IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тактиката ще я променяме много качи.сел от тук 1.3662 цел 15.29

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Мяркал съм едни платформи до ливъридж 1:1000 да'е ...

      Ма, така и не ги разучих - то кое по-напред да'е - иначе верно с подобен инструмент може да се сцепи пазаро само от скапл да'е за по 20 пипа ...

      Аз дъня като аматьорка с 1:100 само - демек моите 200 пипа са 20 пипа за подобни платформи като резултат.

      Ха, сега си сметни къде риск е по-голям за 20 пипа или за 200 да'е ... - ма, не мога се занимавам само с форекс да'е .. - влизам да се посмея у темата и 20 тролчета да изпълзят и да се пробват да ме напълзят. Дет' никой не ги брои за слива.

      Ха, наздраве - че готино се кърка като е студено
      реалната ми е на 1:500 но файда няма.демото дето искам да го откарам на 1 000 000 е на 1:100.ще правя реалното ми на 1:50 и ще ги разбивам пазарите.брат маранди ти си по в час със другите двойки.прави ми впечатление евро японска йена е бая волатилна.коя е най това ми е интересно.междудругото в момента вече е на 495 000 а имам време само до четвъртък за да направя по 100

      Коментар


      • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
        марандич брат заради теб го правя не 10% за седмица а още днес за теб поне 100%
        Мяркал съм едни платформи до ливъридж 1:1000 да'е ...

        Ма, така и не ги разучих - то кое по-напред да'е - иначе верно с подобен инструмент може да се сцепи пазаро само от скапл да'е за по 20 пипа ...

        Аз дъня като аматьорка с 1:100 само - демек моите 200 пипа са 20 пипа за подобни платформи като резултат.

        Ха, сега си сметни къде риск е по-голям за 20 пипа или за 200 да'е ... - ма, не мога се занимавам само с форекс да'е .. - влизам да се посмея у темата и 20 тролчета да изпълзят и да се пробват да ме напълзят. Дет' никой не ги брои за слива.

        Ха, наздраве - че готино се кърка като е студено
        Last edited by marandi; 20.12.2013, 12:47.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
          марандич брат заради теб го правя не 10% за седмица а още днес за теб поне 100%
          Браточка,

          пожелавам ти 300% профит да направиш - но в двойка евро/долар няма чака такава волатилност и ще ти е трудно.

          Успех!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
            Какво сте направили бре хора удвоили сте сметката ми от 10 до сега. Ето такива входове ми харесват. А мацата пак за дълги боледува, днес ще има още по-голямо изсипване надолу....
            ти вземи се ориентирай към затваряне на късите че ще се върнеш на нивата от 10

            Коментар


            • марандич брат заради теб го правя не 10% за седмица а още днес за теб поне 100%

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Малко си влязъл на никъде - т.е. нямаш вход в момента и вариант е с 2 насрещни да излезеш от ситуацията.

                Имаш вход за бай чак в 1.3515 и после в 1.33

                За селл входовете ти вървят 1.3660 - 1.3710 и 1.3835 - после над 1.41

                Успех! ( грешките на младостта )
                брат нали не си мислиш че за днес само това ще ми е позицията. в 15.30 ще има движения които имам намерение да уловя.да ще минем през 1.3623 и на 1.3680 ще бъдем само стойте гледайте.но до 15.29 съм дълги а от там къси за кратко казвам за кратко.смятам едни 100-150 пипа да ловим във всички посоки

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                  Какво сте направили бре хора удвоили сте сметката ми от 10 до сега. Ето такива входове ми харесват. А мацата пак за дълги боледува, днес ще има още по-голямо изсипване надолу....
                  мацата за сега продължава да печели.гледай как днес ще удвоя още акаунта

                  Коментар


                  • Глей ся браточка написал съм 2-3 книги ся браточка ама нема да ви ги дам щото има има много хейтъри браточка -оня Уорън Бъфет ми звъне браточка да ме пита да си затваря ли дългите кабели браточка ама му викам бегай браточка от тука че ми спреха токо от енергото --мръсни хейтъри браточка -ай ся седам да пишем 4-5 книги за руския пазар че тука само хейтъри разбираш ли браточка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                      Какво сте направили бре хора удвоили сте сметката ми от 10 до сега. Ето такива входове ми харесват. А мацата пак за дълги боледува, днес ще има още по-голямо изсипване надолу....
                      Зависи - ако скаплира интрадей за 30-40 пипа може и да удари таргета си.

                      Нямаме идея кой как денси и в какво се цели като стратегия. Подобна информация носи нулева стойност от типа дълги Х - къси Игрек.

                      Успех!

                      Коментар


                      • Какво сте направили бре хора удвоили сте сметката ми от 10 до сега. Ето такива входове ми харесват. А мацата пак за дълги боледува, днес ще има още по-голямо изсипване надолу....
                        Който ме слуша фалира.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                          дълга евро-долар от тук 1.3633 цел 15:29 часа
                          Малко си влязъл на никъде - т.е. нямаш вход в момента и вариант е с 2 насрещни да излезеш от ситуацията.

                          Имаш вход за бай чак в 1.3515 и после в 1.33

                          За селл входовете ти вървят 1.3660 - 1.3710 и 1.3835 - после над 1.41

                          Успех! ( грешките на младостта )

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Не е същото, браточка!

                            Първо трябва да махнеш топката в корема си като започнеш на риъл.

                            Мислех да ви драсна една книжка с 10 страници като правила - как се денси с една валутна двойка само, кога се открива втора, кога трета/четвърта и т.н.

                            Пропорции на акаунт и т.н.

                            П.П. Отказаха ме хейтърчетата, браточка - оправяйте се. А, исках да помогна да'е ..,( защото сте БЪЛГАРИ да'е. .. )

                            Извод: Би могъл да направиш много повече от демо-то на риъл ( смигам )
                            90% psychology 10% skills

                            Коментар


                            • дълга евро-долар от тук 1.3633 цел 15:29 часа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                                марандич да те попитам на демо сметка не е ли същото като на реално.искам мнението ти,и ако на демо можеш да направиш това не значи ли че и на реално би станало
                                Не е същото, браточка!

                                Първо трябва да махнеш топката в корема си като започнеш на риъл.

                                Мислех да ви драсна една книжка с 10 страници като правила - как се денси с една валутна двойка само, кога се открива втора, кога трета/четвърта и т.н.

                                Пропорции на акаунт и т.н.

                                П.П. Отказаха ме хейтърчетата, браточка - оправяйте се. А, исках да помогна да'е ..,( защото сте БЪЛГАРИ да'е. .. )

                                Извод: Би могъл да направиш много повече от демо-то на риъл ( смигам )
                                Last edited by marandi; 19.12.2013, 21:14.

                                Коментар

                                Working...
                                X