IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тъй като не обичам да оставям позиции през почивните дни, си затворих дългият евро/паунд при 0.7230.
    Доста съм доволен от тази седмица, въпреи че ми тръгна доста зле.
    Успех на всички

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
      ..... а съвсем скоро като мине паниката ще си отиде където му е мястото

      Извинявай колега,но каква паника има.....?
      „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
      Джеси Ливърмор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
        Ако не знаеш, няколко брокера предупредиха клиентите си да внимават с EUR/CHF защото е възможно да се случи нещо.
        Глупости!Само аз пишех публично е един БГ и друг руски форум,че предстои пробив на 1.2000 и сваляне на лихвите от страна на SNB! дори ако поровиш по-назад тук ще видиш,че съм дал дори и линковете към постовете си...Кви "брокери",кви пет лева са те предупреждавали?!
        Много ербап го раздавате, ама постфактум както винаги!
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Всичко много хубаво,ама защо си мислиш,че знаеш къде му е мястото?
          Аз ще те опонирам,че мястото е посредата от най-ниските и най-високите му нива.
          Дай сега и твоя мотив,иначе,става ами така си мисля,дано да съм прав.
          Няма как да ти изложа мотива си тъй като е базиран на определени да кажем действия които няма да ти споделя . Второ само спомевам какво съм купил и продал, мнението ми не трябва да се възприема като мотив за покупка или продажба. А кой е прав и крив, ще поживеем и ще разберем

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
            Ако не знаеш, няколко брокера предупредиха клиентите си да внимават с EUR/CHF защото е възможно да се случи нещо. Две седмици преди това изтеглих всички позиции в EUR/CHF. Друг е въпроса,че никой не очакваше такъв спад и толкова процента. Тогава помня че имах дълга USD/CHF но пазара и паниката смъкнаха с над 30 процента и това ме докара до загуба. Второ използвам портфейл с диверсифициран риск, търгувам дългосрочно и стоповете са ми на 150-200. Готов съм да понеса спокойно загуба до 1,15 въпреки че съм убеден,че няма да мине това ниво, а съвсем скоро като мине паниката ще си отиде където му е мястото
            Всичко много хубаво,ама защо си мислиш,че знаеш къде му е мястото?
            Аз ще те опонирам,че мястото е посредата от най-ниските и най-високите му нива.
            Дай сега и твоя мотив,иначе,става ами така си мисля,дано да съм прав.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
              а стопа къде е или само с profit лимити работиш или чакаш акулите да се обадят от кой нива какво смятат да направят ...бая хора вярваха че прага при CHF ще е до края на света и ВИНАГИ И ЗАДЪЛЖИТЕЛНО купуваха...може и без стоп щот нали CHF банка ще се намеси и ще ни оттърве ама я виж кво стана ..на някои акули други по големи акули май им разпориха задниците ..тъй 4е да раз4иташ на акулско инфо за това или онова може да се окаже не дотолкова здравословно ...
              О ЗАБРАВИХ да около 1.14 може да върне плюс минус 50 пипса по горе или долу не знам.. но след заигравка около 1,14седмична съпротива може да иде бая по нагоре това разбира се изисква време седмичните графики са друга работа
              Ако не знаеш, няколко брокера предупредиха клиентите си да внимават с EUR/CHF защото е възможно да се случи нещо. Две седмици преди това изтеглих всички позиции в EUR/CHF. Друг е въпроса,че никой не очакваше такъв спад и толкова процента. Тогава помня че имах дълга USD/CHF но пазара и паниката смъкнаха с над 30 процента и това ме докара до загуба. Второ използвам портфейл с диверсифициран риск, търгувам дългосрочно и стоповете са ми на 150-200. Готов съм да понеса спокойно загуба до 1,15 въпреки че съм убеден,че няма да мине това ниво, а съвсем скоро като мине паниката ще си отиде където му е мястото

              Коментар


              • Това с лихвите си го отиграха-който не е разбрал още.
                Поизлъгаха доста народ.
                Сега китайците като ревнат,че са зле,а те вече реват,ще видите зад локвата какво става
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  По битиви казаха,че еврото ще прави паритет с долара-по сериозен индикатор от това няма пичове.
                  Купувайте сериозно евра,долара е в киреча,китайците ще им разкажат играта
                  +
                  Битивито са големи каръци.
                  Преди време пак тръбяха, че се очаква значително поскапване на долара.
                  Тогава взех, че ги послушах, наших се с долари... и след това започна продължителен низходящ тренд.
                  Изгърмях с над 1500 лева.
                  Тия са перфектния антииндикатор.
                  Last edited by Frosty; 21.08.2015, 18:23.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                    Вие това битиви го изкарахте врачка дето нищо не познава . Ще ходи към 1.08, вече две големи акули са къси и аз съм с тях в кюпа
                    Не разчитай много на това. ФОМС се чудят какво да правят и при тях инфлацията ги е притиснала в ъгъла, потреблението е свито. 3 месеца долара растеше щото чакаха да вдигант лихвата, сега се отметнаха и показват сериозни колебания. От тук следващите 4 седмици долара ще е в корекция. Може и да видим 1.20хх до края на септември.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                      Вие това битиви го изкарахте врачка дето нищо не познава . Ще ходи към 1.08, вече две големи акули са къси и аз съм с тях в кюпа
                      а стопа къде е или само с profit лимити работиш или чакаш акулите да се обадят от кой нива какво смятат да направят ...бая хора вярваха че прага при CHF ще е до края на света и ВИНАГИ И ЗАДЪЛЖИТЕЛНО купуваха...може и без стоп щот нали CHF банка ще се намеси и ще ни оттърве ама я виж кво стана ..на някои акули други по големи акули май им разпориха задниците ..тъй 4е да раз4иташ на акулско инфо за това или онова може да се окаже не дотолкова здравословно ...
                      О ЗАБРАВИХ да около 1.14 може да върне плюс минус 50 пипса по горе или долу не знам.. но след заигравка около 1,14седмична съпротива може да иде бая по нагоре това разбира се изисква време седмичните графики са друга работа
                      Last edited by trade; 21.08.2015, 17:41.
                      Pip master

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                        що не го поизчакаш още малко еврото
                        Предпочитам от сега да съм къс за да не изпусна движението( чакам го от началото на Юли това 1.125), въпреки че е възможно и да отиде поне 100 пипака срещу мен. Щом големите продават и аз съм с тях поне до 1.08, след това ще видим

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          По битиви казаха,че еврото ще прави паритет с долара-по сериозен индикатор от това няма пичове.
                          Купувайте сериозно евра,долара е в киреча,китайците ще им разкажат играта
                          Вие това битиви го изкарахте врачка дето нищо не познава . Ще ходи към 1.08, вече две големи акули са къси и аз съм с тях в кюпа

                          Коментар


                          • По битиви казаха,че еврото ще прави паритет с долара-по сериозен индикатор от това няма пичове.
                            Купувайте сериозно евра,долара е в киреча,китайците ще им разкажат играта
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Късо евро от 1,1280 със стоп на 1,1313 и цел1-1,1192

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                                що не го поизчакаш още малко еврото
                                Дали ще правим тест на 1.14..............................................

                                Коментар

                                Working...
                                X