IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Боже.Боже.Питах за скритата дивергенция а тука ми показахте ада в рамките на няколко години.Май ще вадя мастиката.
    Не е препоръка за търговия.И ако не знаете какво правите не го правете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Ти да не се нацупи бе човек?
      Не бре, баМмнаха ме за 2 седмици - ко да се цупя и на кого? Да не съм нек'во комплексарче?

      Форексо превърта над 5 трлн. $ евридей, ма как да пиша кат' не мога

      Чек да издиря прогнозата за Тато, че беше питал чиляка и му я пуснах, ама я изтрили.
      ------------------------------------------------------------

      21.06.2013 год. - Прогноза за България ( 2013 - 2020 г. )

      http://marandi.blog.bg/biznes/2013/0...2020-g.1122528
      ------------------------------------------------------------

      Тъй засега отивате право към прогнозата - писана е преди още да знам резултатите от изборите.

      Ха, наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Скрита, скрита колко да е скрита?

        На 1 винкел разстояние е, ако викнем Адаша - хихи

        П.П. Чете ли пронозата дет' ти бях пуснал за БГ? ( че нещо са ме трили )
        Ти да не се нацупи бе човек?
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
          според ТАТО ако е добре скрита дивергенцията ... никой не требе да я види иначе е майтап работа
          Скрита, скрита колко да е скрита?

          На 1 винкел разстояние е, ако викнем Адаша - хихи

          П.П. Чете ли пронозата дет' ти бях пуснал за БГ? ( че нещо са ме трили )

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SANDO Разгледай мнение
            Какво е скрита дивергенция колега?
            според ТАТО ако е добре скрита дивергенцията ... никой не требе да я види иначе е майтап работа
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vrrep Разгледай мнение
              колеги кабела изглежда интересен. 4ч показва скрита дивергенция и ако на 1ч. направи дабъл топ или нов връх с дивергенция ще се атакува.

              4ч -

              1ч. -

              успех

              Какво е скрита дивергенция колега?
              Не е препоръка за търговия.И ако не знаете какво правите не го правете.

              Коментар


              • Баба Жани от 17 часа кат се е разхортувала ама никаква не е свършила . Колкото нагоре толкоз и надоле
                Джанет Йелън защити енергично стимулиращата политика на Фед
                http://www.investor.bg/sasht/337/a/d...na-fed,161530/
                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                  идеята ми се разваля под 0.9280, затова стоп на 0
                  Този стоп излезе златен... не ми се случва много често Сега си мисля, че доларът може да яде още бой заради невъзможността му бързо и трайно да се съвземе след ударите, които поема... след като ЕЦБ свали лихвата и добрите пейроли в САЩ си мислих, че идва неговото време, но в момента, в който покаже някакви сили бързо го пращат в ъгъла и се вижда как всеки ръст в долара е използван за да бъде продаден бързо отново. Тук си спомням за онзи cftc report, където големите спекуланти го шортваха яко и явно знаят какво правят въпреки спада на лихвата в ЕЦБ. Това ме кара да вярвам, че aud/usd може да расте базиран на препродаден австралиец и надценен долар. Нивото 0.9280 издържа 4 теста и по теорията на Дау ако направим нов връх, то може да се мисли за по-сериозно движение нагоре. Аз лично ще почна да се оглеждам за добавки към настоящата ми дълга позиция.
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    И аз така мисля,и чакам,да видим
                    новините объркаха нещата. надявам се все пак сценария да се изпълни. евро долар също тества пробитата линия. и от там може да изпадне някой и др пип
                    www.vladimirforexsignals.com
                    www.vladimirmarketsforecast.com
                    www.vladimirribakov.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vrrep Разгледай мнение
                      колеги кабела изглежда интересен. 4ч показва скрита дивергенция и ако на 1ч. направи дабъл топ или нов връх с дивергенция ще се атакува.

                      4ч -

                      1ч. -

                      успех
                      И аз така мисля,и чакам,да видим
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • колеги кабела изглежда интересен. 4ч показва скрита дивергенция и ако на 1ч. направи дабъл топ или нов връх с дивергенция ще се атакува.

                        4ч -

                        1ч. -

                        успех
                        www.vladimirforexsignals.com
                        www.vladimirmarketsforecast.com
                        www.vladimirribakov.com

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                          Ами ще отговаря на въпроси,тя си го казва в последното изречение.И в отговорите ще е заровено кучето.
                          Да така е. Затова писах и на колегата да не пренебрегва все пак 17:00. На мен обаче не ми е ясно дали въпросите не са зададени предварително (там без покана не се влиза) и отговорите да се знаят както речта и.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                            Е как нищо? Ще си прочете речта. Речта и вече калкулирана от пазара. Не съм сигурен обаче дали няма да има в 17:00 въпроси и отговори на медии. Те тогава гледай какви спици ще има.
                            Ами ще отговаря на въпроси,тя си го казва в последното изречение.И в отговорите ще е заровено кучето.
                            Фибо-мибо-грънци....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                              Добре, тогава очакваме, че в 17:00 нищо няма да се случи
                              Е как нищо? Ще си прочете речта. Речта и вече калкулирана от пазара. Не съм сигурен обаче дали няма да има в 17:00 въпроси и отговори на медии. Те тогава гледай какви спици ще има.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                                Речта и вече се знае и официално е публикувана:

                                http://www.federalreserve.gov/newsev...n20131114a.htm
                                Добре, тогава очакваме, че в 17:00 нищо няма да се случи
                                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                                Коментар

                                Working...
                                X