IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
    TATO да пита че не можа да разбере оти в 17:20 започна голямото харзулване повеке от 3 часа преди 20.11.2013 21:00:00 Минути от срещата на комисията за парична политика на ФЕД Силен
    Това беше „Голямото харзулване 2“ сега в 10:30 да видим дали ще стане трилогия

    Коментар


    • Хайде още 50-60 пипа надолу и обещавам на пазара, че няма да ме види поне 4 месеца....
      Който ме слуша фалира.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
        Умълчахте се нещо
        Когато сметката набъбва така се получава.
        Който ме слуша фалира.

        Коментар


        • Умълчахте се нещо

          Коментар


          • Коментар


            • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
              БАЙ 1.3440 ТП 1.3650 СЛ 1.3340
              Сек, че сложно се изразих доле да се плющя в пияната гарга да'е ....


              ТАТО е искал да ти каже, че за селл имаш над 1.3520 и после над 1.3710.

              Бай от подобна позиция ти го закючва при описания вход в 1.3470, после па 1.3515.

              Демек - за колко пипа денсиш с подобна позиция? ( ако не е тайна ) - да си скъсаш нервите ли?

              П.П. Ко искаш ще ти дам и нивата за селл как вървят под тия и няма да си очарован пак да'е ...

              Та, ТАТО входо ти коментира и пита защо точно тук е избран?

              Успех!!! ( и на 30 пипа затваряй с тая позиция или пускай насрещна за 100 пипа без значение посоката, че си влязал на никъде да'е ... )
              Last edited by marandi; 21.11.2013, 05:38.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                БАЙ 1.3440 ТП 1.3650 СЛ 1.3340
                Вуйче,

                младите винаги трябва да наследят старите - затова и се чудя що съм жив още да'е .. и искам да си ходя.

                П.П. Ма, имаш клин в 1.470-1.3515

                Ся си на клин 1.3360-1.3470 - демек в подобна зона бих го бил с 2 насрещни за 100 пипа и стоп лосс отметнестен 300 пипа.

                Не се влиза в мътна вода, братле - има 4-5 подобни зони в 300 пипа събрани - бягаш на друго място или не денсиш и чакаш.

                Ноу' сте ми интересни с т'ва евро/цолар - та, евро/цолар ... ее .. най-ликвидната двойка на форекс с най-нисък спред и ко???

                Не се притрастявай, враточка - че става комар - всеки ден, на всяка цена, да фусна нещо .... - ма, то все едно е едно и също ...

                Русото някой ден ще го няма - просто замисли се - т'ва профи денс ли правиш на Форекс, щот' Русото на денс е по-добро и Майкъл Джексен, Джанет Джексен и Ем Си Хамър и сие ...

                П.П. Демек ... ти си избирай денса винаги, браточка - винаги трябва да е различен - не пазаро да те ти стреля в краката и ти да подскачаш като вид денс.

                Успех!!

                И да ти излезе позицията - си същия в този случай точно кат' сладко бебе Абсфреш - дет' пуска 20 лосс - 30 профит и после се надува - естествено без да пусне копие в сайт да видим дали това е така? В същото време - 3 стада прошляци искат аз да качвам копия - че малко качвах досега за 1-година - поне 20-сет броя бяха.
                ---------------------
                Т'ва е хазарт, братле - има ясни правила, по които акаунт да издържи дори и 10-15 фигури - дт' Нуфряците тук ми се хилят - че т'ва било невъзможно.

                За тях е невъзможно със сигурност - ма, ти си младо момче и понякога слушай и ТАТО - никой не иска да ти вземе лебеца, а да просто да ви предпази от грешки, които в книгите не ги пише, па дъртите сме ги правели невгиж.

                Ха, наздраве да'е ...!!!
                Last edited by marandi; 21.11.2013, 05:19.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                  Според ТАТО требе едни 200 пипса тудей да станат ...демек до 3377 до отидем таз вечер
                  В момент в евро/цолар двойка има 4-5 съпротиви и подкепи, събрани в зоната 1.3515-1.3290

                  И постоянно заклиннват от типа 0.13470-1.3515

                  ся слезе по доле и имате зона 1.3470-1.3360

                  И т.н. - чудя ви се на акъла ко го денсите т'ва кат' нищо не е ясно все още накъде ще ходи.

                  Ма, имате успех от мИня!! И да не чувам за набутали се да'е ..

                  Изяж европейска баничкка и я дай на българчета - прецакай евробанички за дебели, грозни Меркелчета - хиххи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                    Такъв запек го е хванало ...ебати дървото ...гибралтатеца изби рибата това немърда и немърда
                    Т'ва бях писал на сладко бебе Хемилио.

                    Хем, ся й е сезон да качва, хем Скотланд уж ще се цепят и да им фраснат дълг и хем няма никакъв фундамент да виси на толкоз нагоре - мааа ... кат' нищо ще я окъпят с шип до 1.67 до на пролет и после да връщаме пак в кофата.

                    Там тънко съм влязал като позиции - ма, те вече 3 през долар и 1 през йена - ще се опитат да ни пържат - затова умната там

                    Успех!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                      TATO да пита че не можа да разбере оти в 17:20 започна голямото харзулване повеке от 3 часа преди 20.11.2013 21:00:00 Минути от срещата на комисията за парична политика на ФЕД Силен
                      ТАТО дръто,хързулването не беше заради ФОМК,а заради появилите се слухове,че ЕЦъБъ-то ще направи лихвите по депозитите на банките отрицателни.
                      Фибо-мибо-грънци....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                        ТАТО приеми извинения...глобен съм ...имам суджуци..миналата година си изспи сам виното ама тая щанавестя , от мен суджиците ) наздраве ТАТО дае хеарлия
                        Ако са убави суджуците - става ТАТО е съгласен щото винцето е много руйно таз година Наздраве дружина Хаирлия да е
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • TATO да пита че не можа да разбере оти в 17:20 започна голямото харзулване повеке от 3 часа преди 20.11.2013 21:00:00 Минути от срещата на комисията за парична политика на ФЕД Силен
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • ТАТО приеми извинения...глобен съм ...имам суджуци..миналата година си изспи сам виното ама тая щанавестя , от мен суджиците ) наздраве ТАТО дае хеарлия
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                              Не си с тренда вуйка на Н4 - ке го папаш големия
                              Може да му се размине. Има вариант да върне до 1,348+ утре до обяд и после надолу. А и стопа ме е дълбочко ама май не достатъчно. Според мен поне 1,3310 или най-добре месечното дъно 1,3292...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                                БАЙ 1.3440 ТП 1.3650 СЛ 1.3340
                                Не си с тренда вуйка на Н4 - ке го папаш големия
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X