IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

    То момчето ми се звери веднъж, че електронни пари и книжни пари били едно и също. Викам защо книжните пари има право да ги печата/емитира само Центалната баМка, а електронните ги "печатат" САМО търговските баМки? Нали са "едно и също"?

    Па, виж колко семпло питам?
    То отговорчето на семплото ти въпросче е също толкова семпло.Лошото е ,че семплите хорица не могат да го вденатТа затова явно и ти не си го вденал
    Затова,ако имаш кинти,което силно ме съмнява,си ги дръж в електронен вид и чакай да не ги изяде инфлацията
    Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Тя държавата е фалирала...всеки интелигентен човек може да излезе на ушицата на неговият град и да погледне в очите на съгражданите си...тъга немотия и един мрак...хора без настроение дъвщеши баница или пица на парче....мизерия немотия , болести глад и безверие към бога....Боже спаси този истрадъл народ!
      Котак -тъй си е мамка му
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
        Жан Виден ОФФ
        Ида и скоро ще ви включа на режим офф. пак ще палите печките с каймета. За който не знае. Влоговете във чужда валута в БГ банки при фалит се изплащат в лева.Пише го в брошурите за депозити с много ситни букви.
        http://www.google.com/publicdata/exp...l=bg&ind=false
        ТАТО каза : таз година 1 милиард нов заем догодина 4.4 милиарда Да ви е честито новото ограбване.
        То добре, че е така иначе с тези долари и евра скоро и за баничка няма да стигат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
          ... Влоговете във чужда валута в БГ банки при фалит се изплащат в лева.Пише го в брошурите за депозити с много ситни букви.
          Това първо.
          Второ - изплаща се по курса за деня , но не на този изплащането , а този в деня на фалита. Демек ... у форекс темата сте - сещайте се какво означава.
          Трето - ако има други кредитори - сЕди и чЕкай от умрЕл писмо"

          А Наздраве !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
            Тя държавата е фалирала...всеки интелигентен човек може да излезе на ушицата на неговият град и да погледне в очите на съгражданите си...тъга немотия и един мрак...хора без настроение дъвщеши баница или пица на парче....мизерия немотия , болести глад и безверие към бога....Боже спаси този истрадъл народ!
            Котара, да не объркан темата
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Тя държавата е фалирала...всеки интелигентен човек може да излезе на ушицата на неговият град и да погледне в очите на съгражданите си...тъга немотия и един мрак...хора без настроение дъвщеши баница или пица на парче....мизерия немотия , болести глад и безверие към бога....Боже спаси този истрадъл народ!
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • само за анализатори.БГ е в ГЗ

                Жан Виден ОФФ
                Ида и скоро ще ви включа на режим офф. пак ще палите печките с каймета. За който не знае. Влоговете във чужда валута в БГ банки при фалит се изплащат в лева.Пише го в брошурите за депозити с много ситни букви.
                http://www.google.com/publicdata/exp...l=bg&ind=false
                ТАТО каза : таз година 1 милиард нов заем догодина 4.4 милиарда Да ви е честито новото ограбване.
                Attached Files
                Last edited by 4ono; 09.11.2013, 23:25.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                  Само не разбрах що трябва да съм блял. Това, че наминавам рядко през това приятно пусто местенце, не значи, че ме няма на други.

                  Маранди, случайно ти попаднах на писанията, дето уж си пратил на някакъв твой приятел с кредит. Тука във форума се бяха появили около 1.37. Направи ми впечатление как можело да качи до 1.41 + после да слезе.
                  Та то реално е слезнало толкова, колкото можело да качи.
                  Прогнози от сорта, може да качи, може и да слезе, не вършат работа, поне не и на четящите.

                  А тебе кво да те мислим, ти нали каза, че държиш по 800 пипа загуби на позиция. Може и да излезе, може и да не излезе.

                  Успех.
                  Имаш там една формулка при форексо: Акаунт баланс + инвестед амаунт +/- нет профит = Екуити.

                  П.П. Абсолютно нормално е нет профит винаги да ти върви на минус - ха познай сега как се вдига накрая екуити, щом нет профит ти е минус. Събиране/изваждане го учат хлапетата още в 1-ви клас, ма някой не е слушал явно тогава в часовете.

                  Успех!

                  Тука сте все нек'ви форекс-светци сбрани, дет' докат' пуснат позиция и тя им светва на зелено аламинут да' е .....

                  И после аз съм се надувал, па не гледате себе си к'ви глупости ръсите - хихи

                  П.П. Мога да се хвана на бас, че при 10 позиции дневно, ако превърташ - за 1 месец никога няма да ти светне нет профит на зелено. Въпросът е да нямаш "брак" кат' си управляваш акаунта - демек хлопната позиция на червено.

                  Ха, сега се прочети пак к'ви ги шпрехаш да не се чудиш що се смея с 20 пипа стоп лосс?
                  Last edited by marandi; 08.11.2013, 23:21.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                    Току що се намъкнах там от 0.8255. Тая седмица от НЗД-то по твойте числа съм хванал 160 пипа. По-рано днес затворих и късия кабел на 1.60 с 50 пипа +, там бях влязъл от 1.5990, но удвоих със сел ордер на 1.6090, отново под влияние основно на твоя прогноза.

                    П.П. Не обръщай внимание на хейтърите, те са за това. Ако си забелязал винаги, когато някой започне да пуска прогнози (особено ако са верни) - започва и плюенето по него. Така "изгониха" и Дон Карлос, а вероятно и много други от форума. Не им се подавай на провокациите.

                    П.П.2 А с onufri не се закачай! Той е много мощен индикатор и ако реши да започне да пише прогнози и да дава съвети, аз зорко ще ги следя, а после ще правя обратното и нищо чудно да те бия по доходност
                    Добре си направил - и да има импулс още малко надоле 0.8190 ще го спре предполагам зоната.

                    От селл в киви прелях част от акаунта в бай и съм с 4 позиции вече бай там.

                    Успех!

                    П.П. Хихи - лафа за Нуфряка ме разсмя, ма си е баш тъй

                    То момчето ми се звери веднъж, че електронни пари и книжни пари били едно и също. Викам защо книжните пари има право да ги печата/емитира само Центалната баМка, а електронните ги "печатат" САМО търговските баМки? Нали са "едно и също"?

                    Па, виж колко семпло питам?

                    Не можа да ми отговори и оттогава само ми се звери. Те - такава им е подготовката на хейтърчетата - хем неграмотни - хем лаят всичко по-читаво дет' видят. Ти му търкаш очите - то ти се дзвери насреща

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                      Влизане в позиция в петък 19:00???? . имам съвет почини си от форекса няколко дена.
                      Влизам в позиция в NZD/USD, инструмента "петък 19:00" го нямам на платформата.

                      Но приемам съвета ти веднага и ще си почина от форекса няколко дни, считано от сега, та чак до понеделник, примерно. Благодаря!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                        Току що се намъкнах там от 0.8255.
                        Влизане в позиция в петък 19:00???? . имам съвет почини си от форекса няколко дена.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Сега вече первай кивито в 0.8275 стоп лосс го дръпни на 0.81

                          Успех!

                          П.П. Добре, че сте вие - иначе тия хейтърчета ме побъркват - "хвалел" съм - що за идиот трябва да си - т'ва ми е най-слабите седмични резултати.
                          Току що се намъкнах там от 0.8255. Тая седмица от НЗД-то по твойте числа съм хванал 160 пипа. По-рано днес затворих и късия кабел на 1.60 с 50 пипа +, там бях влязъл от 1.5990, но удвоих със сел ордер на 1.6090, отново под влияние основно на твоя прогноза.

                          П.П. Не обръщай внимание на хейтърите, те са за това. Ако си забелязал винаги, когато някой започне да пуска прогнози (особено ако са верни) - започва и плюенето по него. Така "изгониха" и Дон Карлос, а вероятно и много други от форума. Не им се подавай на провокациите.

                          П.П.2 А с onufri не се закачай! Той е много мощен индикатор и ако реши да започне да пише прогнози и да дава съвети, аз зорко ще ги следя, а после ще правя обратното и нищо чудно да те бия по доходност

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Не съм, бря - загрижен съм.

                            В края на предния месец ви пуснах прогнозата за евро/долар като я правих беше 1.38 писах 1.35 и разширение към 1.33.

                            П.П. Колегата блял гаргите тогава и сега ме просълзи с отиграване за 30 пипа и 20 пипа стоп лосс - пълен хазарт по много причини.

                            Всеки има право да се набутва, както прецени за добре. Важното е да му е хубаво

                            П.П.П. Па, тИбя не те чета не разбра ли? Ма, оспами темата на Стамбата с простотии за Айнщайн и Дзън-будизма, налЕ?
                            ---------------------------------------------------------

                            Научи се да пишеш кратко и ясно - виждаш го момчето 3-5 реда - бам 1-2 картинки и толкоз - всичко по същество.

                            Кат' се научиш така - може и да те прочета някой ден - дотогава те прескачам кат' ти видя лигавите простотии. Ходи на курс по литературно творчество - там повече може да те оценят.

                            Поздрави!
                            Само не разбрах що трябва да съм блял. Това, че наминавам рядко през това приятно пусто местенце, не значи, че ме няма на други.

                            Маранди, случайно ти попаднах на писанията, дето уж си пратил на някакъв твой приятел с кредит. Тука във форума се бяха появили около 1.37. Направи ми впечатление как можело да качи до 1.41 + после да слезе.
                            Та то реално е слезнало толкова, колкото можело да качи.
                            Прогнози от сорта, може да качи, може и да слезе, не вършат работа, поне не и на четящите.

                            А тебе кво да те мислим, ти нали каза, че държиш по 800 пипа загуби на позиция. Може и да излезе, може и да не излезе.

                            Успех.

                            Коментар


                            • Швейка един обем прибран и на ерото един 2ри за твойта кака
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Браво Татовато
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X