IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • удриииииииииииииииииииии.маранди брат ей така стават над 100% за ден

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Sharper Разгледай мнение


      мислим нагоре
      вземи пак помисли че 1.3520 чака

      Коментар


      • 1.3683 късо и вече наздраве от мен стига толкова съм писал и играл за днес

        Коментар


        • дълга от 1.3677 че става лошо.

          Коментар




          • мислим нагоре

            Коментар


            • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
              хайде бе някой не играе ли нещо пишете бря.сега 17.00 движенията ще са още по силни
              именно,щото играем,нема време за драскане!
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • хайде бе някой не играе ли нещо пишете бря.сега 17.00 движенията ще са още по силни

                Коментар


                • taka na 1.3664 скъсихме

                  Коментар


                  • ех тези стопове ще се обират май на дългите

                    Коментар


                    • работата отива ня яко ъп след 40 мин

                      Коментар


                      • залога вече е 26 700 000 .текущо 523 000.баси ще стане

                        Коментар


                        • дълга евро долар 1.3650 цел над дневен връх до момента.още 12 пипона

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            По принцип йена са лихварите на света и ги боли фара - т.е. от една страна ясно ЯЦБ заяви за цел 2% дефлационен марж - от друга страна са в топ 3 за кредитори в света спрямо щатски долар.

                            Относно евро - гледай паунд - когато него го сринат - ще имаш 2-3 месеца след това и евро да го последва.

                            Успех!
                            ок мерси за инфото

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                              реалната ми е на 1:500 но файда няма.демото дето искам да го откарам на 1 000 000 е на 1:100.ще правя реалното ми на 1:50 и ще ги разбивам пазарите.брат маранди ти си по в час със другите двойки.прави ми впечатление евро японска йена е бая волатилна.коя е най това ми е интересно.междудругото в момента вече е на 495 000 а имам време само до четвъртък за да направя по 100
                              По принцип йена са лихварите на света и ги боли фара - т.е. от една страна ясно ЯЦБ заяви за цел 2% дефлационен марж - от друга страна са в топ 3 за кредитори в света спрямо щатски долар.

                              Относно евро - гледай паунд - когато него го сринат - ще имаш 2-3 месеца след това и евро да го последва.

                              Успех!

                              Коментар


                              • 29 пипа в кошничката на 21 000 000 залог.сега залога е вече 25 000 000 на късичко.едни 20 пипа да приберем все файда.и така 2 -3 сделки днес по 20 -30 пипа и си на повече от 100% за деня при условие че всяка сделка слагаш ол ин на марж 1:100.

                                Коментар

                                Working...
                                X