IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=ВУЙЧО;1059539463]Добра ви вечер , рано е още да се каже ще я бъде ли дългата , трябват ми още
    2 сигнала за да бъда по уверен в думите си , първо - пробив на 1.3470-80 , и второ -
    пробив на 1.3580 , нормално е около тези зони да се създаде малко напрежение .
    Минем ли 1.3580 съм готов да се обзаложа за 1.4000 [/

    Как
    Който ме слуша фалира.

    Коментар


    • Добра ви вечер , рано е още да се каже ще я бъде ли дългата , трябват ми още
      2 сигнала за да бъда по уверен в думите си , първо - пробив на 1.3470-80 , и второ -
      пробив на 1.3580 , нормално е около тези зони да се създаде малко напрежение .
      Минем ли 1.3580 съм готов да се обзаложа за 1.4000
      Мнението ми води до фалит !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
        Блъснах я през паунд току-що от 162.259, стопа е на 165.2. И киви през долар пуснах на 0.8211, като тук се чудя дали да слагам стоп на 0.808 или да добавям, ако иде натам.
        За киви гледаме златото - дали ще го пробият на 1200 и ще остане там. Тогава ще бъде по-ясно - поредпагам в късните часове на търговията 1 час преди да затвроим ще го накатерят 20-30 пипа.

        П.П. Стопове са ти добре - моите са 0.8050 и 165.50 съответно.

        Успех!

        Има 2 варианта, понеже напъват златото надолу от 2 дни да ходи - или ще върнем около 0.8280 зоната дет' бях писал.

        Или ако отидем към 1200 ( па то е там вече почти ) да затворим около 0.82

        После ще пиша, че правя една мусака на Ламята и търча по печки да'е ...
        Last edited by marandi; 21.11.2013, 16:12.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Марнди да събаря по бързо кабела,какво стърчи така грозно-не му отива на фона на еврото
          Хъх .. Русото само отстрелва - па, пазаро си знае.

          П.П. В кофти период сме сега - февруари/март чак - имаш лег лаг 3 месеца между тия две валути.

          Търпение и пцуване - идеалната формула на форексо да'е ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
            Кажи ми какви са ти приятелите, да ти кажа какъв си.



            Маранди. Преди 2-3 дни се пънеше тука с прогнози за паунд/йена с яките цели надолу.
            Само като те видях скочих наопаки, ей така за спорта с 2 лота. Ето ти резултата в евраци и това е само началото на дългите.
            Честито на всички скъсили по твоите прогнози.

            Какво да съм пънал, бря май френд - питаха ме - отговорих - върни и си чети - тая граница 165 що мислиш съм я дал на колегите за тоя тайминг? И ти ся ми се дуеш, че била стигнала 162.60???

            Да стои за красота предполагам съм бил дал да'е ...?

            П.П. Тая двойка по-внимателно - влизаш перваш и излизаш - йена още не си е спряла движението нагоре и зат'ва. Там само на дневна като обърне ще ви кажа.
            Last edited by marandi; 21.11.2013, 15:39.

            Коментар


            • вимпеллл на еврото 1 час може и обърнат шампоан да рисува пак на 1 час
              Вся Власть Советам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                Може и да го чуваш петела от време на време,ама голямо позиране,голяма лиготия,бре,приятелю.Да си жив и здрав де.
                Кажи ми какви са ти приятелите, да ти кажа какъв си.



                Маранди. Преди 2-3 дни се пънеше тука с прогнози за паунд/йена с яките цели надолу.
                Само като те видях скочих наопаки, ей така за спорта с 2 лота. Ето ти резултата в евраци и това е само началото на дългите.
                Честито на всички скъсили по твоите прогнози.



                Last edited by X_Y; 21.11.2013, 14:21.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                  Пуснал си една вода срещу вятъра??????????
                  Майтап бе Уйли.... тук има една тренд линийка по върховете която вече е пробита,. ако затвори над нея чакам 1.9730
                  Ако броиш и вълните в момента трябва да сме в 3 та от 3. някой елиотчик да каже.


                  ама наведнъж ли ги хвана тия 250 пипса или с няколко откоса

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Вуйче,

                    младите винаги трябва да наследят старите - затова и се чудя що съм жив още да'е .. и искам да си ходя.

                    П.П. Ма, имаш клин в 1.470-1.3515

                    Ся си на клин 1.3360-1.3470 - демек в подобна зона бих го бил с 2 насрещни за 100 пипа и стоп лосс отметнестен 300 пипа.

                    Не се влиза в мътна вода, братле - има 4-5 подобни зони в 300 пипа събрани - бягаш на друго място или не денсиш и чакаш.

                    Ноу' сте ми интересни с т'ва евро/цолар - та, евро/цолар ... ее .. най-ликвидната двойка на форекс с най-нисък спред и ко???

                    Не се притрастявай, враточка - че става комар - всеки ден, на всяка цена, да фусна нещо .... - ма, то все едно е едно и също ...

                    Русото някой ден ще го няма - просто замисли се - т'ва профи денс ли правиш на Форекс, щот' Русото на денс е по-добро и Майкъл Джексен, Джанет Джексен и Ем Си Хамър и сие ...

                    П.П. Демек ... ти си избирай денса винаги, браточка - винаги трябва да е различен - не пазаро да те ти стреля в краката и ти да подскачаш като вид денс.

                    Успех!!

                    И да ти излезе позицията - си същия в този случай точно кат' сладко бебе Абсфреш - дет' пуска 20 лосс - 30 профит и после се надува - естествено без да пусне копие в сайт да видим дали това е така? В същото време - 3 стада прошляци искат аз да качвам копия - че малко качвах досега за 1-година - поне 20-сет броя бяха.
                    ---------------------
                    Т'ва е хазарт, братле - има ясни правила, по които акаунт да издържи дори и 10-15 фигури - дт' Нуфряците тук ми се хилят - че т'ва било невъзможно.

                    За тях е невъзможно със сигурност - ма, ти си младо момче и понякога слушай и ТАТО - никой не иска да ти вземе лебеца, а да просто да ви предпази от грешки, които в книгите не ги пише, па дъртите сме ги правели невгиж.

                    Ха, наздраве да'е ...!!!
                    Може и да го чуваш петела от време на време,ама голямо позиране,голяма лиготия,бре,приятелю.Да си жив и здрав де.
                    Фибо-мибо-грънци....

                    Коментар


                    • Марнди да събаря по бързо кабела,какво стърчи така грозно-не му отива на фона на еврото
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                        Вуйчо пак ще излезе прав за дългото евро. Евала вуйчо признавам те за играч...
                        Абсолютно, и аз. Поздрави!
                        От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                        Коментар


                        • Вуйчо пак ще излезе прав за дългото евро. Евала вуйчо признавам те за играч...
                          Който ме слуша фалира.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Тц .. най-скъпи са ми седмичните такси там за такава позиция ( ауд/уса ) - през евро/ауд съм го дънил за по 1-2 фигури. Винаги пуска - ма, ся няма вход там още.

                            Там ще ходи паритет с НЗД до 2-3 години.

                            Успех!

                            П.П. Йена през долар не я блъскай - там закачат ли те, после няма излизане, ако си сгафил с посока и вход и ще си блокираш част от акаунта.
                            Блъснах я през паунд току-що от 162.259, стопа е на 165.2. И киви през долар пуснах на 0.8211, като тук се чудя дали да слагам стоп на 0.808 или да добавям, ако иде натам.

                            Коментар


                            • EUR/USD Нива на съпротива са 1.3434/41/46/54/63/73/87/90/95 и 1.3502/12/16 .Нива на подкрепа са 1.3429/23/21/15/12/07 и 1.3398/88/66/59/43/17 и 1.3295. М15 графика индикатора Форекс мастър ена границата на свръх купено ниво,стохастик-34,5,13 е в ъп настъпление,малко под 50 нивото си,с тендинция за достигане на съпротивите описани по-горе и може би след това ще спадне към подкрепите,също така имаме и пробив на нисходяща тренд линия с цел която ще търси таргет 1.3441 или по-горни нива на съпротиви. М30 графика пазара е навлезнал в купено положение,тук може би ще търси нива с по-големи обеми за продажба с цел подкрепите който съм описал по-горе.Н1 графика тук се наблюдава че пазара е навлезнал в продадено ниво,което ме навява че ще търси силни нива на подкрепа скоро,имаме и пробив на възходяща тренд линия с цел може би 1.3382.Н4 графика е същото както в Н1 ще се търсят силни подкрепи с по-големи ордери за покупка,има лек пробив на възходяща тренд линия с цел 1.3295 и 1.3244, стохастика спада и е малко под ниво 80.Дневна графика се е получил силен мечи бар от вчера,тенденцията е към подкрепите. Успех на всички колеги ,надявам се ,че съм помогнал на някого! :smile:

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                                Това беше „Голямото харзулване 2“ сега в 10:30 да видим дали ще стане трилогия
                                То ако беше толкова лесно. Милиардер-че за 1 ден не се става...
                                Който ме слуша фалира.

                                Коментар

                                Working...
                                X