IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
    утре или в петък ще ти вземат стопа ... но това е мое виждане
    Не е важно кога ке го вземат ....а важното е да не го вземат
    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
      тейк профита onufri е срамно голем .....1,1212 на първо време а риска е смешно малък ........... но ТАТО мисли че си заслужава .......Хайде хаирлия да е
      ТАТО веке има мощна къса 500000 от 3799 стоп 3838 таргет засега 1,1212
      утре или в петък ще ти вземат стопа ... но това е мое виждане
      Pip master

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
        Дежа вю , 1,1212 няма да видиш преди 1.42000 ,
        възможно е от тук да хванеш някаква корекция 100 - 200 пипса макс и до там
        Може ТАТОвото но бие ли 3832 според ТАТО за къси е чак на Бай РЕДОвото 1,4444444444 ....дотам ТАТО само ке се ослушва
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
          ТАТО веке има мощна къса 500000 от 3799 стоп 3838 таргет засега 1,1212
          Дежа вю , 1,1212 няма да видиш преди 1.42000 ,
          възможно е от тук да хванеш някаква корекция 100 - 200 пипса макс и до там
          Мнението ми води до фалит !

          Коментар


          • давай ТАТО после ние ше боядисаме
            Keep going ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
              ТАТО е гоуем и ще изчака пазарът да му го покаже
              ТАТО сега ке си начеше крастата и ке търгува хазартно таз вечер ........а ако получи потвърждение на късата ....тогаз ке вкара цялата пенсия в къси а ТАТОвата пенсия е голяма и може даже да обърне тренда за къси
              Last edited by ТАТО; 11.12.2013, 20:39.
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                тейк профита onufri е срамно голем .....1,1212 на първо време а риска е смешно малък ........... но ТАТО мисли че си заслужава .......Хайде хаирлия да е
                ТАТО веке има мощна къса 500000 от 3799 стоп 3838 таргет засега 1,1212
                Хаирлия да е,ТАТО!
                Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                  тейк профита onufri е срамно голем .....1,1212 на първо време а риска е смешно малък ........... но ТАТО мисли че си заслужава .......Хайде хаирлия да е
                  ТАТО веке има мощна къса 500000 от 3799 стоп 3838 таргет засега 1,1212
                  преди 1.40 да си го цунка не смея късо да вкарам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                    А тейк профита де да го турим,ТАТО?
                    тейк профита onufri е срамно голем .....1,1212 на първо време а риска е смешно малък ........... но ТАТО мисли че си заслужава .......Хайде хаирлия да е
                    ТАТО веке има мощна къса 500000 от 3799 стоп 3838 таргет засега 1,1212
                    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                    Коментар


                    • ТАТО е гоуем и ще изчака пазарът да му го покаже
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                        Да ви е честито голямото изсипване таз вечер което предстои ...... и после ТАТО да почерпите ....... може и виртуално стопът требе да е 3838
                        А тейк профита де да го турим,ТАТО?
                        Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                        Коментар


                        • Да ви е честито голямото изсипване таз вечер което предстои ...... и после ТАТО да почерпите ....... може и виртуално стопът требе да е 3838
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • аз съм аут... ще се видим на 101.50
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                              големите трейдъри да си гледат работата... аз ще стана легенда
                              ^
                              Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                              Коментар


                              • големите трейдъри да си гледат работата... аз ще стана легенда
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X