IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По принцип е вярно, че коментирхме и паричните агрегати М1,М2,М3,М4 - там привидно електронните кинти са инвитро в паричната маса, но на практика не е така, Нуфряк.

    П.П. Не си ми чел анализите, иначе щеше да се светнеш къде бъркаш и защо при парични аграгета, които включват и електронните кинти - тях на практика ги няма при 'орицата.

    Чек ще се потърся къде го бях обяснявал т'ва и ще ти го пусна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

      П.П. На мен ми стига, че предупредих сладко бебе Ггноре13 да не бърза да пуска селл в долар/канадец, че се беше засилил.


      Вярно е, предупреди ме и аз не отворих. Ако бях отворил вече щях да съм дал на пазара 50-60 пипа. Отделно, миналата седмица публично раздаде акъл на стойност +170 пипа в NZD/USD и за около 100 пипа при кабела. Пусна прогноза при еврото, която за момента се изпълнява. В същото време, въпреки че цяла седмица даваше числа, не направи нито една грешка в посоката на пазара. Явно са прави колегите и нищо не разбираш.. lucky guess дет се вика или ти е много хубава монетата, с която хвърляш ези-тура


      П.П. Тая седмица йената ще иска ли да се разходи около 100, че съм й пуснал бай ордер, който ще се активира ако иде на 99.30 и ще се хлопне ако иде на 99.80?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Ау ... ти ме върна в 2011 година - хихи
        -------------------------------------------------------------------
        Цитат:

        03.02.2011, 16:12


        Начално
        Цитат:
        Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

        Не е въпроса дали аз мога да отговоря с 2 реда на въпросите ти, идеята ми е да седнеш и да попрочетеш малко като видиш, че някой не се съгласява с теб и ти "подсказва", че може би нещо ти се "губи" в подготовката. Защото аз ще ти го плесна наготово и ти утре пак ще си го "забравил". Капиш?

        На въпросите ти:

        1. За момента в теорията е прието да се борави с т.нар. количествена теория на парите и там има една формулка:

        ΔM = ΔYR + ΔP – ΔV

        Т.е. в дългосрочен план винаги инфлацията се оказва парично явление, което зависи най-вече от паричната маса, която се определя от ЦБ на дадена страна.

        2. Електронните пари са регламентирани какво значат в директива 46/2000 г. на ЕС, в часност в БГ-стан са регламентирани със Закона за паричните преводи, електронните платежни инструменти и платежните системи - влязъл в сила октомври 2005 г.

        3. Това, което исках да те накарам да помислиш е, че паричната маса изцяло и винаги зависи от ЦБ на дадена страна, докато при електронните пари те спадат по-скоро към т.нар. банкови пари и са обект на търговските банки. Разликата е огромна.
        -----------------------------------------------------------------------------------------
        Цитат: Нуфряк:

        Искаше с 2 думи - мога и с 2 думи
        1.Хубаво е,че си копирал количественото уравнение.Да се надяваме,че и знаеш какво изразява.
        2.Цитираната директива най-общо казано определя електронните пари като парична стойност,която представлява задължение на емитента и се изплаща в размера на внесената като предплата сума(в случая на кредитните карти - в размера на орпеделения лимит).По тази си същност електронните пари не се различават много от менителниците.Не знам дали си запознат,но доста икономисти определят и менителниците като отделен вид пари.Но нито менителниците,нито електронните пари създават допълнителна парична маса,тъй като,както и ти првилно си отбелязал,тя зависи изцяло от дейността на ЦБ.От тази гледна точка и книжните и електронните пари,въпреки че са на различен носител,имат еднаква същност.Най-малкото,че са взаимно заменяеми - винаги можеш да си изтеглиш пари от картата или да си внесеш.Така,че процесите инфлаця/дефлация касаят и двете по еднакъв начин.На този фон не мога да си обясня тази глупост:"Парите се делят на книжни, стокови, електронни и метални. Тук е добре да се подчертае, че инфлация/дефлация са процеси, които касаят единствено и само книжните пари. Точка! "
        В същото време твърдиш това:"в дългосрочен план винаги инфлацията се оказва парично явление"От това какво излиза,че електронните пари не са пари ли?!
        Досега си обяснявах упорството ти да не си признаеш грешката с някакъв инат,но вече си мисля,че е плод на невежество и непознаване на материята.

        ---------------------------------------------------------------------------------------------

        Тъй сега пак се прочети какво си писал в черничкото - значи от страна твърдиш, че електронните пари не създават парична маса, понеже зависят от ЦБаМка - а после твърдиш веднага след това, че електронните и книжните пари са еднакви по същност.

        П.П. Ходил ли си на доктор ( психиатър ) да ти оправи кашата в главата?!

        И какво не ти хареса от отговора ми? ( виж колко възпитан бях преди 2 години ) към тИбя?

        Ха, наздраве!
        Ех,братле,братле,жалко е,че не се усещаш колко си смешен.За околните не е жалко,щото хората имат нужда да се посмеят хубавоДа беше прочел хубаво това в черничкото,че да не се излагашА там ясно е казано,че не създават ДОПЪЛНИТЕЛНА парична маса,щото те вече са си в паричната масаА както знаем(надявам се и ти да го знаеш) паричната маса касае инфлацията
        Бях ти пратил линкчета и ЕЦБ къде точно слагат електронните пари в паричната маса,ама явно не си ги разбрал.Което не ме учудва
        Освен с обиди,няма с какво друго да защитиш тезата си,щото е толкова смешна и несъстоятелна,че няма как да бъде защитена.

        П.П.Забрави да се извиниш за наглата си лъжа,че никъде не си споменавал формулата
        Аз,братле,приключвам с тази тема,защото нямам време да те обучавам на неща,дето си чел-недочел и със сигурност не си разбралЩом за толкова години не си ги разбрл,няма да ги разбереш никога.
        Сигурно има неща,в които те бива,като попълване на данни в застрахователни полици или приготвянето на домашни манджи,затова ти предлагам да наблегнеш на тях и да не се затормозяваш с по-сложни материи

        Не знам за кой път вече те питам най-любезно - кажи един вид електронни пари,които ползваш,че да се предпазиш от инфлация?С отговора на този въпрос би могъл да решиш спора.Защо не го направиш?Може би,защото знаеш,че няма такива?
        Айде у ле.....опс,със здраве
        Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
          А количественото уравнение (или както ти си го нарекъл формулка)някъде давал ли си?То какво измерва?
          Доста време ми загуби,ама ето да видят хората какъв жалък лъжец си:
          http://www.investor.bg/app/webroot/f...12874&page=124
          След като си го дал,разбрал ли си го?Освен от паричната маса,инфлацията влияе ли се от нещо друго?Ако и сега не можеш да си отговориш на въпроса защо печатането на пари от ЕЦБ не е довело да инфлация,трябва да се замислиш сериозно дали да пишеш за неща,които не разбираш

          П.П.Ама,кандидатствай за каквото искаш С тези познания може да те вземат някъде за чистач или охранаА моето работно място няма как да вземеш,щото не съм обявявал конкурс за него
          Ау ... ти ме върна в 2011 година - хихи
          -------------------------------------------------------------------
          Цитат:

          03.02.2011, 16:12


          Начално
          Цитат:
          Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

          Не е въпроса дали аз мога да отговоря с 2 реда на въпросите ти, идеята ми е да седнеш и да попрочетеш малко като видиш, че някой не се съгласява с теб и ти "подсказва", че може би нещо ти се "губи" в подготовката. Защото аз ще ти го плесна наготово и ти утре пак ще си го "забравил". Капиш?

          На въпросите ти:

          1. За момента в теорията е прието да се борави с т.нар. количествена теория на парите и там има една формулка:

          ΔM = ΔYR + ΔP – ΔV

          Т.е. в дългосрочен план винаги инфлацията се оказва парично явление, което зависи най-вече от паричната маса, която се определя от ЦБ на дадена страна.

          2. Електронните пари са регламентирани какво значат в директива 46/2000 г. на ЕС, в часност в БГ-стан са регламентирани със Закона за паричните преводи, електронните платежни инструменти и платежните системи - влязъл в сила октомври 2005 г.

          3. Това, което исках да те накарам да помислиш е, че паричната маса изцяло и винаги зависи от ЦБ на дадена страна, докато при електронните пари те спадат по-скоро към т.нар. банкови пари и са обект на търговските банки. Разликата е огромна.
          -----------------------------------------------------------------------------------------
          Цитат: Нуфряк:

          Искаше с 2 думи - мога и с 2 думи
          1.Хубаво е,че си копирал количественото уравнение.Да се надяваме,че и знаеш какво изразява.
          2.Цитираната директива най-общо казано определя електронните пари като парична стойност,която представлява задължение на емитента и се изплаща в размера на внесената като предплата сума(в случая на кредитните карти - в размера на орпеделения лимит).По тази си същност електронните пари не се различават много от менителниците.Не знам дали си запознат,но доста икономисти определят и менителниците като отделен вид пари.Но нито менителниците,нито електронните пари създават допълнителна парична маса,тъй като,както и ти првилно си отбелязал,тя зависи изцяло от дейността на ЦБ.От тази гледна точка и книжните и електронните пари,въпреки че са на различен носител,имат еднаква същност.Най-малкото,че са взаимно заменяеми - винаги можеш да си изтеглиш пари от картата или да си внесеш.Така,че процесите инфлаця/дефлация касаят и двете по еднакъв начин.На този фон не мога да си обясня тази глупост:"Парите се делят на книжни, стокови, електронни и метални. Тук е добре да се подчертае, че инфлация/дефлация са процеси, които касаят единствено и само книжните пари. Точка! "
          В същото време твърдиш това:"в дългосрочен план винаги инфлацията се оказва парично явление"От това какво излиза,че електронните пари не са пари ли?!
          Досега си обяснявах упорството ти да не си признаеш грешката с някакъв инат,но вече си мисля,че е плод на невежество и непознаване на материята.

          ---------------------------------------------------------------------------------------------

          Тъй сега пак се прочети какво си писал в черничкото - значи от страна твърдиш, че електронните пари не създават парична маса, понеже зависят от ЦБаМка - а после твърдиш веднага след това, че електронните и книжните пари са еднакви по същност.

          П.П. Ходил ли си на доктор ( психиатър ) да ти оправи кашата в главата?!

          И какво не ти хареса от отговора ми? ( виж колко възпитан бях преди 2 години ) към тИбя?

          Ха, наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение


            Къде видя да съм давал формула за инфлация?!?

            П.П. Чаткаш ли кой е форумният шут, дет' нищо не вдява какво си пишат батковците ( ъъ ... смигам )

            Че па най-нагло излъга един път за формула за инфлация ( дет' си я съчини ) - па после взе, че запали да коментираш и по-насетне.

            Нуфряк .... време е да сменяш ник-а и малко по-смирено да влезеш пак.

            Повече чети и по-малко пиши, браточка - че изкърти тъпомемера ( приятелски )

            П.П.П. Няма да ти кандидатствам за работното място, че си се ошашкал ( колко си фрост ) - понеже от 4-5 години съм се пенсионирал - ъъъ ... с 3$ -те долара дет' изкарвам
            А количественото уравнение (или както ти си го нарекъл формулка)някъде давал ли си?То какво измерва?
            Доста време ми загуби,ама ето да видят хората какъв жалък лъжец си:
            http://www.investor.bg/app/webroot/f...12874&page=124
            След като си го дал,разбрал ли си го?Освен от паричната маса,инфлацията влияе ли се от нещо друго?Ако и сега не можеш да си отговориш на въпроса защо печатането на пари от ЕЦБ не е довело да инфлация,трябва да се замислиш сериозно дали да пишеш за неща,които не разбираш

            П.П.Ама,кандидатствай за каквото искаш С тези познания може да те вземат някъде за чистач или охранаА моето работно място няма как да вземеш,щото не съм обявявал конкурс за него
            Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

            Коментар


            • здравейте

              след пробива на H4 тренд линията AUDUSD, евентуална корекция до 0.9430 0.9450 или самата тренд линия заедно със скрита дивергенция може да предостави добра възможност за селл.

              ето и скийншота


              http://screencast.com/t/OGF1sItmFLxa
              Last edited by vrrep; 11.11.2013, 09:40.
              www.vladimirforexsignals.com
              www.vladimirmarketsforecast.com
              www.vladimirribakov.com

              Коментар


              • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                То след като още в първия абзац пише пълни глупости какво да му чете човек повече на този анализ

                Айде сега внимателно си прочети сцелия пор,прегледай си формулата за инфлацията,която така самоуверено коментираше,сякаш си я разбрал и ако пак не успееш да си отговориш на въпроса защо печатането на толкова пари не е довело до инфлация значи наистина си много семпъл
                ................
                Айде със здраве.


                Къде видя да съм давал формула за инфлация?!?

                П.П. Чаткаш ли кой е форумният шут, дет' нищо не вдява какво си пишат батковците ( ъъ ... смигам )

                Че па най-нагло излъга един път за формула за инфлация ( дет' си я съчини ) - па после взе, че запали да коментираш и по-насетне.

                Нуфряк .... време е да сменяш ник-а и малко по-смирено да влезеш пак.

                Повече чети и по-малко пиши, браточка - че изкърти тъпомемера ( приятелски )

                П.П.П. Няма да ти кандидатствам за работното място, че си се ошашкал ( колко си фрост ) - понеже от 4-5 години съм се пенсионирал - ъъъ ... с 3$ -те долара дет' изкарвам
                Last edited by marandi; 11.11.2013, 09:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Иначе за протокола - дискусията с Нуфряка възникна в далечната 2010 година.

                  ---------------------------------------------------------------------------------------
                  06.11.2010 - Имот за инвестиция vs Застраховка Живот и Рента

                  ---------------------------------------------------------------------------------------
                  Цитат:
                  1. Огромна грешка е да се сравняват несравними неща!

                  Парите се делят на книжни, стокови, електронни и метални. Тук е добре да се подчертае, че инфлация/дефлация са процеси, които касаят единствено и само книжните пари. Точка! ...........................

                  http://marandi.blog.bg/biznes/2010/1...i-renta.630457

                  Демек - хейтърчето Нуфри е успяло да прочете първия абзац ( и хич не е разбрал, че се прави анализ между имоти и застраховка живот. Побърза да се изходи.

                  Дано кат' прочете някой ден анализа 100 пъти успее да схване за какво иде реч.
                  ---------------------------------------------------------------------------------------

                  Оттук започна заяждането на хейтърчето Нуфряк, че ИНФЛАЦИЯТА, освен книжни пари, зависела и от електронните пари - защото според него те били едни и същи

                  Търках му очите съвсем добронамерено, но след 3 седмици ми писна на фитката - пълен тъпанар да говори небивалици.
                  ---------------------------------------------------------------------------------------

                  П.П. Ся остава Нуфряка да отговори - защо след 5 години в ЕС с 3 рецесии ( спад на БВП ) - то и до сега бележим рекорден спад на ИНФЛАЦИЯТА в ЕС - при напечатани една камара млрд. и трл. от ЕЦБ за тоя период ( нали било едно и също ).

                  Разбира се хейтърчето пак ще почне да се помпи къв е неграмотник и няма да може да отговори на очевадни неща, които го питам.

                  Изводите оставям на вас - а, питам съвсем семпли въпроси? Та, затова - само на хлапета на ггноре13 и на конкретно намерение ще отговарям къде ще сбърка кат' с УСД/КАН.

                  Останалите Нуфряците неграмотни да ви "светкат" .... - па аз ще се хиля ... и ония другите екземпляри Скорпио-то и Абсфреш ли ко беше там с 20-те пипа.

                  Не заслужавате да ви се помага засега. Точка! Научете се на думата Благодаря първо и после ще помисля
                  То след като още в първия абзац пише пълни глупости какво да му чете човек повече на този анализ

                  Айде сега внимателно си прочети целия спор,прегледай си формулата за инфлацията,която така самоуверено коментираше,сякаш си я разбрал и ако пак не успееш да си отговориш на въпроса защо печатането на толкова пари не е довело до инфлация значи наистина си много семпъл

                  Аз съм готов с големи букви да ти БЛАГОДАРЯ за това,че така искрено ме разсмиваш с неграмотността си.

                  А такива като абса и скорпио не ги мисли - те с тези 20 пипа изкарват повече,отколкото на теб ти е целия акаунт И точно това ти е проблема - завиждаш,че те изкарват пари,а ти правиш анализи,уж всичко ти е ясно,а продължаваш да семкаджийстваш с микро акаунтчето си
                  Айде със здраве.

                  П.П.И една молба към всички - моля ви настоявайте и вие пред марандича - гуруто на електронните пари да разкрие тайната в какъв точно вид електронни пари трупа грандиозните си форекс-печалби от по 3 долара,че да ги пази от инфлацията
                  Last edited by onufri; 11.11.2013, 07:56.
                  Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Мерси, за рекламата, която ми направи безплатно.

                    Ха, сега помисли как структуриран акаунт акаунт издържа без проблем по 10 фигури в различните валути

                    П.П. На мен ми стига, че предупредих сладко бебе Ггноре13 да не бърза да пуска селл в долар/канадец, че се беше засилил.

                    Па, на такива "спецове" кат' тИбя ще те оставя на въображението ти - как става тоя номер с по 10 фигури с т.нар. 3$ ли беше.

                    Успех!

                    Ай, чезвам, че премного време ти отделих - на такива гьон-сурати кат' тИбя нивгиж не помагам.

                    Научи се на думата "Благодаря!" - ще ти помага.

                    Простичко е - акаунта е семкаджийски
                    Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                    Коментар


                    • Иначе за протокола - дискусията с Нуфряка възникна в далечната 2010 година.

                      ---------------------------------------------------------------------------------------
                      06.11.2010 - Имот за инвестиция vs Застраховка Живот и Рента

                      ---------------------------------------------------------------------------------------
                      Цитат:
                      1. Огромна грешка е да се сравняват несравними неща!

                      Парите се делят на книжни, стокови, електронни и метални. Тук е добре да се подчертае, че инфлация/дефлация са процеси, които касаят единствено и само книжните пари. Точка! ...........................

                      http://marandi.blog.bg/biznes/2010/1...i-renta.630457

                      Демек - хейтърчето Нуфри е успяло да прочете първия абзац ( и хич не е разбрал, че се прави анализ между имоти и застраховка живот. Побърза да се изходи.

                      Дано кат' прочете някой ден анализа 100 пъти успее да схване за какво иде реч.
                      ---------------------------------------------------------------------------------------

                      Оттук започна заяждането на хейтърчето Нуфряк, че ИНФЛАЦИЯТА, освен книжни пари, зависела и от електронните пари - защото според него те били едни и същи

                      Търках му очите съвсем добронамерено, но след 3 седмици ми писна на фитката - пълен тъпанар да говори небивалици.
                      ---------------------------------------------------------------------------------------

                      П.П. Ся остава Нуфряка да отговори - защо след 5 години в ЕС с 3 рецесии ( спад на БВП ) - то и до сега бележим рекорден спад на ИНФЛАЦИЯТА в ЕС - при напечатани една камара млрд. и трл. от ЕЦБ за тоя период ( нали било едно и също ).

                      Разбира се хейтърчето пак ще почне да се помпи къв е неграмотник и няма да може да отговори на очевадни неща, които го питам.

                      Изводите оставям на вас - а, питам съвсем семпли въпроси? Та, затова - само на хлапета на ггноре13 и на конкретно намерение ще отговарям къде ще сбърка кат' с УСД/КАН.

                      Останалите Нуфряците неграмотни да ви "светкат" .... - па аз ще се хиля ... и ония другите екземпляри Скорпио-то и Абсфреш ли ко беше там с 20-те пипа.

                      Не заслужавате да ви се помага засега. Точка! Научете се на думата Благодаря първо и после ще помисля
                      Last edited by marandi; 11.11.2013, 02:27.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                        Ааааааааааа,ти си спеца по държането на по 10 фигури загуба Да ти напомня ли 1,27 -1,37 евродолар, 1,31-1,38 евродолар, 1,57-1,62 паунд долар.Ако някъде съм сбъркал с някоя друга фигура,моля да ми простиш - то само първото е показателно как целиш трендовете
                        Понеже все тръбиш колко си готов да помагаш на хорицата - я кажи в какъв електронен вид държиш париците да ги пазиш от инфлацията,че да се спасим и ние

                        Чуйте, хора!Марандича е намерил светия граал за борба с инфлацията - електронните пари!Запазват стойността си во веки веков

                        П.П.Абе,докато се пънеш тук в безплодни мисловни напъни да не ти загори някоя манджа
                        Мерси, за рекламата, която ми направи безплатно.

                        Ха, сега помисли как структуриран акаунт акаунт издържа без проблем по 10 фигури в различните валути

                        П.П. На мен ми стига, че предупредих сладко бебе Ггноре13 да не бърза да пуска селл в долар/канадец, че се беше засилил.

                        Па, на такива "спецове" кат' тИбя ще те оставя на въображението ти - как става тоя номер с по 10 фигури с т.нар. 3$ ли беше.

                        Успех!

                        Ай, чезвам, че премного време ти отделих - на такива гьон-сурати кат' тИбя нивгиж не помагам.

                        Научи се на думата "Благодаря!" - ще ти помага.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Хъ-хъ-хъ ... изсмя се графът на развален испански

                          Не е хубаво да гледаш по чужди канчета, че не са полезни за здравето. Писал съм, колкото преценя за добре

                          П.П. Да припомням ли, че си царят на корекциите дет' бай-ва паунд/долар над 1,57 т'ва лято при ясен тренд надоле, а па то слезе до 1.48? Само 9 фигури не го уцели.

                          Дет' ти казах, че си нямаш хал хабер между тренд и корекция.

                          Ха, пробвай още малко да се правиш на интересен и аз ще ти вадя по една "световна" фритча, дет' си правил за малкото пъти, в които си се обаждал колко си зле на форекс

                          Ама, форумо ти помни шедьоврите и затова ти казаха в прав текст - че к'вото напишеш те ще правят наобратно и профита и е гарантиран, Зайко

                          Хем нацвъкан отвсякъде - хем продължава да "умува" ..... - Нуфряк демек ...

                          П.П.П. Кат' се нацвъкаш толкоз е хубаво малко да седнеш да попрочетеш и по-малко да пишеш. Кат' се поподготвиш - заповядай да те препитаме пак к'во си разбрал от четеното.

                          Ма, ти пак ще твърдиш, че книжните и електронни кинти са едно и също, налЕ?
                          Ааааааааааа,ти си спеца по държането на по 10 фигури загуба Да ти напомня ли 1,27 -1,37 евродолар, 1,31-1,38 евродолар, 1,57-1,62 паунд долар.Ако някъде съм сбъркал с някоя друга фигура,моля да ми простиш - то само първото е показателно как целиш трендовете
                          Понеже все тръбиш колко си готов да помагаш на хорицата - я кажи в какъв електронен вид държиш париците да ги пазиш от инфлацията,че да се спасим и ние

                          Чуйте, хора!Марандича е намерил светия граал за борба с инфлацията - електронните пари!Запазват стойността си во веки веков

                          П.П.Абе,докато се пънеш тук в безплодни мисловни напъни да не ти загори някоя манджа
                          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                            Братле,нали се разбрахме - париците в електронен вид и никога няма да си загубят стойносттадаже и ще нарастват с по 3-те долара ,дето изкарваш на сделка
                            Хъ-хъ-хъ ... изсмя се графът на развален испански

                            Не е хубаво да гледаш по чужди канчета, че не са полезни за здравето. Писал съм, колкото преценя за добре

                            П.П. Да припомням ли, че си царят на корекциите дет' бай-ва паунд/долар над 1,57 т'ва лято при ясен тренд надоле, а па то слезе до 1.48? Само 9 фигури не го уцели.

                            Дет' ти казах, че си нямаш хал хабер между тренд и корекция.

                            Ха, пробвай още малко да се правиш на интересен и аз ще ти вадя по една "световна" фритча, дет' си правил за малкото пъти, в които си се обаждал колко си зле на форекс

                            Ама, форумо ти помни шедьоврите и затова ти казаха в прав текст - че к'вото напишеш те ще правят наобратно и профита и е гарантиран, Зайко

                            Хем нацвъкан отвсякъде - хем продължава да "умува" ..... - Нуфряк демек ...

                            П.П.П. Кат' се нацвъкаш толкоз е хубаво малко да седнеш да попрочетеш и по-малко да пишеш. Кат' се поподготвиш - заповядай да те препитаме пак к'во си разбрал от четеното.

                            Ма, ти пак ще твърдиш, че книжните и електронни кинти са едно и също, налЕ?
                            Last edited by marandi; 10.11.2013, 22:35.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Не бе, не спирай да пишеш, плийз!

                              П.П. Мо'е кажеш и кой уникум ти е бил фруфесора по икономика и финанси, дет' те учил на тия глупости, дет' шпрехаш.

                              Няма се учудя, ако е бил Орешарката, 'ма иди си искай стинките обратно за дипломата, че яко те е метнал по върбите
                              Братле,нали се разбрахме - париците в електронен вид и никога няма да си загубят стойносттадаже и ще нарастват с по 3-те долара ,дето изкарваш на сделка
                              Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                                Спрямо по-голямата част на Европа са по-добри. Запознай се с фактите, а не какво е било преди 15 години. Светът се променя постоянно и догмите са за аутсайдери.
                                Запознай ме с фактите !!! Сигурно тук всичко е само цветя и рози .
                                А относно зануляването - да , слагам отвреме - навреме по една нула след единицата .
                                Не е зле за аутсайдер , нали ??

                                Коментар

                                Working...
                                X