IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
    явно много ми се иска значи идеята е ако бие 102.40 и 102.50 наведнъж започвам да удвоявам позицията докато мога, а сега местя стопа на 102.25 да минимизирам евентуалните загуби и ще се прегрупирам на 101.50 с минимални жертви... войниците ми са важни и гледам да си ги пазя. те пък ми се отблагодаряват с отдаденост и вярна служба
    Ами по принцип ако си местиш стопа значи нямаш система , което в дългосрочен план винаги ще те води до загуба. Всички големи трейдъри повтарят да не си местим стопа
    домоуправител

    Коментар


    • явно много ми се иска значи идеята е ако бие 102.40 и 102.50 наведнъж започвам да удвоявам позицията докато мога, а сега местя стопа на 102.25 да минимизирам евентуалните загуби и ще се прегрупирам на 101.50 с минимални жертви... войниците ми са важни и гледам да си ги пазя. те пък ми се отблагодаряват с отдаденост и вярна служба
      Keep going ...

      Коментар


      • йе дълго евро хи-хи
        евро йена от 119 дълга пу-пу
        кой кат мен

        Коментар


        • лелее ама как го виждам да се изстреля давай доларе, сритай тази йена, направи ме богат
          Keep going ...

          Коментар


          • цъкам ги през йената аз, там ми се вижда най-сигурно, но мога да ти кажа, че ако очакваш паунд/долар нагоре и долар/йена нагоре, то си купи паунд/йена
            Keep going ...

            Коментар


            • сега мисля че е най подходящо за вход за дълги за gbp/usd Мr.Profit ти дансиш на това какво мислиш ?
              Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

              Коментар


              • сега ако бием 102.40 и 102.50 наведнъж ще започна със сериозни добавки, ако ли здраве да е
                Keep going ...

                Коментар


                • имаме си перфектно двойно дъно...стоп на цялата на 102.20 и да бега нагоре си мисля
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • удари го... ще пробвам още веднъж с добавка долу на 102.30 и стоп 102.10
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • местя стопа на половината на 102.40 по едноминутна... много бутам а е тегаво..по ДАУ все още имаме по-високи дъна
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • ще се напна да бутна 102.50
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • дотук добре сега слагам стоп на половината на 102.35
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • е така с музичка много ги млатя http://www.youtube.com/watch?v=bAxMRQnbjek
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • с този главундер, където ми го прилагат ще направя една магия мултиплициране и заставам и на 102.45 и 102.25..стопове 102.10 и почвам да ги маризя колкото мога
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                                залагам едно трапче в паунд/йена купува 167.46 и стоп на общата на 167.26... ако мине
                                aз мисля че до 167.399 но ти си по добър от меня няма какво да ти казвам
                                Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                                Коментар

                                Working...
                                X