгнат нагоре ще се изтеглят пари от акциите и ще се наливат в ДЦК. А това би трябвало да води до скъп долар

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          Значи чесно да ви кажа тия кръглите 1.40 1.50 1.60 еврото хич не ги обича много е срамежливо
          На седмична имаме 5 последователни свещи със зелено затваряне, затуй е напълно нормално да видим най-накрая и една седмица на червено - още повече имаме и нов връх. Ще се повторя - фундамента не мисля, че е в полза на еврото, за мене има конфликт между техника и фундамент в момента. Не бих бързал обаче с изводите, че сме видели върха. От юни миналата година, ако се гледа графиката на дневна какво имаме - нов връх (малко над предходния) и след това стръмно надолу за около 5 фигури, след това пълзене за нов връх (леееееекинко над стария) и аде надолу за около 5 фигури и след това пълзене пак за нагоре. Сега - пак, нов връх и веднага стръмно надолу. Затуй да внимаваме да не се повторя същия сценарий.

          Коментар


          • Значи чесно да ви кажа тия кръглите 1.40 1.50 1.60 еврото хич не ги обича много е срамежливо

            Коментар


            • Ъ?!

              форекс?
              Attached Files

              Коментар


              • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                Пък аз си мисля ,че днес видяхме върха
                Мълчи ся,мълчи!
                Глей ся ... урочаса раЛтата
                Страхът трудно се преодолява само със знания

                Коментар


                • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                  Тепърва има да се цакаш .... ма то нищо ново под слънцето
                  Всичкото дръндър е у киречя
                  Аз даже още не съм се наканил да скоча на дълги .... и отървах едни 120-140 пипоня откакто ви майтапех за евродолар 2.00 .То не че е бъзик де,не че и утре ше земе да стане де .... но все пак

                  Успех
                  Пък аз си мисля ,че днес видяхме върха
                  Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                  私は最高のトレーダーだ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                    ДобруУтру и Доларден!
                    Що се е случило в 4 часа, че сме дръпнали така нагоре?
                    Снощи бая са чудих и накрая затворих дългите на 1.39 и сега гледам прецакал съм се
                    Тепърва има да се цакаш .... ма то нищо ново под слънцето
                    Всичкото дръндър е у киречя
                    Аз даже още не съм се наканил да скоча на дълги .... и отървах едни 120-140 пипоня откакто ви майтапех за евродолар 2.00 .То не че е бъзик де,не че и утре ше земе да стане де .... но все пак

                    Успех
                    Страхът трудно се преодолява само със знания

                    Коментар


                    • ДобруУтру и Доларден!
                      Що се е случило в 4 часа, че сме дръпнали така нагоре?
                      Снощи бая са чудих и накрая затворих дългите на 1.39 и сега гледам прецакал съм се

                      Коментар


                      • http://www.youtube.com/watch?v=nPOy7TPjfkE
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                          Teo, такасие но пак щесе повторя дръш тренда и когато се спука дръш новия ...принципно имаме забавяне на късите и като нкщо може даси пълзим нагоре , успех на газарите!
                          Н'да, трендо требе да се уважава.
                          И ссега банда ще правим ли днеска нови връхове или да затваряме дюкяните?

                          Коментар


                          • Teo, такасие но пак щесе повторя дръш тренда и когато се спука дръш новия ...принципно имаме забавяне на късите и като нкщо може даси пълзим нагоре , успех на газарите!
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                              Съгласен съм, не вярвам да се разминем без поне една проба за 1,40. Но от там нагоре е небъдна работа за мене. Миналата седмица бях склонен да залагам, че ще боднат нивото 1,4 за фалшив пробив и след това по-серизно надолу 5-10 фигури, но като гледам как паунда взе да буксува а китайците са с лоши данни може и да е само тест на 1,4 без да го пробие.
                              Където и да ходи в петък ще е пак на 1.385-1.39

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                                Тъййй до 19.03 САЩ Федералния резерв - FOMC - еврака ке прави нови върхове
                                после ке видим
                                http://www.dailyfx.com/calendar/bank-calendar.html
                                Съгласен съм, не вярвам да се разминем без поне една проба за 1,40. Но от там нагоре е небъдна работа за мене. Миналата седмица бях склонен да залагам, че ще боднат нивото 1,4 за фалшив пробив и след това по-серизно надолу 5-10 фигури, но като гледам как паунда взе да буксува а китайците са с лоши данни може и да е само тест на 1,4 без да го пробие.

                                Коментар

                                Working...
                                X