IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Яко паника -1,1711
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • казвам разбирачор защото по едно време прочетох как ще покаже на аматьорите как се прави . сега нещо да не се засегне . ние аматьорите трябва да се защитаваме и подкрепяме

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        тука разбирачора нали нямаше да стига 1,15
        даже още май ще падне поне така твърдят експертите. Но аз ще пусна една къса да видим

        Коментар


        • тука разбирачора нали нямаше да стига 1,15

          Коментар


          • аидеее 1,11111
            опппа 1,16666
            поздрави на единичното
            давай еуроооо

            Коментар


            • Аз пък цопнах с едно дълго в киви/долар
              Last edited by tarantulata; 24.08.2015, 10:55.

              Коментар


              • Паритетаджиите сега ще помишкуват известно време,няма да се показват

                Така,излезе ми прогнозата за средносрочно повишаване на еврото,сега да видим къде ще е върхът,прескочим ли убедително, 1,15 ерията,със дневно потвърждение,отиваме да гоним 50% фибо от спада,който е 5фигури нагоре.
                Успехи.
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Пуснха една много мала къса от 0.7295 при евро/паунд (47 пупса плаващ стоп), просто много се вдигна и .......
                  А шансът да излезе е много малка , но пък излезе ли - потенциалната печалба е много голяма.
                  Иначе смятах да изчакам още един ден.
                  Успех на всички

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    какво става с паритетаджиите
                    Дебнат в ниското да купят.

                    Коментар


                    • какво става с паритетаджиите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                        Да видим евро/долар-а до къде ще качи.....,ако пробие върха 1.14668 ,смятам че първа спирка ще е над 1.16.....
                        Мина край него като влак стрела.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivaceda Разгледай мнение
                          Дай Боже и следващата седмица така - все добре да свършва!

                          Да видим евро/долар-а до къде ще качи.....,ако пробие върха 1.14668 ,смятам че първа спирка ще е над 1.16.....
                          „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                          Джеси Ливърмор

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                            Тъй като не обичам да оставям позиции през почивните дни, си затворих дългият евро/паунд при 0.7230.
                            Доста съм доволен от тази седмица, въпреи че ми тръгна доста зле.
                            Успех на всички
                            Дай Боже и следващата седмица така - все добре да свършва!
                            http://forex-trade-orb.blogspot.com/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                              Тъй като не обичам да оставям позиции през почивните дни, си затворих дългият евро/паунд при 0.7230.
                              Доста съм доволен от тази седмица, въпреи че ми тръгна доста зле.
                              Успех на всички
                              браво, то така е най-сладко, от зле да свърши добре
                              http://trader-idimitrov.blogspot.com

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                                Ако не знаеш, няколко брокера предупредиха клиентите си да внимават с EUR/CHF защото е възможно да се случи нещо. Две седмици преди това изтеглих всички позиции в EUR/CHF. Друг е въпроса,че никой не очакваше такъв спад и толкова процента. Тогава помня че имах дълга USD/CHF но пазара и паниката смъкнаха с над 30 процента и това ме докара до загуба. Второ използвам портфейл с диверсифициран риск, търгувам дългосрочно и стоповете са ми на 150-200. Готов съм да понеса спокойно загуба до 1,15 въпреки че съм убеден,че няма да мине това ниво, а съвсем скоро като мине паниката ще си отиде където му е мястото
                                аз паника никъде не виждам единствено ако има някаква паника тя е в твоята глава и твоята представа ...а пазара си е като всеки ден с някакви движения ... разбира се ако гледаше малко повече графиката а не дебнеше какво правят твоите приятели акулите щеше да забелижиш че имаш два яки зелени дневни бара в ЕУР/УСД а днес е третият зелен такъв ... има и други подсказки но за теб нямат значение тъй като ти не си ориентиран към такъв вид анализ ...ти дебнеш какви позиции заемат големите акули и тогава влизаш... само се чудя как така влизаш уж с големите на обяд в къса позиция а до довечера вече си назад с една фигура.. явно информацията ти от големите не е достатъчно достоверна или пък се е появил някои по голям и от твоите големи приятели и току виж прецакал и тях и теб ...ето тук се дънят вси4ки следовници на големи акули и китове ...никога не знаеш дали няма да се появи някои още по голям от тях и да наддава срещу тях с по големи ордери ...но такива са рисковете на глобалния пазар нали ... ето сега на тия нива 1,1377 седми4ният връх може би ще свали малко цената но в понеделник или по нататък е вероятно да има още по нагоре сега цената ще се замота около важното ниво аз пък мога да се поздравя с прогнозата си дет я дадох преди ден във форума на Желев че предстои атака на 1.14 нивото и то взе че качи 2 фигури ..разбира се това пак не ме блазни щото се занимавах с други неща
                                Pip master

                                Коментар

                                Working...
                                X