IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от aladinzmeq Разгледай мнение
    Това е психологическа точка между реална и демо сметка, поради причината, че на демо сметка парите ти са виртуални и идват буквално от нищото, а реалните са ти спестяванията и няма да тръгнеш да рискуваш.
    имам реална

    Коментар


    • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
      марандич да те попитам на демо сметка не е ли същото като на реално.искам мнението ти,и ако на демо можеш да направиш това не значи ли че и на реално би станало
      Това е психологическа точка между реална и демо сметка, поради причината, че на демо сметка парите ти са виртуални и идват буквално от нищото, а реалните са ти спестяванията и няма да тръгнеш да рискуваш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        На евро/долар няма как да направиш и 10% реални към акаунт за месец. Ако - някой го може да го покаже със снимка и да не е демо, а реална сметка.

        П.П. В момента се ебавам с евро/австралиец с насрещни, че прави по 30-40 пипа без проблем по няколко пъти на ден ( тая двойка чувал ли си я досега от мИня? )

        Гледам си тази седмица съм +23% профит на акаунт - около 45% свободен кеш и леко надигнато отрицателно нет профит в 14% от общата експозиция.

        Кажи кое те притеснява?

        П.П.П. Предполагам, че се хиля с евро/долар двойката и че всички брокита ви засилват към нея с най-нисък спред? И там била далаверата.

        Покажи ми над 10-15% седмица на тая двойка да прави някой и ще си преразгледам позицията.

        В момента съм на +23%, а седмица не е свършила още - трябва да си доста убедителен да го наречем

        Успех! ( ти поне не си от злобарчетата ) и съм искрен като ти го желая!!
        марандич да те попитам на демо сметка не е ли същото като на реално.искам мнението ти,и ако на демо можеш да направиш това не значи ли че и на реално би станало

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Ей такива да си инсталират
          тва атомната ли е бре?или е новата в белене ей на тва да си пуснеш си4ки 4алга канали
          Вся Власть Советам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
            ей много отворковци бе голяма работа сте.казват някои на 15-20 валутни двойки и т.н.играят и че са напред но аз питам ----ако на евро долар правиш 10 000 % на месец има ли смисъл да наблюдаваш всички възможни двойки,и не е ли ГОЛЯМА глупост това. брато няма да споменавам име само ще споделя че не съм те чувал да говориш за повече от три нищо давай терзай па ,макар и по 100 позиции да следиш онлайн 24 часа в денонощието.аз пък на такива им казвам балъци
            На евро/долар няма как да направиш и 10% реални към акаунт за месец. Ако - някой го може да го покаже със снимка и да не е демо, а реална сметка.

            П.П. В момента се ебавам с евро/австралиец с насрещни, че прави по 30-40 пипа без проблем по няколко пъти на ден ( тая двойка чувал ли си я досега от мИня? )

            Гледам си тази седмица съм +23% профит на акаунт - около 45% свободен кеш и леко надигнато отрицателно нет профит в 14% от общата експозиция.

            Кажи кое те притеснява?

            П.П.П. Предполагам, че се хиля с евро/долар двойката и че всички брокита ви засилват към нея с най-нисък спред? И там била далаверата.

            Покажи ми над 10-15% седмица на тая двойка да прави някой и ще си преразгледам позицията.

            В момента съм на +23%, а седмица не е свършила още - трябва да си доста убедителен да го наречем

            Успех! ( ти поне не си от злобарчетата ) и съм искрен като ти го желая!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Не знам, брато как ще следиш над 15-20 позиции с тия чудеса. Аз да не съм шматка кат' тукашните дет' денсят само евро/долар?

              Ай, покажи ми как се следят 15 позиции с тия тъпни?
              Ей такива да си инсталират

              Коментар


              • Кво сте го налазили Марандича бре,еййй лоши хора
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                  ей много отворковци бе голяма работа сте.казват някои на 15-20 валутни двойки и т.н.играят и че са напред но аз питам ----ако на евро долар правиш 10 000 % на месец има ли смисъл да наблюдаваш всички възможни двойки,и не е ли ГОЛЯМА глупост това. брато няма да споменавам име само ще споделя че не съм те чувал да говориш за повече от три нищо давай терзай па ,макар и по 100 позиции да следиш онлайн 24 часа в денонощието.аз пък на такива им казвам балъци
                  харесвамммм и ас мислим тъй
                  Вся Власть Советам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Ми то и по 10% на месец да прайш, кой ща върне?
                    да така е прав си.но аз не го написах случайно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от a.denchev Разгледай мнение
                      Около 1.3620 как виждаш движението, мисля, че там може да се запъне и да се разточи малко твоето предложение, примерно началото на другата седмица?
                      отива си натам сигура е.ако и утре е на тези нива вече ще го мислим ---може и да сменим посоката

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                        о аз питам ----ако на евро долар правиш 10 000 % на месец има ли смисъл да наблюдаваш всички възможни двойки,и не е ли ГОЛЯМА глупост това.
                        Ми то и по 10% на месец да прайш, кой ща върне?

                        Коментар


                        • ей много отворковци бе голяма работа сте.казват някои на 15-20 валутни двойки и т.н.играят и че са напред но аз питам ----ако на евро долар правиш 10 000 % на месец има ли смисъл да наблюдаваш всички възможни двойки,и не е ли ГОЛЯМА глупост това. брато няма да споменавам име само ще споделя че не съм те чувал да говориш за повече от три нищо давай терзай па ,макар и по 100 позиции да следиш онлайн 24 часа в денонощието.аз пък на такива им казвам балъци

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                            1.3527 до утре вечер
                            Около 1.3620 как виждаш движението, мисля, че там може да се запъне и да се разточи малко твоето предложение, примерно началото на другата седмица?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от $ Разгледай мнение
                              Ти явно си от диво горно/нанадолно
                              Не си ли чувал за това:


                              Гони те някоя луда баба с метла,теб
                              Не знам, брато как ще следиш над 15-20 позиции с тия чудеса. Аз да не съм шматка кат' тукашните дет' денсят само евро/долар?

                              Ай, покажи ми как се следят 15 позиции с тия тъпни?

                              Коментар


                              • 1.3527 до утре вечер

                                Коментар

                                Working...
                                X