IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • залагам едно трапче в паунд/йена купува 167.46 и стоп на общата на 167.26... ако мине
    Keep going ...

    Коментар


    • сега ако и паунд/йена иде до 167.40 ще ги пробвам на двата фронта
      Keep going ...

      Коментар


      • мда... заредих заставам на 102.45 и ги чакам... да дойдат повече... могат да викнат и жълтурите ако искат стопове 102.20 някъде и там следва бързо прегрупиране на 101.50, където мисля за озверея и лично да се са саморазправя с някоя и друга голяма мечка
        Keep going ...

        Коментар


        • ето че тръгна
          Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
            щом е на + си е + сега ако падне долар/йена какво хубаво сетъпче може да ми задейства за нагоре... ама не му се иска май
            ще тръгне според мене Успех !
            Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

            Коментар


            • щом е на + си е + сега ако падне долар/йена какво хубаво сетъпче може да ми задейства за нагоре... ама не му се иска май
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                е какво си се изложил доколкото разбирам играеш дълга паунд/йена от 168.10 за 170.. или се бъркам?
                да
                Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от c1tss Разгледай мнение
                  мм така го виждах ама нещо се изложих този път
                  е какво си се изложил доколкото разбирам играеш дълга паунд/йена от 168.10 за 170.. или се бъркам?
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Той Марандичът като ви писа нивата ви даваше и тайминг. Днес, тази седмица и т.н.

                    Да пишеш след 200 години подобна нелепост, че си денсил срещу мен е меко казано смешно. Кат' оня паляк Фрешов - аз пиша тази седмица ще видим нива 165, той ми вклюва, че вече нивото било 162. Ми, браус - баси "открието" да'е ...

                    Ма, успех!

                    П.П. Питайте си хейтърчетата ся за числа - да ви ги дават те. Марандичът е пасс вече и само ще се хили, че било най-лесно.
                    marandi, дай някоя прогноза да знаем какво да играем
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                      много неща може ти последния път до пип го уцели.. сега така ли го виждаш?
                      мм така го виждах ама нещо се изложих този път
                      Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от c1tss Разгледай мнение
                        ммм не трябва ли първо да удари 166.4 и после да лети
                        много неща може ти последния път до пип го уцели.. сега така ли го виждаш?
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Той Марандичът като ви писа нивата ви даваше и тайминг. Днес, тази седмица и т.н.

                          Да пишеш след 200 години подобна нелепост, че си денсил срещу мен е меко казано смешно. Кат' оня паляк Фрешов - аз пиша тази седмица ще видим нива 165, той ми вклюва, че вече нивото било 162. Ми, браус - баси "открието" да'е ...

                          Ма, успех!

                          П.П. Питайте си хейтърчетата ся за числа - да ви ги дават те. Марандичът е пасс вече и само ще се хили, че било най-лесно.
                          стига сръдни,помагай ако можеш!
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                            gbp/jpy имам една дълга от игра срещу марандича стоп на 0 на 167.06 и е доста добре там си мисля... дълги най-рано от 167.40 някъде си мисля и пак ми се струват рискови, но може и да издържи... даже си мисля на 167.40 да купя и да удвоя позицията и стоп на 0 на общата позиция
                            Той Марандичът като ви писа нивата ви даваше и тайминг. Днес, тази седмица и т.н.

                            Да пишеш след 200 години подобна нелепост, че си денсил срещу мен е меко казано смешно. Кат' оня паляк Фрешов - аз пиша тази седмица ще видим нива 165, той ми вклюва, че вече нивото било 162. Ми, браус - баси "открието" да'е ...

                            Ма, успех!

                            П.П. Питайте си хейтърчетата ся за числа - да ви ги дават те. Марандичът е пасс вече и само ще се хили, че било най-лесно.
                            Last edited by marandi; 11.12.2013, 15:06.

                            Коментар


                            • ммм не трябва ли първо да удари 166.4 и после да лети
                              Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                              Коментар


                              • gbp/jpy имам една дълга от игра срещу марандича стоп на 0 на 167.06 и е доста добре там си мисля... дълги най-рано от 167.40 някъде си мисля и пак ми се струват рискови, но може и да издържи... даже си мисля на 167.40 да купя и да удвоя позицията и стоп на 0 на общата позиция
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X