IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добър вечер на всички .
    не искам да подвеждам никой но мисля , че е време за корекция при еуро долара .
    аз мисля да отворя едно късо еуро/долар 1.3080 сас стоп 1.3140 и таргет "open"
    успех и зелени пипове на всички "птички"

    Коментар


    • Май навсякъде е война, спокойно хора ... Във форекса не трябва да има много нерви, а и да се "доказвате" ТУК кой какво е направил и как, ами докажете го със снимки. Като гледам "marandi" показва без проблем загубата си. А повечето "форекс играчи" случайно да нямат минуси? Или просто ги е срам да покажат колко пъти са си занулявали акаунта си.

      Не че го защитавам, но повечето потребители("играчи") случайно да не са милионери? Ай слезте малко на земята На пазара няма перфектни играчи, защото може само за няколко минути целия пазар да се преобърне и да увиснете. И 1 месец да не се появявате

      Коментар


      • А бе Тато, ти преди седмица-две не пуска ли някакво късо у EURUSD, какво стана с него?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
          Е, кой е кухото парче с 310 пипа текуща загуба.
          Чак смях ме хваща. Губиш от къси, губиш от дълги, справки долар/йена 5 поста по-надолу. Баси, че ти си супер донор, ела да търгуваш при мене, обещавам да ти смъкна спреда

          А сега лека вечер , МИШОК, ще се прехвърля на мачовете, по-интересни са.
          Лека, Мише и на тИбя!

          П.П. Някой ден ще разбереш какво си шпрехат батковците ( Нуфряка и Русото ) кат' екуити и т.н.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
            мерсаж до тук съм нахилен
            Е, то с тия дет' се мъчат да ме лаят ко няма се хилиш

            П.П. Ся, Адаш гледаме да хванем дълго евро/йена под 129.00, ако слезе. Късно те видях днес, че си писал да ти дам нивата.

            За 2-3 дена имам към 20 транзакции там и една увисна по трасето, па 19 са на зелено прибрани. Зат'ва ти писах чакаме за вход пак.

            Успех!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Всички разбраха, че си ултра-кухо парче - само ти още не можеш да разбереш.

              То, ако можеше нямаше да си улра-мега и т.н. объл.

              П.П. Казах ти, че си местя стоп-овете как си искам, ето ти въпросната позиция - стои си с отместен с топ в 1.31.60.

              Къв ти е проблема, не мо'а разбера? Кинтите са си мои и съм изблъскал поне 20 транзакции по нея в последната седмица. Нормално е да ми увисне някоя позиция по трасето от къси и дълги.

              Ся ще кажеш ли на форумО колко си прост или ... пак няма да се сетиш? Ако наближи 1.31.60 ще я отместя пак на колко си искам, а през това време колко пъти още ще я изкъртя тая позиция според тИбя, умник?

              Цък:

              Е, кой е кухото парче с 310 пипа текуща загуба.
              Чак смях ме хваща. Губиш от къси, губиш от дълги, справки долар/йена 5 поста по-надолу. Баси, че ти си супер донор, ела да търгуваш при мене, обещавам да ти смъкна спреда

              А сега лека вечер , МИШОК, ще се прехвърля на мачовете, по-интересни са.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

                МИШОК
                , май се покри а ?

                Хубаво е, че сам се разкри, не че някой се е съмнявал, айде със здраве, и излизай от дупката от време на време, че много смрад там долу.
                Всички разбраха, че си ултра-кухо парче - само ти още не можеш да разбереш.

                То, ако можеше нямаше да си улра-мега и т.н. объл.

                П.П. Казах ти, че си местя стоп-овете как си искам, ето ти въпросната позиция - стои си с отместен с топ в 1.31.60.

                Къв ти е проблема, не мо'а разбера? Кинтите са си мои и съм изблъскал поне 20 транзакции по нея в последната седмица. Нормално е да ми увисне някоя позиция по трасето от къси и дълги.

                Ся ще кажеш ли на форумО колко си прост или ... пак няма да се сетиш? Ако наближи 1.31.60 ще я отместя пак на колко си искам, а през това време колко пъти още ще я изкъртя тая позиция според тИбя, умник?

                Цък:
                Attached Files

                Коментар


                • Не се карайте , решавайте споровете по забавен начин по добре
                  По темата : Принципно ако ММ ми го позволяваше аз лично вих сложил
                  един бай стоп над последните 2 четири часови кендъла с цел 100 пипса .
                  Но няма да го направя и предпочитам да си изчакам , ден - два , закрих всичко !
                  Успех на всички !!!
                  Мнението ми води до фалит !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Намират се

                    П.П. Па, ти обясни на тоя неграмотник дет' се е вкопчил за шортите ми и му преведи к'во си говорим, че съм виждал неграмотници по форекс, ама тоя изкърти тъпомера с овчите си въпроси.


                    Демек, при 1:400 както пуснах сега йена ( 20 пипа надоле и уж "изгарям" ) от 99.30 в 99.10 и понеже ще излизам да си взема цигарки си мръднах стоп-а в 98.65 докато ме няма 10 мин.
                    МИШОК, че тя тази е гробница още преди да си я отворил бре. Щом си на 1/400 значи изгаряш или си малоумен, това е втория вариант. При първия си вече факла, при втория, кофти.

                    Успех, Мишок

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Търгуваме по малко

                      Т'ва са ти нивата за днес и утре, ама късно видях, че си писал, щот' ся влизам у форумо.

                      Вероятен сценарий: Пивот в 128.40. Демек над 128.40 дълги - таргет 130.65-131.50

                      Алтернативен: при пробив на 128.40 - отива към 127.25-125.50

                      Успех, Адаш!

                      На останалите бебета тоже

                      П.П. В момента отърва вход за дълги, чакаш. Успех!
                      мерсаж до тук съм нахилен
                      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

                        МИШОК
                        , май се покри а ?

                        Хубаво е, че сам се разкри, не че някой се е съмнявал, айде със здраве, и излизай от дупката от време на време, че много смрад там долу.
                        Нет Маранди нет спам ...ама и вие му отговаряте та ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Нуфряка ще стане чиляк от него

                          Иначе и аз подрязал евро/йена - то кат' гледам излиза, че ще почна със сумарно 500 пипа от гап само, ако е вярно т'ва. Иначе съм разтеглил тейка чак в 123.50.

                          Ай, успех през новата седмица на бебетата сладки!

                          МИШОК
                          , май се покри а ?

                          Хубаво е, че сам се разкри, не че някой се е съмнявал, айде със здраве, и излизай от дупката от време на време, че много смрад там долу.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от PG_Paich Разгледай мнение
                            евро/йена май се мъчи да прави двоен връх на часова
                            мяза му, след почти 11 фигури за 4 дни
                            Янката не се мъчи мъчат се трейдърите ///

                            Коментар


                            • евро/йена май се мъчи да прави двоен връх на часова
                              мяза му, след почти 11 фигури за 4 дни
                              Last edited by PG_Paich; 09.04.2013, 22:37.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Намират се

                                П.П. Па, ти обясни на тоя неграмотник дет' се е вкопчил за шортите ми и му преведи к'во си говорим, че съм виждал неграмотници по форекс, ама тоя изкърти тъпомера с овчите си въпроси.

                                Нямам нерви да уча някого на А и Б. Ако знаеше колко е вдлъбнат, па се мисли за интересен щеше да се самоубие.

                                Ма, то олигофрен и форекс? ...( по-добре евро-футбол да пробва ).
                                По-дълъг от мене в кросовете на йените по българските форуми трудно ще намериш, ама сега за твоите къси от неделя говорим.

                                Коментар

                                Working...
                                X